Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
17 Mayıs 2010 08:14

Sınıfta kalma ve geçme(Tek başlık)

arkadaşlar ben dikey geçişle aöf hazırlık aldım ve alttan 2 ders borçlu 3 sınıfa geçtim şuan ben kaç ders geçersem 4 sınıfa geçebilirim 8 dersim var lütfen yardım edin

eskiüye:)
Şube Müdürü
17 Mayıs 2010 08:19

2 dersi gecsen 3 desin ama 3 de iken o kalan 2 ki yi. vermek zorundasın..aynı durumdada kuzenim..yazık yurdışındada calışyor finale girme durumuda yok..

selcuk84selcuk
Kapalı
18 Mayıs 2010 09:15

8 dersten en az 6'sını gemek zorundasın.bir şart da hazırlık sınıfındaki kalan 2 dersi geçmelisin.

bksr1
Aday Memur
24 Haziran 2010 11:37

AÖF Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi final sınav sonuçlarının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor.

AÖF sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler AÖF internet sitesinden sonuçları öğrenebilecek. Yüzbinlerce öğrencinin merak ve heyecanla gün saydığı AÖF final sınav sonuçları Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesince açıklanacak.

29 - 30 Mayıs tarihinde AÖF final sınavına giren binlerce AÖF öğrencisi AÖF final sonuçları için sabırsızlanıyor. Her AÖF sınavından yaklaşık 3 hafta sonra açıklanan AÖF sonuçlarının bugünlerde açıklanması bekleniyor.AÖF (Açık Öğretim Fakültesi) öğrencileri bu hafta başından beri yılsonu sınavının sonuçlarını aramaya başladı. Her yıl sınavların ardından 3 hafta geçtikten sonra sonuçları açıklayan Anadolu Üniversitesi?nin AÖF yıl sonu sınav sonuçlarını bu hafta içerisinde açıklaması bekleniyor. olarak sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz gerekli bilgileri burada bulabileceksiniz.Final sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte Anadolu Üniversitesi AÖF 2010 Final Sınav Sonuçları Sorgulama sayfasında yoğunluk olacağı ve buna bağlı olarak da sitede yavaşlama olacağı belirtildi.Bu yıl sınava giren öğrenciler sınav sonuçlarının heyecanıyla beklemenin çok zor olduğunu, tüm planlarının sınav sonuçlarına bağlı olduğunu belirttiler

eslem zümra
Şube Müdürü
24 Haziran 2010 12:46

kimse önemsemiyor ki öğrencilerin planları sınavlara bağlı olsa ne olacak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

savcıfatos
Kapalı
24 Haziran 2010 21:07

aöf ciddi soruşturma ıstıyor desenıze? kımse açıklamıyan ıyı bır savunması yoksa :))) yandı !mağduriyet var öğrencıler mahvoldu sayın ılgılıler merkez buro memurları ılgınız ılgısızlığınızse ustu kalsın istemezler netice ...

hakkım nab
Şube Müdürü
25 Haziran 2010 18:33

ben kamu 2 de okuyorum alttan matematik ve muhasebe derslerim vardı muhasebeyi verdim matematik kaldı 2 sınıftanda iktisad kaldı acaba ben iktisadı versem bi üst sınıfa(3)e geçebilirmiyim acil cevap lütfen

muhtesem32
Müsteşar Yardımcısı
25 Haziran 2010 18:36

matematiği vermeden bir üst sınıfa geçemezsiniz 1.sınıfın dersinin kalmaması gerekiyor.

25 Haziran 2010 18:39

1 sınıftan ders kalırsa 3'e

2 sınıftan ders kalırsa 4'e geçemezsiniz...

gıcık2701
Memur
25 Haziran 2010 19:36

lütfen arkadaşlar işletme 3 sınfı okuyorum 4 tane büte kaldım sizce ne kadarını verirsem yeterli

25 Haziran 2010 19:41

2 dersle bi ust sınıfa gecebilirsiniz..

size tavsiyem hepsini gecmeye calısın cunku cok zor oluo(mus)..

yesilaslan
Aday Memur
25 Haziran 2010 19:43

yaa allah aşkına 3. sınıfta okuyan bir kişinin bu soruyu sorması normalmi sizce 1. sınıf olsa noral diyecem ama kusura bakmayın bana hiç normal gelmedi ...

sibelim57
Şef
25 Haziran 2010 19:44

4 dersten geçersen bir üstü sınıfa geçersin ama kaldığın dersler seni takip eder alttan alırsın bir an evvel geçmeye bak derim ben

kayserili_boy
Aday Memur
25 Haziran 2010 19:44

yesilaslan belkı onlısanstan 3 gecmıstır olamaz mı :) ne bılsınn

25 Haziran 2010 19:45

kayserili boy guzel bi yaklasımdı tebrikler:))

gıcık2701
Memur
25 Haziran 2010 19:57

yeşil aslan herkes birşyleribilmeybilr tamm mı hem burası sonuçta bilgi paylaşımı olan yer evet önlisanstan gectim ne bili unv örgün eğitimgibi dgl büroya gidipte sormak istemedim cvb veren arkadaşlardan allah razı olsun

25 Haziran 2010 19:59

sizden de allah razı olsun..

ozturk155
Şef
27 Haziran 2010 17:22

arkadaşlar geçen sene hazırlıktan 2 dersle (genel muhasebe ve iktisat)borçlu geçtim.bu sene finallerde 6 tane üçüncü sınıf dersinin 4 ünden geçtim..ikitane olan hazırlık sınıfının iktisat dersindne geçtim ve 5 ders verdim.büte girecegim hazırlık sınıfından genel muahasebe ve üçüncü sınıftan iki dersim kaldı.şimdi ben 4,sınıfa geçmem için enfazla iki zayıfım olması lazım biliyorum.ama hazırlık sınıfının dersi olan genel muhasebeyi vermek zorundamıyım.yani hazırlık sınfının dersini vermeden 4,sınıftan ders alamaz mıyım..yardımlarınızı bekliyorum??

ozturk155
Şef
27 Haziran 2010 17:27

yokmu arkdaşlar bilen...?

feremek
Müsteşar
27 Haziran 2010 19:18

Hazırlıktaki dersi geçmeden 4.sınıfa atlayamazsınız.

muhtesem32
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2010 19:56

Hazırlıktaki 2 dersi geçmeniz 3.sınıfa geçmeniz için yeterli.

Toplam 138 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi