Editörler : F16 Gökçen
01 Haziran 2009 15:12

Bu hafta yapılacak Klavye Öğretimi Uygulama Sınavı ile ilgili

İyi günler arkadaşlar. Umarım sınavlarınız iyi geçmiştir. Sabırsızlıkla soruların yayınlanmasını bekliyorum.Ama henüz sınav bitmiş değil benim ve tüm büro yönetimi okuyanlar için Klavye Öğretimi uygulama sınavı var. Ben perşembe gününe randevu aldım. Bugün sınava giren arkadaşlar sınavınız nasıl geçti?

-Toplam kaç dakika süre veriyorlar?

-Metinler nasıl, kolay mı?

-İmla ve noktalama önemli mi?

-Toplam verilen sürede kaç kelime yazmamız gerekiyor?

-On parmak şart mı? İki parmakla yazabilir miyiz?

Şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.

MaNgRaDe
Aday Memur
02 Haziran 2009 16:20

Bari bugün sınava girenler yazsın. Hiç mi sınava giren yok ya? :((

MaNgRaDe
Aday Memur
04 Haziran 2009 16:31

Arkadaşlar sorduğum soruya cevap veren olmamış.Sınava girdim ve çok güzel geçti. İnşallah mezunum artık. :))

bbbb46
Aday Memur
05 Haziran 2009 11:49

ee o zaman sen cevap ver zormu kolaymı senin sorduğun soruları aynen sana soruyorum.bende gireceğim de,,,

Hayata__Gülümse:)
Aday Memur
08 Haziran 2009 16:32

bu klavye öğretimi uygulama sınavı sadece 2. sınıflara mı yapılıyor acaba? bilen varsa cevaplasın lütfen...ben 1. sınıftayım ve böyle bi sınavdan haberim falan yok...

mehmtt
Aday Memur
08 Haziran 2009 16:34

bende büro yön. bülümü öğrencisiyim bu sınavdan benmde haberim yok. zor değildir inşlh

MaNgRaDe
Aday Memur
09 Haziran 2009 10:17

Arkadaşlar korkacak hiçbir şey yok. Sınav gayet kolaydı. Arasınav ve yılsonu olmak üzere iki tane metin veriyorlar. Yalnız word deki gibi silme tuşu yok ve satır sonlarındaki kesme işaretini falan da siz yazıyorsunuz. Verdikleri metinin aynısını yazmanızı istiyorlar. 5 dakikalık bir sürede yaklaşık 100 kelime yazarsanız sınavı geçtiniz demektir.

Bana 80 falan gelir dedi bürodaki bayan. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

82soguk
Memur
10 Haziran 2009 13:49

arkadaaşım f mi q mu kullanıyorsun? on parmak mı kullanıyorsun kalvyeyi? kitapta olan metinlerden soruyorlarmış sanırım sanada kitaptan mı sordular ve nasıl çalıştın ? ben birinci sınıfımda henüz ayrıntısı nedir öğrenmek istiyorum :)bilgilendirirsen sevinirim.

MaNgRaDe
Aday Memur
10 Haziran 2009 16:14

Arkadaşım ben f klavye kullanıyorum. Sınavda da mecburi olarak f klavye kullanılacak. Kitaptaki metinlerden çıkmadı benim sınavımda. Ayrı ayrı 2 tane metin verdi. Biri arasınav diğeri yılsonu olmak üzere.

Şu anda birinci sınıftaymışsın. İkinci sınıfta senin adresine mektup gelecek. Şu tarihler arasında aöf bürosundan randevu alın diye . Hangi güne aldıysan o gün gidip sınava giriyorsun. Bence şimdiden f klavye alıştırmalarına başlasan iyi olur:)

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi