Editörler : Lanet
20 Nisan 2013 13:51

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ünvan Değişikliği Sınavını Ne Zaman Yapacak?

Arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıldır bu sınavı bekliyorum. Çevre mühendisiyim. Ama kadrom memur. Benim gibi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim kaç kişiyiz merak ediyorum..

gungor.ali
Aday Memur
21 Nisan 2013 15:17

mrhb. bende ısparta çevre ve şehircilik il müdürlüğünde vhki olarak çalışmaktayım.Mesleğim Çevre Yüksek Mühendisi.Unvan değişikliği sınavının açılması hususunda bakanlığa çok sayıda dilekçe gönderdim. ancak bakanlığımız bu konuda unvan değişikliği sınavı yapmayı düşünmemekte olup ihtiyacını ısrarla açıktan atamayla tamamlamaktadır.görünen şu ki unvan değişikliği sınavını açılmasını bekleyen ben ve benim durumunda olan arkadaşlar kurum değiştirme yolunu baksın.

sude_78
Aday Memur
22 Nisan 2013 00:44

Ne kadar süredir bekliyorsunuz sınavın açılmasını, ve bakanlık cevabında ne diyor. Bu yılın sonlarınadoğru ben umutluyum ama bilemiyorum...

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
22 Nisan 2013 09:01

sadece mühendis arkadaşlar değil bizlerde bekliyoruz ben makine bölümü mezunuyum ve tekniker olmak için bekliyorum. Fakat bizim bakanlıkta tık yok 24 nisanda idari kurul toplantısı olacakmış duyduğum kadarıyla ordan bi karar çıkabilir. lütfen bi haber alırsanız paylaşın

gys40
Aday Memur
22 Nisan 2013 15:23

arkadaşlar merhaba bende kırşehirde görev yapıyorum görevde yükselme sınavı bekliyorum bilgisayar işletmeniyim işletme fakültesi mezunuyum malesef ne görevde yükselme sınavı nede unvan değişikliği sınavı açılacağını sanmıyorum bu yıl, 2014 yılında görevde yükselme sınavı açılacağı söyleniyor 24 nisandaki kurum idari kulunda karar alınması için sınav bekleyen herkesin harekete geçmesi lazım...

gungor.ali
Aday Memur
22 Nisan 2013 15:58

arkadaşlar en son bakanlığa gönderdiğim dilekçeye istinaden unvan değişikliği sınavının 2013 yılında açılp açılmayacağı hususunu sorduğumda ;açılacağı zaman sitede duyuru yapılacağı şeklinde cevap verilmiştir. O yüzden bu konuda mücadele etmezsek sınav açılmaz.Çünkü kadro ihtiyacı açıktan atamayla tamalanmaya gidiliyor.

sude_78
Aday Memur
22 Nisan 2013 23:18

Kaç kişinin bizim gibi beklediğini aşağı yukarı bir bilebilsek bu arkadaşlarla iletişime geçebilsek çok iyi olacak. Ben bu konuyu açmadan evvel sanırım bir tek ben varım diyordum, çünkü kesinlikle bizim bakanlık ile ünvan değişikliğini google arattırdığım zaman sadece yönetmenlik hakkında yapılan değişiklik çıkıyordu. Bütün başka bakanlıkların sınavları bir de...

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
24 Nisan 2013 08:41

sude hanım ADIYAMANda sizin gibi bi arkadaşımız var. ismi Ömer yücel 0416216 19 78 den 142 yi bağlatırsanız ömer beyle görüşebilirsiniz. oda sizin gibi çevre mühendisi fakat memur kadrosunda. Ulaşa bildiğimiz herkese ulaşalım ve sendikalrı özellikle harekete geçirelimki bu sınavlar açılsın

ozdeaslan
Aday Memur
24 Nisan 2013 13:36

Konyadan iki kişi var...

istaurban
Aday Memur
25 Nisan 2013 16:07

ben de uzman unvanıyla çalışan bir şehir plancısıyım.

mechulm
Şube Müdürü
26 Nisan 2013 08:49

Ünvan değişikliği sınavı belli aralıklarla (2-3 yıl) yapılıp ,ihtiyacın en azından bir kısmı kurum içinden karşılanmalıdır.

sude_78
Aday Memur
26 Nisan 2013 13:31

Abdurrahman bey teşekkürler, ömer beyle görüştüm.

sonanda
Şef
26 Nisan 2013 14:06

okuyanlara kadroları verilsin.

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
26 Nisan 2013 14:08

sude hanım önemli değil arkadaşlarımıza yardımcı olmak bizim görevimiz.

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı
26 Nisan 2013 14:11

SONANDA kardeşim; bir ara öyle bir söylenti oldu, sendikalar teklif etmişler bir kereye mahsus olmak şartı ile diploması olanlara kadroları verilsin diye sanırım rededilmiş. o olmaya bilir zor iş biraz bu seferde torpili iyi olan atanır olmayan kadrolar dolunca açıkta kalır. Ben öyle insanlar tanıyorumki adam tekniker olmuş yada üniversteden mezun olmuş, ne doğru dürüst yazı yazabiliyor nede bilgisayar kullana biliyor. işte sınav bu yüzden iyi yapılması şart

sonanda
Şef
26 Nisan 2013 14:14

sınav yapılsın tamam. sıkıntı yok. yeterki insanlar diplomalarını kullanabilsinler

mamurzade
Şef
26 Nisan 2013 14:22

bir an önce açılsın sınav.

26 Nisan 2013 14:32

bir destekte benden

memurolunca
Memur
26 Nisan 2013 14:36

sınav açılsın. genç arkadaşların önü de açılır. hazır yetişmiş eleman kullan işin görülsün.

sude_78
Aday Memur
27 Nisan 2013 16:44

Bakanlıklar birleşti ayrıldı o sırada ünvan sınavı araya kaynadı bence ama artık bu sene yapılır gibi geliyor bana...

gungor.ali
Aday Memur
28 Nisan 2013 11:49

arkadaşlar unvan değişikliği sinavini bekleyen arkadaşlar var ise örgütlenim; herkes bitirdiği bölümü,nerede çaliştiği,kadrosu ve iletişim bilgilerini yazip sayi tespit ederek unvan değişikliği sinavinin açilmasini zorlayabiliriz.

ali güngör,çevre yüksek mühendisi,isparta çevre ve şehircilik il müdürlüğü,vhki,,0505 492 58 96

Toplam 5620 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi