Editörler : ayşegül bgm
08 Ağustos 2011 12:44

Bağcılar, Mehmet Akif Ersoy, Kanuni Sultan Süleyman EAH hastanelerini bilen arkaşlar

Arkadaşlar merhaba , ben bağcılar, mehmet akif ersoy ve kanuni sultan süleyman eğitim araştırma hastanelerini tercih edicem fakat üçünün sıralamasında karasız kaldım. bu hastanelerin çalışma koşullarını , dönerlerini bilen arkadaşlarım varsa yorumlarını yazabilir mi ?

tlyshn
Aday Memur
08 Ağustos 2011 14:58

senın bolum ne arkadasım..bnde bagcılar kanunı sultan suleymanı yazıcamda...bnm anestezi teknısyeni.

g_k_h_n
Yasaklı
08 Ağustos 2011 15:05

BENDE YAZACAM FATIH SULTANI VE KANUNIYI

glsmky
Aday Memur
08 Ağustos 2011 15:09

oralar unıversıte hastanelerımı acaba ben de yazacagım bransım ebelık

f-i-l-i-z
Memur
08 Ağustos 2011 21:48

pardon ya bölümü yazmamamışım :) hemşireyim ben.

bu arada kanuni sultan süleymanın yeri bakırköyde mi halkalıda mı oda muallak ya :S siz biliyomusunuz ?

f-i-l-i-z
Memur
08 Ağustos 2011 21:52

glsmky yok üni hastanesi diiller.

ben bugün m. akife gittim hemşireleriyle konuştum çok memnun diiler ama hastanenin görünüşü çok sakin bir hastaneye benziyor kararsız kaldım :)

glsmky
Aday Memur
08 Ağustos 2011 22:52

ya memnunıyet kısıden kısıye degısır bızım alımda da saglık bakanlıgı marmara unı pendık egıtım ve arastırma var orası unı hastanesı mı acaba ?

f-i-l-i-z
Memur
08 Ağustos 2011 23:08

evet o üni hastanesine bağlı.

*zamanlı*
Şef
09 Ağustos 2011 03:50

marmara üniversitesi diyo ama sağlık bakanlığına bağlı arkadaş ileride becaiş veya tayin gibi işlemlerini soruyor bence..

f-i-l-i-z
Memur
10 Ağustos 2011 01:01

Bir Allah ın kuluda mı memnun olmaz çalıştığı yerden ya :( neden hiçkimse çalıştığı hastaneden memnun diil ya :(

tlyshn
Aday Memur
10 Ağustos 2011 02:23

bagcılar okmeydanı egtm arastırma nasıl hastaneler..taksım egıtım arastırma,bayrampaşa devlet bunları bılen varwsa yazarsa cok sevınırım..

elllelll
Aday Memur
10 Ağustos 2011 13:12

marmara üniv hastanesi sağlık bakanlığına bağlandı.Arkadaşımın arkadaşı orda çalışıyor. Duyduğuma göre 3 aydır döner alamıyorlar. Tabii çalışan birileriyle birebir öğrenmekte fayda var.

bsr86
Memur
10 Ağustos 2011 13:15

marmara eğitim arşt bnm arkadaşım çalışıyor hiç memnun değil,5 ay döner alamamışlar,yönetim berbatmış,zorla mesaiye nöbete bırakıyorlarmış elimden gelse kaçıcam diyor...fsm yi bnde yazdım ama nasıl bir hastane bilemiyorum bnde

elllelll
Aday Memur
10 Ağustos 2011 13:20

mehmet akife giden arkadaşlar var onlar memnun değıl,bağcılar döneri iyi. kanuni sultan hastaneside eski adı bakırköy kadın doğum halkalıya taşındı ismi değişti.

*zamanlı*
Şef
10 Ağustos 2011 13:21

arkadaşlar biz döner sermayeden atanmıyoruz merkezi bütçeden dönerleri hastane vermeyecek..

hem58
Aday Memur
10 Ağustos 2011 13:26

canım benim dönerleri hastane verir maaşını devlet verecek merkezi yönetim bütçesi olduğun için eeğer döner sermaye bütçesi olsaydı o zaman hem maaş hem döner hataneden olacaktı yani bunla ilgisi yok döneri her zaman hastane verir:))

*zamanlı*
Şef
10 Ağustos 2011 13:38

teşekkür ederim arkadaşım bunu bilmiyordum ben..

f-i-l-i-z
Memur
10 Ağustos 2011 14:19

arkadaşlar dün bağcılara da gidip konuştum.

ortalama servisleri 23 yataklı, dahiliye hariç dahiliye 30 yataklıymış. nöbetleri dahiliye, ortopedi, genel cerrahi gibi yoğun servisler dışında genelde tek hemşire tutuyolarmış. genel itibariyle sirkülasyon çok hızlı diyorlar. dönerleri ortalama 650 tl miş.

mehmet akif ersoya da bir önceki gün gitmiştim.

yeni bir hastane olması sebebiyle hemşire sayıları çok yetersizmiş çok fazla artılı çalışıyorlarmış. ortalam servisleri 14 yataklı. tek hemşire nöbet tutuyorlarmış. yeni başlayanların çoğunu ybü alıcaklarmış. daha düzeni oturmadığı için sorumluluları bile yokmuş. 690 civarında döner alıyorlarmış.

kendi soruma kendim cevap verdim gibi oldu :)

elllelll
Aday Memur
10 Ağustos 2011 16:11

döner servis,yoğun bakım, acil vs ..bölümlere göre değişiyor.

azby
Şef
10 Ağustos 2011 20:21

hemşireler acilde çalışmıyor artık attler çalışır.hemşire servis ybü ve amelyathnede çalışr.devlet hastanelerinin döneri araştırma hastanelerinkinden yüksek

birlik58
Aday Memur
11 Ağustos 2011 02:38

arkadaşlar ben KANUNİ de calışıyorum hastanemiz 3 ay oldu halkalıya taşınalı döner sermayede sorunlar var hasteneye yeni servisler açılacak ama gelen sayı yani hemşire vb yine yetersiz az kişiyle çok servis açmak istiyorlar şu anda bile açık olan servisler sıkıntılı kadın doğum ve çoçukdan genel hasteneye geçildiği için yeni taşınmanın sıkıntalrı birbiri üzerine eklenince siz düşünün ileride yoğun bir hastene olur burası yinede tercih edenler için hayırlı olsun şimdiden

Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi