Editörler :
21 Ağustos 2010 10:09   

Kapsam dışı teknisyen meslek yüksek okulu bitirip tekniker ünvanını alamayan arkadaşlar acil yardım

selam arkadaşlar.

Size bir konu danışacaktım.

2006 yılında meslek yüksek okulunu bitirdim.teknisyen olarak görev yapıyorum.kapsam dışı olarak 2003 yılında mevzuata geçtim.10 gün sonra havuza düşeceğim.emekli keseneğim derecem düzeldi ,tekniker ünvanını alamadım, maaşımda bir artış olmadı.başka arkadaşlarla görüştüm tlf ile onlar herhalde daha önce sözleşmeli olduğu için havuza düştüklerinde meslek yüksek okulu teknisyen maaşını yansıtmışlar.ben bu karar ile insan kaynaklarını sordum.sen kapsam dışı olduğundan senin öyle olmayacak diyorlar.2004 ylındaki ünvan ve pozizyonu gale alıyorlar.bende ne olacağını şaştım.benim gibi aynı konumda olan arkadaşlar varmı yorumu olan varmı yardımcı olabilirmisiniz.

23 Ağustos 2010 09:57

gozlem
Yasaklı

selam onder kok..

sızın durumuzda olup ması teknıker olarak alan ve bu unvanı almayan bırcok arkadsımız var. telekom kendı bunyesınde bu olanaklardan faydalandırdı ama baska kuruma gıderken ucret olarak sıze faydalı olabılıyorama unvanınıızı vermıyor. cukurova unıversıtesınde teknıker arkadsımızın danıstaydan onanmıs kararı var..bu kararı sıın maıl adresınıze gonderdım.. galısmelerı zamanla yasayacagınız ıcın bırz daha sabırlı davranın belkı olumsuz bır konu cıkmaz..

Toplam 1 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?