Editörler : F16 Gökçen
14 Mart 2011 14:06

Görüntülü KPDS ve ÜDS dersleri

Merhaba, ihtiyaç akademinin hazırladığı uzaktan eğitim görüntülü kpds ve üds derslerine ait tüm videoları ve videolardaki derslerin çalışma notlarını ayrıca diğer kpds ve üds ile ilgili önemli dökümanları tek bir dvd halinde adresinize gönderebilirim... Dvd'yi aldıktan sonra ücretini hesabıma havale/eft yaparsınız. Ücreti 25 TL ve kargo masrafı size aittir. Ayrıca belirteyim ben yaklaşık 4 yıldır kpds ve üds sınavlarına giriyorum. Ankara'da özel olarak kpds kursuna da gittim. Ücreti 1000 TL idi. Ancak bu videolardaki verilen test tekniklerinden daha fazla bir şey vermiyorlar. Ben kesinlikle tavsiye ederim ayrıca bu süre zarfında çeşitli kaynaklardan edindiğim en az videolardaki dersler kadar önemli kpds ve üds'ye ait dökümanları da dvd'ye ekleyeceğim. Gerçekten faydalı olacağını düşünüyorum.. İlgilenirseniz mail gönderirsiniz. Adresim [email protected] İyi günler..

mer-wish
Kapalı
14 Mart 2011 15:51

burka06

bende o setlerden calıştım gerçekten cok guzel ve cok emek harcanmış ama bu şeklde insanların sırtından para kazanmak pek hoş degil 3 kuruş için insanların hakkını yemeye degmez inan...

burka06
Memur
15 Mart 2011 09:59

Arkadaşım uyarın için teşekkür ederim ancak ben kimseye zorla bir şey satmıyorum ayrıca göndereceğim dvd'de sadece o set yok, benim tarafımdan derlenmiş başka dökümanlarda var. Ayrıca herkesin o kurslardan yararlanacak kadar maddi durumu uygun olmayabilir. Bu nedenle ben bunu kişilerin bilgiye ulaşma hakkı olarak görüyorum.

burka06
Memur
15 Mart 2011 12:01

güncel

burka06
Memur
16 Mart 2011 20:42

güncel

17 Mart 2011 00:15

Merak ettim

burka06
Memur
17 Mart 2011 13:23

güncel

17 Mart 2011 13:28

Hocam ben böyle bir set çok istiyorum ama kul hakkına giriyoruz gibi geldi bana, ne dersin. malum japonya da yaşananlar bizi öbür tarafa erken göndercek, töbe etmeye vaktimiz kalmıcak.

yesimperest
Aday Memur
17 Mart 2011 13:37

Dvd'yi aldıktan sonra ücretini hesabıma havale/eft yaparsınız demişşisnn

sen dershanenin emeğini çaldın .. para göndermeyenlerde senin emeğini çalar..

burka06
Memur
17 Mart 2011 14:07

Arkadaşlar, şimdi birbirimizi kandırmayalım. Siz hiç internetten müzik veya film indirmediniz mi? Ben kul hakkına inanırım ancak bence böyle bir şey internetten yayınlanıyorsa bunu yapan kişi çoğaltılabileceğini göz önüne almıştır. Yine de siz bilirsiniz. İyi Günler...

JCKLXXX
Memur
27 Mart 2011 12:45

KPDS&ÜDS ÜZERİNE SORU ANALİZLERİ, YAKLAŞIMLAR VE TEKNİKLER.... AÇIKLAMALAI VE RESİMLİ! AŞAĞIDAKİ LİNKE BİR GÖZ ATIN, İLGİNİZİ ÇEKECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

http://www.facebook.com/aplusEnglish.kpds.uds?v=wall

nilvol
Aday Memur
07 Ağustos 2011 11:52

gncell

zhrck
Aday Memur
18 Ekim 2011 15:46

adana da UDS-KPDS için gidilecek tek yer dilmer

zhrck
Aday Memur
18 Ekim 2011 15:51

ben ve arkadaşlarım UDS-KPDS için dilmere gittik.

ders saatleri çok fazla, bu konuda kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir yer. kesinlikle kazanmak isteyen herkese tavsiye edebileceğim tek yer.dilmer sularda sabancı apartmanında.

esrali_a
Yasaklı
22 Haziran 2012 01:27

PİYASADAKİ EN İYİ SINAVA HAZIRLIK SETLERİ AŞAĞIDAKİ ADRESTE VE BU ARKADAŞ GERÇEKTEN ÇOK GÜVENİLİR.. KENDİSİNDEN KENDİM İÇİN VE ARKADAŞLARIM İÇİN BİR ÇOK SET ALDIM VE HİÇBİR SORUN YAŞAMADIM.

AYRICA PİYASANIN EN UCUZU EN KALİTELİ VE EN GÜVENİLİRİ..

KPSS, KPDS-ÜDS, ALMANCA, EĞİTİM BİLİMLERİ TÜM SETLER VAR..

İLETİŞİM BİLGİLERİ :

[email protected]

05434243837

ELİNDEKİ SETLER,

KPSS GENEL KÜLTÜR GENEL YETENEK, LİSANS, ÖNLİSANS, (2 AYRI SET)

KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ,

KPDS-ÜDS, (2 FARKLI YAYIN: DAYLIGHT, GÖRÜNTÜLÜ DERSHANE)

GENEL İNGİLİZCE(DAYLIGHT),

GENEL ALMANCA(DAYLIGHT),

ALES,

SMMM STAJA BAŞLAMA.

http://www.sahibinden.com/search.php?b[s]=8695882&b[securetrade]=0

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi