Editörler : "eskiyara"Pangaea
19 Temmuz 2013 13:51

"Ek-1 Total Alınacak" Ne demek?

Evet arkadaşlar.Bunun açılımını bilen var mı?..Yani daha önce idareciliği olan herkes mi alıncak?Sınır falan yok mu?

19 Temmuz 2013 13:54

gençler siz biraz bekleyin dedeleri atayalım demek oluyor hocam

muhtar06
Kapalı
19 Temmuz 2013 13:57

ek-1 in tamamı alındı ise yönetmeliği meb teki komisyon değil. Eğitim birdeki Ramazan Cakirci başkanlığında ki komisyon hazırlamış oluyor. Katılım modülü milletin gazını almak icin icra edilmiş oluyor. Koca bakanlık eğitim birin avam kamarasina teslim olmuş mu bekleyip goreceğiz.

algum
Yasaklı
19 Temmuz 2013 13:57

yani bp,opet vb değil total olacak dediğin gibi

eğitimci51
Kapalı
19 Temmuz 2013 13:58

BENCE GENE %30 ALINACAK KALDIRMADIK DEMEK İSTEMİŞ SADECE SINAVLI ATAMADA DEĞİL TOTAL OLARAK BÜTÜN ATAMALARDA VAR(ROTASYON-İSTEĞE BAĞLI-YENİDEN ) DEMEK İSTEMİŞTİR YOKSA PUANIN HEPSİ DEĞİL

19 Temmuz 2013 14:00

doğru bir yaklaşım sayın hocam

eğitimci51, 11 yıl önce

BENCE GENE %30 ALINACAK KALDIRMADIK DEMEK İSTEMİŞ SADECE SINAVLI ATAMADA DEĞİL TOTAL OLARAK BÜTÜN ATAMALARDA VAR(ROTASYON-İSTEĞE BAĞLI-YENİDEN ) DEMEK İSTEMİŞTİR YOKSA PUANIN HEPSİ DEĞİL

BERKANT_22
Aday Memur
19 Temmuz 2013 14:04

http://www.haberlermeb.net/haber/bakanlik/sayin-tekinmudur-yardimciliginda-ek-1-olmamalidir.../339.html haberi okuyun arkadaşlar çok güzel yazılmış...

luxbaron
Şube Müdürü
19 Temmuz 2013 16:03

bence tamamı alınacak gözüken o malesef..bunlardaki adalet anlayışı bu işte

western22
Şef
19 Temmuz 2013 16:57

hepsini nereye alıyorlar arkadaşlar?daha önce idarecilik yapmış o kadar çok öğretmen var ki!!! hepsini alsalar sınavla atamaya gerek kalmaz zaten...

osmanbatur07
Aday Memur
19 Temmuz 2013 16:59

EK 1 oranının aşağıya çekilmesi (%20) taleplerini yineleyen GÜVEN taslaktaki oranın revize edilip edilmediğini sormuş Sayın TEKİN ise ödüllerden yalnızca birinin hesaba alınacağını eklerin total olarak değerlendirileceğini söyleyerek yereldeki ödüllerin objektif olmama ihtimalini de gözettiklerini bu kapsamda ödüllerin atamaya etkisini sınırladıklarını açıklamışlardır.

eğitimci51
Kapalı
19 Temmuz 2013 17:03

buradan bu anlam çıkmaz taslaktaki gibi çıkacak

osmanbatur07, 11 yıl önce

EK 1 oranının aşağıya çekilmesi (%20) taleplerini yineleyen GÜVEN taslaktaki oranın revize edilip edilmediğini sormuş Sayın TEKİN ise ödüllerden yalnızca birinin hesaba alınacağını eklerin total olarak değerlendirileceğini söyleyerek yereldeki ödüllerin objektif olmama ihtimalini de gözettiklerini bu kapsamda ödüllerin atamaya etkisini sınırladıklarını açıklamışlardır.

luxbaron
Şube Müdürü
19 Temmuz 2013 17:44

ucu açık soru misali ucu açık bir cümle kurmuş, inşallah EK-1 in tamamı alınmaz, ola ki alınırsa sınava ne gerek var kaldır sınavı, yönetmeliğe de koy bir madde bakanlık istediğini atar de olay bitsin..

sınava girenlerin 7-8 aydır kafasını karıştırıp psikolojisini bozmaya ne hakkın var, hergün haber peşindeyiz. şu sınava hiç girmemiş olmayı isterdim verdiğim emeğe yanıyorum..

superbb
Genel Müdür
19 Temmuz 2013 19:17

sınav puanının tamamı alınmalı

deftur00
Şef
19 Temmuz 2013 20:18

ek1 demiyor arkadaşlar eklerin total alınacağı diyor. bence ek1 tamamı demek istememiş. oran varyine

mersintarsus
Şube Müdürü
19 Temmuz 2013 23:12

Bu duyumcu umut tacirlerine kanmamak lazım. 1 Hafta daha bekleyelim yönetmeliği görelim.

mavi_düs_38
Şube Müdürü
21 Temmuz 2013 13:19

müsteşar eklerin demiş ek-1 dememiş ben mi acaba yanlış anlamak istiyorum acaba eğer ek-1in tamamı olursa hakkım haram olsun ..

frolayn2004
Daire Başkanı
21 Temmuz 2013 14:39

ben yuksek lısans bıtıreyım,ikinci unıversıteyıde okuyum ondan sonra bunları yapmayanla hemen hemen esıt sayılayım.bumu adalet anlayısınız.sızde bıraz zorlayında yapın.bu arada ben sendıka tarafından parayla alan bırı degılım.devlet unıversıtesınde yapıyorum

21 Temmuz 2013 18:32

verdim parayı aldım yüksek lisansı ne olacak puanlar yazık değil mi.

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi