Editörler : Pangaea
19 Ağustos 2010 14:08

mimoza hocam,ddmb hocam ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

ddmb
Daire Başkanı
19 Ağustos 2010 14:09

inşallah o da olur hocam. ben sözleşmeli taaa mardin nusaybin e atandım. bakalım beni neler bekliyor.

mimozaa53
Memur
19 Ağustos 2010 14:11

rica ederim. danışmak istediğiniz birşey olursa herzaman sorabilirsiniz. elimden ggeldiğince yardımcı olurum.

19 Ağustos 2010 14:11

ardeşen in iklimi sert değil ancak ,sobalı evlerde çok sıkıntı oluyor mu yoksa bi elektrikli sobayla da idare edilir mi*

19 Ağustos 2010 14:14

mardin nusaybinde çalışan bi arkadaşım var kendisi diyarbakırlı olduğuna mı öyle söylüyor bilmiyorum ama mardinin en güzel ilçesi demişti bana Defalarca da yazmamı söylemişti.sizin için hayırlı olsun hocam

mimozaa53
Memur
19 Ağustos 2010 14:17

hocam. kışı çok soğuk olmaz. oda küçükse pencereler ısıyı dışarı vermiyorsa ısınılabilir. ama yine de sobanın yerini tutamaz. okuldan sonra bir poşet kömür 3-5 odun atıp yakarsınız, sizi sabaha ısıtır. :) 2 ay soba yaksanız gerisini elektrikli soba halleder. böylece kış da biter.

ddmb
Daire Başkanı
19 Ağustos 2010 14:17

sağolun hocam.

evet iklimi karasal değil ama sizin nerede yaşadığınıza ve nasıl alıştığınıza da bağlı. sobalıya alışıksanız burda da rahatça kullanabilirsiniz. ama arkadaşın dediği toki evleri çok mantıklı.

19 Ağustos 2010 14:21

tekrar teşekkürler sayenizde epey bilgi edindim.

tsoilngeam
Aday Memur
06 Ağustos 2011 12:29

İyi günler arkadaşlar yazının üstünden bir yıl geçmiş ama bende Ardeşene atandım aynı soru işaretleri şimdide bende var geçen sene atananlar eşyalı ev bulabildiniz mi ben Işıklı Denizcilik Anadolu Meslek lisesine atandım toki evlerinden tutsam mesela yakın mı ve de toki evlerinde eşyalı evler oluyor mu

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi