Editörler :
23 Ağustos 2010 21:14   

Tüm Kurum Değiştiren Arkadaşlara Selam Olsun

Hepinize hayırlı ramazanlar

Arkadaşlar türk telekoma açmış olduğum teknisyenlik davasını temyiz etmiştim çok şükür yargıtay kararı bozdu lehime çevirdi idare mahkemesinin yeni kararını bekliyorum sizlerle paylaşmak istedim ve ıkınci haberim 2,32 enflasyon farkı davasını da kazandım inşallah sizlerin açmiş olduğunuz davalarda gönlünüzce sonuçlanır sizlerin adına pek çok emeği geçen gözlem arkadaşımıza huzurlarınızda teşekkür ediyor hayırlı akşamlar diliyorum

23 Ağustos 2010 21:35

doloyaba
Aday Memur

arkadaşlar sizce telekom temyize gidermi

24 Ağustos 2010 10:20

gozlem
Yasaklı

selam doloyaba.. kazanımlarınız ıcın sıze tebrık edıyorum.ayrıca bende sızlere burdan tesekkur edıyorum benı destekleeyen sızlere ve aılemede..mucadele bılıncımı ve pes etmemeyı ogreten herkese tesekkur edıyorum.

sımdı sızın davalarınızı kazanmanızdakı tek catıda bulusup karsılık beklemeden evrakları sunan arkadslarımız tuncay ülker ve haramyy arkadsımızıda burdan tesekkur edelım.onları unutursak haksızlık etmıs olmazmıyız..onlar bana evrak gondermeseler bende sıze gonderemezdım teknısyenlık davasında..

sımdı sızın surecınız ancak baslıyor dolayaba.. teknısyenlık davanızı kazansanız bunun danıstay dada onancagı kesın sadece bıraz sabretmenız gerekır. tuncay ulker arkadsımız bu dava ıcın 6 kocaman yılını verdı..haramy arkadsımızda aynen..bundan sonra sorun yasamıyacagınız kesın artık sızden bır adım onde olan arkadslarımızın ızınden yurumenız yeterlı..

2,32 davasında temyıze gıtsede bu mıktar sızın hakkınız danıstaydanda onanacagını dusunuyorum.basarılarr...

24 Ağustos 2010 12:00

eskisehir_26
Şube Müdürü

Sayın doloyaba

Öncelikle teknisyenlik davanızı kaanmanızdan dolayı sizi kutlarım. Darısı diğer arkadaşlarımıza diyelim.

2.32 konusunu da kaanmanızdan dolayı kutlarım.Siz emaneti alında kurum temyizde etse bence farketmez.Size hayırlı olsun.

Saygılarımla.

25 Ağustos 2010 09:52

murat_62
Şube Müdürü

Sevgili Arkadaşım birazdaha açık yazarmısın.Yani neyi tam olarak kazandın.Mahkeme TEKNİSYEN olurmu dedi.Unvanmı aldın, yoksa tazminatmı?Biraz bilgi yazarsan çok seviniriz.Selamlar...

Toplam 4 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?