Editörler : F16 Gökçen
«136137138139140141142143144145146147»

kumsal06
Aday Memur
23 Nisan 2014 11:37

evet bende öyle biliyorum süreç biraz enteresan işliyor beklemek sıkıcı

kepo0806, 10 yıl önce

Hmm anladım .Bu durum umarım olumludur çünkü olumsuz olanlara genelde bir dönüş yapıldığı söyleniyor.Çokta sıkıcı ve gerici şu durumlar.

kepo0806
Aday Memur
23 Nisan 2014 12:33

evet aynen katılıyorum.umarım olumsuz haber alanlar olursada buradan yinede paylaşırlar.

mrs.bennet
Memur
23 Nisan 2014 12:41

Bende bankacılık işlemleri yetkili yardîmcısı için bekliorum aynî şehir için girdiğimiz 2 arkadaş olumsuz mail aldı benimse bugün itibari ile 2 hafta oldu mail falan yok hala merak ediorum olumlular ne kadar süre sonra eğitim teklifi alîolar beklemek kötü

Cekonil
Memur
23 Nisan 2014 12:58

Benim de bu 4.haftam,26 Mart'ta sınav ve mülakata girip olumsuz mail alanlar var mı?

mrs.bennet
Memur
23 Nisan 2014 13:31

Arayıp sormadın mı 1 ay olanlar arasın muhtemeleb olumludur ve pozisyon yoktur demişlerdi mülakattan sonra bize

Cekonil, 10 yıl önce

Benim de bu 4.haftam,26 Mart'ta sınav ve mülakata girip olumsuz mail alanlar var mı?

Cekonil
Memur
23 Nisan 2014 13:47

3 haftayı geçince aradım, süreç devam ediyordur,telefonda bilgi veremeyiz dediler ben de bi daha aramak istemedim,yani olumsuzlara mail gitmiş midir artık..Yarın tekrar arayım o zaman

mrs.bennet, 10 yıl önce

Arayıp sormadın mı 1 ay olanlar arasın muhtemeleb olumludur ve pozisyon yoktur demişlerdi mülakattan sonra bize

mrs.bennet
Memur
23 Nisan 2014 13:55

Bencede genel müdürlüğü ara hangi tarihte nerede girdiysen söyle sürecim hakkında bilgi edinmek istiyorum de. Yani mülakatta öyle deyip bilgi vermemeleri ilginç ara tekrar ben 2 hafta oldu arayasım var 3 hafta olmasını bekliorum sen iyi dayanmişsin

Cekonil, 10 yıl önce

3 haftayı geçince aradım, süreç devam ediyordur,telefonda bilgi veremeyiz dediler ben de bi daha aramak istemedim,yani olumsuzlara mail gitmiş midir artık..Yarın tekrar arayım o zaman

Cekonil
Memur
23 Nisan 2014 14:53

Çok garip benmi girdiğim gruptan 3 4 kişiye sordum,onlara da bi geri dönüş olmamış

mrs.bennet, 10 yıl önce

Bencede genel müdürlüğü ara hangi tarihte nerede girdiysen söyle sürecim hakkında bilgi edinmek istiyorum de. Yani mülakatta öyle deyip bilgi vermemeleri ilginç ara tekrar ben 2 hafta oldu arayasım var 3 hafta olmasını bekliorum sen iyi dayanmişsin

mrs.bennet
Memur
23 Nisan 2014 20:01

Gerçekten garipmis belki de daha değerlendirmeye almadılar bekletiolar

Cekonil, 10 yıl önce

Çok garip benmi girdiğim gruptan 3 4 kişiye sordum,onlara da bi geri dönüş olmamış

Cekonil
Memur
23 Nisan 2014 20:37

Bilemiyorum artık ama olumsuz mail almak hiç istemiyorum..

mrs.bennet, 10 yıl önce

Gerçekten garipmis belki de daha değerlendirmeye almadılar bekletiolar

iktisates
Aday Memur
23 Nisan 2014 23:11

arkadaşlar ben 10 mart ankara mülakatına giren gruptayım.olumsuz olanlara mail gitti.bi kaç kişi egitime başladı.bazılarımız hala beklemedeyiz.bu aralar egitimler çok yogun degilmiş sanırım.stres yapmayın şayet olumsuz bir durum yoksa.

Cekonil
Memur
24 Nisan 2014 12:38

Yani 26 Mart'ta olanlara da gitmiş midir?

iktisates, 10 yıl önce

arkadaşlar ben 10 mart ankara mülakatına giren gruptayım.olumsuz olanlara mail gitti.bi kaç kişi egitime başladı.bazılarımız hala beklemedeyiz.bu aralar egitimler çok yogun degilmiş sanırım.stres yapmayın şayet olumsuz bir durum yoksa.

6778
Aday Memur
24 Nisan 2014 20:01

3 haftayı gectiyse bi arayın derim. Garanti vermiyim ama olumludur. Sizinlr mülakat yapan kişiyi arayın ama. Biz öle yaptık. Ööğrendik bende 10 mart mülakatındanım. Kendim arayıp öğrendim olumlu ama kadro yok suan dediler bende bekliyorum. Stres yapmayın hertürlü bekliycez.

Cekonil, 10 yıl önce

Yani 26 Mart'ta olanlara da gitmiş midir?

kumsal06
Aday Memur
24 Nisan 2014 21:22

ben aradım bu hafta ama mülakatı yapan kişiyi dönüş yapıcam dedi dönmedi siz ne kadar süre sonra olumlu oldugunu öğrendiniz benim 4.haftam artık.

6778, 10 yıl önce

3 haftayı gectiyse bi arayın derim. Garanti vermiyim ama olumludur. Sizinlr mülakat yapan kişiyi arayın ama. Biz öle yaptık. Ööğrendik bende 10 mart mülakatındanım. Kendim arayıp öğrendim olumlu ama kadro yok suan dediler bende bekliyorum. Stres yapmayın hertürlü bekliycez.

Cekonil
Memur
24 Nisan 2014 22:03

Aradım olumsuz görünen bi durum yok,bir şekilde geri dönüş yapılır mutlaka size dediler.Çoğu giren arkadaşıma da böyle demişler..

6778, 10 yıl önce

6778
Aday Memur
25 Nisan 2014 14:26

Evet bir şekilde dönüş olacak ama ne zamn ? Arkadaşlar şu an beklemedeyiz. Olumlu dendiyse sıramızı bekliyoruz ki işe alsınlar ben 10 martta girdim ay sonuna geliyor du 3. hafta sonunda kendim aradım bireysel için olumlu ama istediğiniz illerde acık pozisyon oluncaya kadar bekleyeceksiniz dediler. Acık oldugunda da bingo!!! arayıp mülakatınız olumlu şu ilde şu pozisyon için teklif sunacaklar. Yani sizden vede bizden bunu beklememizi söylüyorlar. Havuz buymuş hrpimiz ordayız suan. 3 hafta içinde olumsuz mail gelmediyse umutlanın evet ama arayıpta teyit ettirin bide. Dediğim gbi mülakat yaptıgınız kişiyle ama . O kişide olumsuz bi durum yok diosa olumludr. Hep beraber bekleyip görcez.

Cekonil
Memur
25 Nisan 2014 16:50

İnşallah en kısa zamanda dediğin gibi durumlar olur..

6778, 10 yıl önce

Evet bir şekilde dönüş olacak ama ne zamn ? Arkadaşlar şu an beklemedeyiz. Olumlu dendiyse sıramızı bekliyoruz ki işe alsınlar ben 10 martta girdim ay sonuna geliyor du 3. hafta sonunda kendim aradım bireysel için olumlu ama istediğiniz illerde acık pozisyon oluncaya kadar bekleyeceksiniz dediler. Acık oldugunda da bingo!!! arayıp mülakatınız olumlu şu ilde şu pozisyon için teklif sunacaklar. Yani sizden vede bizden bunu beklememizi söylüyorlar. Havuz buymuş hrpimiz ordayız suan. 3 hafta içinde olumsuz mail gelmediyse umutlanın evet ama arayıpta teyit ettirin bide. Dediğim gbi mülakat yaptıgınız kişiyle ama . O kişide olumsuz bi durum yok diosa olumludr. Hep beraber bekleyip görcez.

kumsal06
Aday Memur
25 Nisan 2014 23:18

suan beklemedesiniz 1-2 hafta içinde dönülür ne demek

kepo0806
Aday Memur
26 Nisan 2014 11:16

Egitim tarihleri hakkinda bilgisi olan varmi?

Cekonil
Memur
26 Nisan 2014 17:24

Bir kişi olumsuz mail almış cuma günü.Olumsuzlara mail farklı günlerde mi gidiyor?

Toplam 3061 mesaj
«136137138139140141142143144145146147»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi