Editörler : Pangaea

sena-felsefe
Genel Müdür
17 Eylül 2013 01:10

neden insanlara açıklama yapıyorsunuz ki

Ağustos2014
Kapalı
17 Eylül 2013 01:11

ne saçmalıyorsun ya önümde benden 1-2 puan fazla kişinin atanmasının bana ne faydası olacak zaten puanlar 1 yıl geçerli artık önümde değil bu sene onu geçemeyeceğimi kim söyledi sana

krmgnc, 11 yıl önce

al işte bi tane daha. bu ülkede senede 60 bin atama olurdu kimse beğenmezdi adamlar 40a alıştırmış sizi. şubatta önündekiler atansın işte senn işine gelir bunu anlamak zor mu. sanki çok çalışıp sıralaman değişcek sanıyon.seneye aynı yerde kalcan yine şubat olmazsa. zaten ağustosta 40 olacak yine.

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 01:11

aslında görmemezlikten gelcen dimi. hiç olmamış gibi takmıcan

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 01:15

önündekinin daha fazla yapmayacağını yada senn arkandakinin seni geçmeyeceğini kim söyledi sana

Ağustos2014, 11 yıl önce

ne saçmalıyorsun ya önümde benden 1-2 puan fazla kişinin atanmasının bana ne faydası olacak zaten puanlar 1 yıl geçerli artık önümde değil bu sene onu geçemeyeceğimi kim söyledi sana

Ağustos2014
Kapalı
17 Eylül 2013 01:18

1- önümdeki atanırsa zaten geçme şansım olmayacak

2- 1-2 puan önümdeki kişinin atandığı kadro bana ağustosta verilecek kadrodan kesiliyor

3- arkadamdaki ya da önümdeki beni ilgilendirmiyor herkes eşit başlayacak ama kadro azalırsa işte o zaman şansım azalır

krmgnc, 11 yıl önce

önündekinin daha fazla yapmayacağını yada senn arkandakinin seni geçmeyeceğini kim söyledi sana

hallo44
Kapalı
17 Eylül 2013 01:20

şimdi siz şubatı istemeyerek ağustosa kdar ders çalışıp sınırdakilerin önüne geçeceksiniz :) genç arkadaşlar iyi rakipleriniz gittiği sürece siz daha şanslı olursunuz toylukla bilip bilmeden yanlış fikirlere kapılmayın.siz ölümüne çalışsanız sınırdakileri yine geçemezsiniz çünkü o üstüne katarak gelecek unutmayın

Ağustos2014
Kapalı
17 Eylül 2013 01:23

bu saçma sapan yorumları neden yapıyorsunuz anlamak mümkün değil, analiz yeteneğinize hayranım

ben sınırda kalandan 1-2 puan aldım diye o daha mı çok biliyor bu nasıl mantık lan siz ne biçim öğretmensiniz, ben mesela bu yıl nerdeyse hiç çalışmadan atamayı 3 puanla kaçırmışım, sen bana ne yaparsan yap sınırdakini geçemezsin diyorsun bu yazdığınıza kendiniz inanıyormusnuzu yoksa bizi da salak mı sandınız kandıralım da sussun diye mi yazıyorsunuz 2. sini tercih ederim çünkü buna inanmanız daha kötü

hallo44, 11 yıl önce

şimdi siz şubatı istemeyerek ağustosa kdar ders çalışıp sınırdakilerin önüne geçeceksiniz :) genç arkadaşlar iyi rakipleriniz gittiği sürece siz daha şanslı olursunuz toylukla bilip bilmeden yanlış fikirlere kapılmayın.siz ölümüne çalışsanız sınırdakileri yine geçemezsiniz çünkü o üstüne katarak gelecek unutmayın

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 01:24

kadro azalmayacak enayi misin sen ? ağustos 40 bin sabit zaten. şubatta atama olacak son 11 yılda 10 kez olduğu gibi.

Ağustos2014, 11 yıl önce

1- önümdeki atanırsa zaten geçme şansım olmayacak

2- 1-2 puan önümdeki kişinin atandığı kadro bana ağustosta verilecek kadrodan kesiliyor

3- arkadamdaki ya da önümdeki beni ilgilendirmiyor herkes eşit başlayacak ama kadro azalırsa işte o zaman şansım azalır

dogasporları
Şube Müdürü
17 Eylül 2013 01:25

o 3 puanda 2000 den fazla kişi var bebeğim hahahaha

Ağustos2014, 11 yıl önce

bu saçma sapan yorumları neden yapıyorsunuz anlamak mümkün değil, analiz yeteneğinize hayranım

ben sınırda kalandan 1-2 puan aldım diye o daha mı çok biliyor bu nasıl mantık lan siz ne biçim öğretmensiniz, ben mesela bu yıl nerdeyse hiç çalışmadan atamayı 3 puanla kaçırmışım, sen bana ne yaparsan yap sınırdakini geçemezsin diyorsun bu yazdığınıza kendiniz inanıyormusnuzu yoksa bizi da salak mı sandınız kandıralım da sussun diye mi yazıyorsunuz 2. sini tercih ederim çünkü buna inanmanız daha kötü

Ağustos2014
Kapalı
17 Eylül 2013 01:27

hadi yahu demek kadro azalmıyormuş ben bunca zaman yanlış şeye inanmışım desene bundan sonra en koyu şubatcı benim, şubat ataması ağustostan da kesilmiyormuş hatta bana bu sene 2 puan fark atan kişi seneye katlayarak geliyormuş ben yerimde sayıyormuşum bu yüzden şubat ataması çok iyi bir şey ben daha ne isterim ki

neyse yarın ilk iş yeni hesap alayım ismi de şubat2014 olsun :)

krmgnc, 11 yıl önce

kadro azalmayacak enayi misin sen ? ağustos 40 bin sabit zaten. şubatta atama olacak son 11 yılda 10 kez olduğu gibi.

tcmn87
Aday Memur
17 Eylül 2013 01:27

inş atama olur

krmgnc
Şef
17 Eylül 2013 01:33

toy :) şubat olacak ağustosta da 40 bin olacak. çok stres yapma hiç kazanamazsın buralarda zaman harcama git ders çalış. insallahta atanırsın bunuda istemiyorum değil hani

Ağustos2014, 11 yıl önce

hadi yahu demek kadro azalmıyormuş ben bunca zaman yanlış şeye inanmışım desene bundan sonra en koyu şubatcı benim, şubat ataması ağustostan da kesilmiyormuş hatta bana bu sene 2 puan fark atan kişi seneye katlayarak geliyormuş ben yerimde sayıyormuşum bu yüzden şubat ataması çok iyi bir şey ben daha ne isterim ki

neyse yarın ilk iş yeni hesap alayım ismi de şubat2014 olsun :)

edebiyat02400
Aday Memur
17 Eylül 2013 01:49

busene atama istiyenlerin çoğu geçen sene olmasın diye uğraşıyordu. şimdi şubattı destekliyorlar. ben geçen sene 0.1 ile atanamadım atama olursa hakkım haram olsun yapana da sadece kendini düşünüp geçen dene olmasın diye çaba harcayana da

mustilaura
Şube Müdürü
17 Eylül 2013 02:03

Subat olmayacak arkadaslar.

sena-felsefe
Genel Müdür
17 Eylül 2013 02:06

şubat olacak arkadaşlar

Beşiktaş 1906
Aday Memur
17 Eylül 2013 02:20

Yav bu başlıkta birbirinizi yemeyin be.çok pis sınırda kaldım,atama olsa kral olur benim için beyler.Olmasada ne yapak yani.dünyanın sonudeğil.Kırmayın birbirinizi.çiçekleri düşünün böcekleri düşünün.

nevin.
Kapalı
17 Eylül 2013 09:11

şubat gümbür gümbür geliyo kim ne derse desin...

musadeu
Şube Müdürü
17 Eylül 2013 09:15

kardeş ona kalırsan geçen sene de ek alım diğer branşlara olmuştu,bu sene yapılanı görüyorsun.adalet mi?öldü artık bu kavram ne adaletinden bahsediyorsun....

anaminbavulu, 11 yıl önce

Subat atamasina hayir!!! Gecen yil subati bekleyenlerin hakkina girmektir bu. ve bundan sonra subat atamasi olmayacak denmemis miydi??? Yalanci devlet istemiyoruz!

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi