Editörler : crops35
05 Mart 2014 23:29

Adana kpss kursu öneriniz

selam arkadaşlar adanada kpss kursu önerileriniz var mi ? giden memnun kalan teşekkürler

Burak-göksu
Aday Memur
21 Nisan 2014 19:32

bu uzaktan ders verenlere baktınız mı dershanelerin uzaktan eğitim birimleri mesela.

türkan01soy
Aday Memur
08 Temmuz 2015 12:58

murata gittim 4 ayda dersleri bitirdiler.sonra yeni gruplar aldılar bizi de şutladılar.size ek dersler yapacagız dediler hiç bir şey görmedik.hoca bile bulamadık.sürekli dersleri vardı.4 ayda dersler biter mi ya.kandırıldık

homologkromozom
Aday Memur
18 Haziran 2017 13:55

geçen yıl bende gittim Turkuaz Akademi ye.Bunlar kadar dürüst dersaneci tanımadım eylül deki sınava kadar eğitim aldım ben.Erkan,Altıneller arkadaşlarımı haziranda kapı dışarı etti. biz Turkuaz Akademide eylülde ki sınava kadar ders yaptık.Kpss ye hazırlananalar Turkuaz a gidin ve ciddi eğitim alın.yine de siz bilirsiniz.

sinemakdenizz
Aday Memur
18 Haziran 2017 14:25

gy-gk den 93 puan alan bir kişi olarak sizlere nacizane tavsiyem sadece dershanenizin kaynaklarıyla sınırlamayın kendinizi.Kendimden örnek vermem gerekirse ben turkuazın öğrencisiydim fakat neredeyse adanadaki bütün dershanelerin sınavlarına girdim O yüzden bu dershane iyidir şu dershane kötüdür demek yerine onlardan nasıl faydalanabilirim bunu düşünmeliyiz.

obirbaşka
Aday Memur
18 Haziran 2017 14:29

Abi ciddi çalışmadığınız sürece yüksek puan alınmıyor.bahara kadar güzel çalıştım sonra boşladım.sonuç tabiî ki de berbat oldu.keşke devamını getirebilseydim.

inciragacı001
Aday Memur
18 Haziran 2017 17:24

BENCE BİLİNMESİ GEREKENLER ÖNEMLİ BİLGİLER

--- Ön lisans öğrencisine sınava kadar 11 ay eğitim veren kurum var mı.

--- Her öğrencisine bol yayın seti veren kurum var mı.

--- Her öğrencisine bol Türkiye geneli denemesi yapan var mı

--- Her öğrencisine istediği kadar birebir dersler veren kurum var mı

--- Soru çözüm kampları yapan var mı.

--- Tercih zamanı birebir ilgilenen kurum var mı.

Adana kpss dersanelerindeki eğitim süreleri

TURKUAZ 11 AY DERS VERİYOR. Eylülde sınav gününe kadar.

MURAT 4 AY DERS VERİYOR Şubatta öğrenciyi gönderiyor.

DİĞERLERİ 7 AY DERS VERİYOR. Mayıs sonu öğrenciyi gönderiyor

HERKES TÜM KURUMLARI ARASIN...

TURKUAZ AKADEMİ 231 30 55

MURAT 0322 363 65 55

ERKAN 232 62 62

ALTINELLER 231 15 00

Saadet beşikçi
Aday Memur
19 Haziran 2017 13:45

Kayıttaki personelin başarısına hayranım.iyi kandırdı beni ayrılmak istediğimde senetimi de vermediler.paşa paşa ödedik senetimizi erkana

ByKasıntıı
Aday Memur
24 Haziran 2017 12:52

ABİ ALLAH RAZI OLSUN 1 SENE TURKUAZDA DERS GÖRDÜK.NEREDEYSE TÜM SINIFIMIZ ATANDI BÜNYAMİN,SELMAN ,UGUR .AHMET ,MUSTAFA ,ERGİN ,SEVİNÇ ,HAKAN, AYŞE, MUHAMMET ,YUSUF, FERİT ,CANSU ,AYGÜL, GÜNDÜZ ,YAŞAR ,HASRET DE BU ATAMADA ATANDIK AİLECE ÇİFTE BAYRAM YAPIYORUZ. GİRESUN BULANCAK 1 NOLU ACİL SAĞLIKHİZMETLERİ İSTASYONUUUU

ABİ TURKUUAZZZZZZZZZ DERİM TEK GEÇERİM

ynskrt01
Kapalı
27 Haziran 2017 14:37

Murat tan kesinlikle uzak durun kadro ya bakın bı derim hem yeni diye ilgi iyi hemde 3 yayın verdiler geçen yıl arkadaş a

Yakup Kayacan
Aday Memur
30 Haziran 2017 19:19

Biz 4 kişi indirim yaptırdık erkana gittik sevindik ucuza yazıldık diye. eeee mayısta ders bitti .sonra yarı yolda kaldık.

