Editörler : crops35
05 Şubat 2017 02:33

Engelli öğretmen, 1 kereye mahsus , engelli memur gibi iller arası tayin istiyebiliyor mu?

Engelli öğretmen, 1 kereye mahsus , engelli memur gibi iller arası tayin istiyebiliyor mu?

aliozyurt
Aday Memur
05 Şubat 2017 11:15

Allah aşkına bir bilgisi olan yok mu?

05 Şubat 2017 13:21

İsteyebilirsin . Dilekçeni yaz müdürlüğüne ver bukadar basit.

aliozyurt
Aday Memur
05 Şubat 2017 13:31

bayramokachi-06 Hocam memurlar için geçerli deniyor.Öğretmenlere uygulanmaz diyor ilçe mem

05 Şubat 2017 13:56

Sen engelli öğrermensin ama sağlık mazeretini kullanacaksın bi dene şansını

mavi_umut
Daire Başkanı
05 Şubat 2017 15:52

1 defaya mahsus ifadesi Danıştay tarafından iptal edildi. Tayin konusuna gelirsek de milli eğitim ler de uygulama ilden ile farklılık gösteriyor. Tayin olan da var olamayan da.

aliozyurt
Aday Memur
05 Şubat 2017 16:46

"milli eğitim ler de uygulama ilden ile farklılık gösteriyor." derken böyle bir şey nasıl oluyor...

**jale**
Memur
05 Şubat 2017 21:54

aliozyurt hocam.ben de engelli öğretmen kadrosundayım.Biz de tayin isteyebiliyoruz ama herhangi bir dönemde değil. Sadece özür grubu atama döneminde bize de tayin isteme hakkı veriliyor;fakat özür grubuna başvuran bütün öğretmenlerle birlikte hizmet puanı üstünlüğü esasına göre tayin olunabiliyor.Yani engel durumu sadece başvuru hakkı tanıyor bize.Eğer hizmet puanımız tutsrsa tayinimiz çıkıyor, tutmazsa çıkmıyor.Aynı şeyleri ben de yaşadım çünkü, Malesef memurlara tanınan istediğin yere tayin hakkı öğretmenlere tanınmıyor.Sadece başvuru hakkımız oluyor,onun dışında bir ayrıcalık verilmiyor biz öğretmenlere.

mavi_umut
Daire Başkanı
06 Şubat 2017 10:35

Yani Şubat ve Eylül de sadece anladığım kadarıyla

**jale**, 7 yıl önce

aliozyurt hocam.ben de engelli öğretmen kadrosundayım.Biz de tayin isteyebiliyoruz ama herhangi bir dönemde değil. Sadece özür grubu atama döneminde bize de tayin isteme hakkı veriliyor;fakat özür grubuna başvuran bütün öğretmenlerle birlikte hizmet puanı üstünlüğü esasına göre tayin olunabiliyor.Yani engel durumu sadece başvuru hakkı tanıyor bize.Eğer hizmet puanımız tutsrsa tayinimiz çıkıyor, tutmazsa çıkmıyor.Aynı şeyleri ben de yaşadım çünkü, Malesef memurlara tanınan istediğin yere tayin hakkı öğretmenlere tanınmıyor.Sadece başvuru hakkımız oluyor,onun dışında bir ayrıcalık verilmiyor biz öğretmenlere.

aliozyurt
Aday Memur
12 Şubat 2017 11:40

Hala net bir cevap veren yok.Gerçekten bilgisi olan yok mu?

bulaşıkkk
Yasaklı
13 Şubat 2017 05:02

Net cevabı jale vermiş yukarıda kardeşim ne bilgisi istiyorsun daha.

aliozyurt, 7 yıl önce

Hala net bir cevap veren yok.Gerçekten bilgisi olan yok mu?

biyo17
Aday Memur
22 Şubat 2017 19:17

engelli kadrosundan biyomedikal teknikeri olarak edirneye atandım.3 hafta oldu göreve başlayalı.çanakkaleye yaşadığım yere tayin hakkımı kullanmak istedim.fakat yönergenin değiştiğini söylediler.engellilerin tayin hakkı ile ilgili bi bilgisi olan varmı.11 kasımda yönerge yayınlanmış.ben araştırdım,bulamadım.bir bilgisi olan var mı?

ırmak2009
Aday Memur
24 Şubat 2017 21:56

Biyomedikal teknikeri olarak atanmisiniz ama henüz aday memursunuz tayin isteyemeyebilirsiniz diye biliyorum adaylığını kaldırılırsa tayin hakkınızı kullanırsınız dilekçe verip

unalturkel36
Kapalı
19 Nisan 2017 19:36

bilgisayar kullanabilen,

çalışmayan veya ek iş yapmayı düşünen,

öncelikle engelli, sakat veya yardıma muhtaç arkadaşlara ihtiyacımız var.

siz değilseniz bile ihtiyacı olanlara yönlendirir misiniz.

evinizden, istediğiniz yerden, istediğiniz kadar çalışabilirsiniz...

[email protected]

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi