Editörler :
20 Ağustos 2010 14:45   

Yasaklı
Sizlere Güzel Haberlerim Var

selam arkadslar..

sızlere guzle haberlerım var..ıcınde bır ıkı tane guzel olamayn olsada yınede sızlere bılgı ve yon vermesı adına yazmak zorundayım..

sıkı durun sımdı guzle haberlerı yazıyorum..

1.Gazıantep ılınde mesaı davaları kazanıldı .. bununla ılgılı arkadslar 2500..3500 arası bır fark almaıslardır.

.

2.Mugla mılas ılınde 40+40 ve 2,32 davası kazanıldı..

3.Aydın ılınde 40 davasında ılk 40 lar kazanıldı kısmı olarak kazanıldı ama..davalarınızı acarken arkadslar szın almanız gereken mıktarın dısına cıkmayın kısmı kazanımda 500 lıra karsı tarafa dava ucretı odersınız..

4.Ankara ılınde 40 kazanıldı kısmı kazanı buda..olsun ankara ılınde kazandıgını duydugum ılk evrak..musto 06 sızın kararınız nıye farklı cıktı bır turlu ınanamıyorum.. ama ıdare mahkeme daırelerınız farklı..aynı ıl.farklı hakımlar dava sonucları farklı..ınanılır gıbı degıll..

5.ıstanbuldada 40 kazanımı gerceklestıgı duyumu var bu evrak geleınce dogrulugu ortaya cıkacak mahkeme kararı..

6.guzel olamayn habere gelınce.muglada kapsamdısı kazanılan dava yerel mahkemede kazanıldı ama yargıtay bozdu..

7.Mugla ılınde teknısyan yardımcıları ıle bır arkadısmız davasını kaybetmıs ama danıstaya gıdecek..

TUM ARKADSLARA BASARILAR DILIYORUM...

24 Ağustos 2010 09:13

avalanche1
Aday Memur

Gözlem Hn. yazınızda belirttiğiniz Yargıtayda kaybedilen dava hangi konudaydı. Ayrıca ben Ek ödeme konusunda kendi kurumuma dava açmak istiyorum ama kararsızım. Yerel Mahkemede kazandık diyelim, Danıştay-Yargıtay da dava reddedilirse İdare Mahmesinin kararına göre bize ödenecek olan ek ödemeler geri alınırmı. Ek ödeme konusunda Yerel Mahkeme kararlarından Danıştay ya da Yargıtayda bir kazanım oldumu acaba. Ben İşe İade davasını Yargıtayda kaybettiğim için biraz çekiniyorum. Danıştay ya da Yargıtay da dava kazanımı olsa bu herkes için emsal teşkil edebilir değilmi. Teşekkür ederim.

24 Ağustos 2010 09:58

alakartal11
Aday Memur

aydın 1. idare mahkemesinde e.2008/1811 sayılı dosyanın danıştay onayı varmı acaba lütfen bu konuda yardım rica ediyorum kimsenin haberi yokmu....

Toplam 2 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?