Adana demirspor
Aday Memur
01 Temmuz 2017 18:20

Dörtyoldaki Altınellere gittim.Müdürü ile tartıştık.

Ortam sevgili yapmaya pek müsaait.

Aynı şeyi eğitim için diyemem

mali0142
Kapalı
02 Temmuz 2017 00:25

Turkuaz ucreti ne kadar acaba bide temeli olmayan sifirdan baslayanlar icin uygun mu dershane. Dersler hangi ay baslayip hangi ay bitiyo onlisans icin. Sozel derslerin hocalari nasil. Matematik hocasi temelden mi ogretiyor yoksa yuzeysel temeli olan kisilere yonelik mi egitim veriyor. Cvp verebilir misiniz

Adana demirspor, 7 yıl önce

Dörtyoldaki Altınellere gittim.Müdürü ile tartıştık.

Ortam sevgili yapmaya pek müsaait.

Aynı şeyi eğitim için diyemem

mali0142
Kapalı
02 Temmuz 2017 00:26

Sorularimin cevabini bilenler yazabilir mi

Simge Ekinci
Aday Memur
02 Temmuz 2017 17:30

BİR YIL DAHA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMAK İSTEMİYORUM.ERKEK ARKADAŞIM NİĞDEYE ATANDI.ÖZEL HASTANEDE ÇALIŞMAK NEREYE KADAR

Mak. Mühendisi
Aday Memur
02 Temmuz 2017 18:38

merhaba kpss madurları ben Turkuaz Akademi sayesinde atandım .akşamlara kadar dershanede sürekli öğretmenlere soru sorardım. ve sizinle aynı süreçlerden geçtim.Bizim sonuçlar Kasımda açıklanmışti .benim göreve başlama tarihim ise ocağın sonunu buldu.sitede yayınlanan atandığınız il de göreve başlayabilirsiniz dediklerinde sevinçten uçmuştum.Darısı sizlerin başına :-)) Tarihte Turan hoca faktörü var bilginize.tek geçerim onu

Mak. Mühendisi
Aday Memur
02 Temmuz 2017 18:42

Ha sözümü unutmadan sınavda Türkiye 18.si oldum.çukurova elektirige atandım.dgs den çukurova üniversitesi makine müh. girdim.okul bu yıl bitiyor.teknikerlik kadrosundan mühendislik kadrosuna geçeceğim.bana ışık oldun Turan hocam teşekkürler

Mak. Mühendisi, 7 yıl önce

merhaba kpss madurları ben Turkuaz Akademi sayesinde atandım .akşamlara kadar dershanede sürekli öğretmenlere soru sorardım. ve sizinle aynı süreçlerden geçtim.Bizim sonuçlar Kasımda açıklanmışti .benim göreve başlama tarihim ise ocağın sonunu buldu.sitede yayınlanan atandığınız il de göreve başlayabilirsiniz dediklerinde sevinçten uçmuştum.Darısı sizlerin başına :-)) Tarihte Turan hoca faktörü var bilginize.tek geçerim onu

ynskrt01
Kapalı
02 Temmuz 2017 20:20

Murattan uzak durun derim dersler 3 ayda bitiyor ve balık istifi...

Zzzzz Zzzz
Aday Memur
06 Temmuz 2017 18:46

hmmm

emresüren
Aday Memur
08 Temmuz 2017 17:30

Turkuaz akademi ile telefonda görüştüm anlatılanlar çok hoşuma gitti ama işten geç çıktığım için yüz yüze görüşmeye gidemedim bir türlü.

hayat güzel01
Aday Memur
08 Temmuz 2017 17:43

Adana da ne murat ın önünden geçilir ne de erkan dan içeriye girilir.2016 da murat benim ,erkan kuzenimin geleceği ile oynadı.şimdi fellik fellik kpss çalışıyoruz

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi