Editörler : "eskiyara"Pangaea
10 Ekim 2017 12:33

DYK kursları kaldırılmalıdır Çünkü:

Bu ankete 30 günde, 108 kişi oy kullandı ve 09/11/2017 12:33 tarihinde sona erdi.

bulaşıkkk
Yasaklı
10 Ekim 2017 12:53

Allah rızası için birisi şu sivri zekalı çoklu üyeyi atsın artık şu forumdan ya. Editörler uyumayınnnn.

ada ve moda
Memur
10 Ekim 2017 12:55

Haddini bil bulaşık suyu seni

tamtam23
Memur
10 Ekim 2017 14:03

genelde bu tür anketleri dyk dan ücret alamadığı için kıskançlıktan çatlayan branşlar açıyor..yapacak bişi yok çatlatmaya devam..

ayrıca dyk kurs ücretleri en az 55.950 tl olmalı.. brüt tabii..çünkü gerçekten sınava bu kurslarda öğrenciler hazırlanabiliyor..ders saatlerinde ancak ders konularını yetiştirebiliyoruz..

EsTeRGoN40
Kapalı
10 Ekim 2017 15:42

Yahu bi bitmediniz... Niye size bu kadar batıyor bu kurslar anlamadım gitti. Kıskanmayın kardeşim

Sınıf-23
Aday Memur
10 Ekim 2017 15:59

kurs var para var eğitim yok patlayıncaya kadar yiyin dünya da ki en kötü eğitim sistemiii

aydınkentli-92
Genel Müdür
10 Ekim 2017 16:16

ciddi anlamda soruyorum. teog kalkınca kursa ne hacet??? nasıl olsa giden gidecek iyi okullara

arzuturansoy
Kapalı
10 Ekim 2017 17:38

Sinifcilara olsa yemeyecek misin ?

Sınıf-23, 7 yıl önce

kurs var para var eğitim yok patlayıncaya kadar yiyin dünya da ki en kötü eğitim sistemiii

muratyakin
Kapalı
10 Ekim 2017 18:20

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Ada ve moda nickli öğretmen bozuntsu! Belli ki öğrencilerin tarafından sevilmeyen bir öğretmesin. Ki ebadan tercih eden öğrenciler sizi seçmemis. Bu nedenle kurs açamamissın! Sen kurs açmıyorsun diye onbinlerce öğretmen ve milyonlarca öğrenci bu kurstan faydalanmayacak mı?

kibele45
Aday Memur
10 Ekim 2017 19:30

Ya bi de her sene her sınıf düzeyinde bir sınav merkezi olacak deniyor. Bu kurslar zor kalkar. Dört yıldır sekizer saat açıyorum. Eşim de açıyor. Haftasonları birbirimizi göremiyoruz pek ama olsun. Bizim başka yapacak işimiz yok ki. Hırsızlık yapmıyoruz. Dolandiricilik yapmiyoruz. Devletimiz kurs açın dedi açıyoruz. İnşallah kapansın diyenlere de tanınır aynı hak.

ada ve moda
Memur
10 Ekim 2017 22:15

Sen de artık "öğretmen bozuntusu" hakaretini mahkeme ile aynı kurs parasından ödersin ( ! )

NOT: Buradan özür dilemeni ayrı tutarım, hoş özür dilesen de dilemesen de karar kendimin.

Öyle Yağmaca Yok...

muratyakin, 7 yıl önce

Ada ve moda nickli öğretmen bozuntsu! Belli ki öğrencilerin tarafından sevilmeyen bir öğretmesin. Ki ebadan tercih eden öğrenciler sizi seçmemis. Bu nedenle kurs açamamissın! Sen kurs açmıyorsun diye onbinlerce öğretmen ve milyonlarca öğrenci bu kurstan faydalanmayacak mı?

armagedon1
Şef
10 Ekim 2017 22:36

Öğrenci öğretmen seçsin diye yapılan fetöcü eğitim uygulamasından da ancak böyle bir son beklenebilirdi. Aldığım duyumlara göre en çok eğitim soruşturması DYK rezilliğine açılmış durumda.

Kardeşim çoktan boku çıkmış bir meseleden bu vatana, bu millete hayır gelmeyeceği belli olmuş.

Varsa hakaretçi buyursun bakalım elini tutmayayım. Altyapısız ortaya sürülen bir kaos meydanda.

mergenn
Aday Memur
10 Ekim 2017 22:46

Katılıyorum hocam.

tamtam23, 7 yıl önce

genelde bu tür anketleri dyk dan ücret alamadığı için kıskançlıktan çatlayan branşlar açıyor..yapacak bişi yok çatlatmaya devam..

ayrıca dyk kurs ücretleri en az 55.950 tl olmalı.. brüt tabii..çünkü gerçekten sınava bu kurslarda öğrenciler hazırlanabiliyor..ders saatlerinde ancak ders konularını yetiştirebiliyoruz..

lodos04075
Şube Müdürü
10 Ekim 2017 22:54

Ne çok gereksiz konu açılıyor. Bazı öğretmenler sırf kendisi kurs açamadığı için eleştiriyor. Ancak nerenizi yırtarsanız yırtın DYK lar devam edecek. Hatta şuan TEOG yerine getirilecek sistemde 5 6 7 ve 8 lere merkezi bir sınavdan bahsediliyor. Buda DYK lara duyulan ihtiyacı daha da arttırıyor. Bazı okullarda amacına hizmet etmiyor olabilir, bu da ilçe/il mem lerin sorunu. varsa bildiğiniz bu tarz okullar şikayet ederseniz olur biter bu kadar kendinizi yırtmanızın manası yok.

Ayrıca DYK ların bir diğer amacı dershanecilikle mücadeledir. DYK ları kapatalım millet çocuğunu dershaneye göndersin demi? Çok zengin bir ülkeyiz ya milyarlarca liramızı dershanecilere kaptıralım onlar zengin olsun, fakir okuyamasın cahil kalsın demi!!!

ve ikinci sarı kart
Müsteşar Yardımcısı
10 Ekim 2017 23:04

Yahu para kazanıyoruz deyin işte. Öğrenciyi falan niye katıyorsunuz işin içine? Madem öğrenci önemliydi neden eski fiyattan kimse açmıyordu kursları bu şekilde?

Birçok yerde öğretmenler yarış yapıyor, kulis yapıyor, öğrenci TC'lerini alıp tercihleri kendi yapıyor.

İki üç kişilik hatta boş sınıflarla kurslar devam ediyor. Buradakilere sorarsak sınıflar tıklım tıklım dolu.

Dersaneyi engelliyormuş. Tabi canım. Onun için mantar gibi her tarafta etüt merkezi açılıyor.

kamuran15
Müsteşar
10 Ekim 2017 23:14

Harfiyyen katılıyorum size hocam. Bu kurs mevzusu, zıvanadan çıkmış adeta şirazesi kaymıştır..

Eğer söz konusu bir düzenleme ile gereken yapılanmaya gidilmez ise açıktan Kul Hakkı Yeniyor.

Devlet büyüklerimiz artık bakanlığın gidişatına "DUR" bakalım demedikçe yaşanan devede kulak.

ve ikinci sarı kart, 7 yıl önce

Yahu para kazanıyoruz deyin işte. Öğrenciyi falan niye katıyorsunuz işin içine? Madem öğrenci önemliydi neden eski fiyattan kimse açmıyordu kursları bu şekilde?

Birçok yerde öğretmenler yarış yapıyor, kulis yapıyor, öğrenci TC'lerini alıp tercihleri kendi yapıyor.

İki üç kişilik hatta boş sınıflarla kurslar devam ediyor. Buradakilere sorarsak sınıflar tıklım tıklım dolu.

Dersaneyi engelliyormuş. Tabi canım. Onun için mantar gibi her tarafta etüt merkezi açılıyor.

ada ve moda
Memur
11 Ekim 2017 00:54

Sen utanmadan sıkılmadan o hakareti nasıl edebildin ! Allah'ın birliğine ve en sevdiklerim üzerine yemin ederim ki müracaatım bulunduğu halde 3 senedir, aynı Eğitim birsenli öğretmen arkadaşa yediriyorlar kaymağını....

Allah'ın razı olamadığı / olmadığı bir mezbeLe uygulamanın hesabı sorulacak O hesap görülecek

Diyebilirsin ki " öğrenci seçmemiş " HAYIR, Öğrencilerin EBA Sistem hakkı; sistem donanımı ve teknik yönden cevap vermiyor bahaneleriyle ellerinden alınarak idarece dilekçeler dağıtılıyor.....

Bu durumu istekte bulunduğum okul müdürüne sorduğıumda "Öğrenci seçimi yok elinde, EBA kaydı ve istekler YOK, YOK OĞLU YOK

Bana dediği şu: "bu işin bir yönetmeliği yok (!)" (VAR halbuki nasıl olmasın) Öğrenciler EBA'daki sorunlar yüzünden giremiyor Bu nedenle Kurs komisyonu ile karara varmak mecburiyetindeyim "

AYNEN BUNU BELİRTİYOR !!!

MALZEME VERDİĞİNDEN Daha fazla üzerine gittiğimdeyse, diğer döneme kurs

VAAT EDEBİLİYOR !!!

ŞİMDİ SIKILMAN VARSA ÖZÜR DİLERSİN, YOKSA YEMİNLE SANA DAVACIYIM BUNU BİL !

muratyakin, 7 yıl önce

bulaşıkkk
Yasaklı
11 Ekim 2017 11:13

Kendine kurs verilmedi diye tüm dyklar kapatılsın istiyor adama bak bencilliğin zirvesi resmen. Sen burda milletle uğraşacağına git önce sana kurs vermeyene dava aç.

ada ve moda, 7 yıl önce

Sen utanmadan sıkılmadan o hakareti nasıl edebildin ! Allah'ın birliğine ve en sevdiklerim üzerine yemin ederim ki müracaatım bulunduğu halde 3 senedir, aynı Eğitim birsenli öğretmen arkadaşa yediriyorlar kaymağını....

Allah'ın razı olamadığı / olmadığı bir mezbeLe uygulamanın hesabı sorulacak O hesap görülecek

Diyebilirsin ki " öğrenci seçmemiş " HAYIR, Öğrencilerin EBA Sistem hakkı; sistem donanımı ve teknik yönden cevap vermiyor bahaneleriyle ellerinden alınarak idarece dilekçeler dağıtılıyor.....

Bu durumu istekte bulunduğum okul müdürüne sorduğıumda "Öğrenci seçimi yok elinde, EBA kaydı ve istekler YOK, YOK OĞLU YOK

Bana dediği şu: "bu işin bir yönetmeliği yok (!)" (VAR halbuki nasıl olmasın) Öğrenciler EBA'daki sorunlar yüzünden giremiyor Bu nedenle Kurs komisyonu ile karara varmak mecburiyetindeyim "

AYNEN BUNU BELİRTİYOR !!!

MALZEME VERDİĞİNDEN Daha fazla üzerine gittiğimdeyse, diğer döneme kurs

VAAT EDEBİLİYOR !!!

ŞİMDİ SIKILMAN VARSA ÖZÜR DİLERSİN, YOKSA YEMİNLE SANA DAVACIYIM BUNU BİL !

ada ve moda
Memur
11 Ekim 2017 18:33

İyi o vakit eğer Muratyakın da senin hesaplarından ise bilişim mahkemesi ne bu cevabı verirsin..

bulaşıkkk, 7 yıl önce

Kendine kurs verilmedi diye tüm dyklar kapatılsın istiyor adama bak bencilliğin zirvesi resmen. Sen burda milletle uğraşacağına git önce sana kurs vermeyene dava aç.

bulaşıkkk
Yasaklı
11 Ekim 2017 19:05

Herkesi kendin gibi sanma. Bizim senin gibi 100 tane hesabımız yok. Tam komedisin ya. Hakimin yerinde olsam yargıyı boşuna meşgul etmekten esas sana ceza veririm. :)))

ada ve moda, 7 yıl önce

İyi o vakit eğer Muratyakın da senin hesaplarından ise bilişim mahkemesi ne bu cevabı verirsin..

doruk111
Genel Müdür
11 Ekim 2017 19:07

ezikliğini meydana dökmüşsün nasıl anket bu ahah

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi