Editörler :
01 Eylül 2010 08:50   

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Seyir Defteri !
Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

Yeni ilan hakkında Memurlar.Net haberine ulaşmak için lütfen: Tıklayınız

Ziraat Bankası personele her 3 ayda bir verdiği performans primini 2 aydır ödemiyor. Borçlanmasını buna göre yapan personeli zor durumda bırakan banka konu hakkında da hiçbir açıklama yapmıyor. Daha önce de bu tür maaş ödemelerini geciktiren bankadan tüm ziraat bankası personeli bir açıklama bekliyor ve bu sorunun acilen düzeltilmesini istiyor.

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

"İş Arıyorum..! Köşesi için Tıklayınız

Neden Bankacılık?

Hangi Banka Hangi pozisyona Ne kadar veriyor?

Özel Sektörde ne kadar maaş alıyorsunuz?

Banka ile Birlikte Yüksek Lisans-Doktora Eğitimi

Özel Sektör Açısından Yüksek Lisans

Bankalarda Fazla Mesai Durumları

* * *

æ Münazara Odası æ

* * *

Gelişmiş arama

25 Eylül 2010 17:26

azizpierre
Aday Memur

ben 2008 yılından beri ziraat bankasında çalışan bir personelim.bugüne kadar ne maaşlarımız ne performans primlerimiz ne de ikramiyelerimiz 1 gün bile geç yatmadı.üstüne üstelik her sene yılda 1 kez verilen 1 maaş değerindeki temettüler bu sene 2 maaş toplamı verildi.kim uyduruyor bu saçmalıkları anlamadım.

25 Eylül 2010 17:28

keynesin_asistani
Daire Başkanı

Ziraat Bankası gibi personelne maaş veren başka kurum varmı bu başlığa kargalar bile güler.performans şubeden şubey değişir.hedefler tutmasa alamaz o şube.onun dışında performans hariç ortalama 1750 maaş veren başka hangi banka var.

25 Eylül 2010 17:32

fafa84
Şef

ziraat bankası bile bunu yaparsa herkes herşeyi yapar haha güldürmeyin provakatif bir başlık

25 Eylül 2010 17:56

sevilthedevil
Memur

bu ne yaa :S kim uyduruyo bunları. komikk:D gece 00.00 da yatar maaşlar. kimsenin alacağı kalmaz.

25 Eylül 2010 19:14

hazan_gül
Aday Memur

çok komik gerçekten ziraaat personeli forumda açıklama bekliyor öylemi

26 Eylül 2010 01:25

sweeney
Yasaklı

COMMAN, GİT KUMDA OYNA SAF SAF KONUŞMA

TÜRKİYEDE ZİRAAT BANKASI GİBİ BANKA VAR MIDIR YOK ÖDENMEMİŞ YOK ŞU YOK BU BİRAZ AKIL MELAİKELERİNİZİ ÇALIŞTIR RİCA EDİYORUM

BİZ İŞE GİRDİK İKRAMİYE FARKLARINI BİLE ANINDA YATIRDI HEDEF BASKISI YOK SEN GT DİĞER BANKALARI KÖTÜLE ZİRAATIN ADINI KRLTMEYE HAKKINIZ YOK GECE GECE ADAMI SNR EDİORLAR

26 Eylül 2010 14:20

benakrebim
Kapalı

performanslar geç ödendi maaşta sıkıntı yok ama şu olumlu yazanlar ya çok rahatlar biraz argo olacak ama ulan it gibi çalışıyoruz maaşıda mı vermesinler.maaşı sanki çok muş gibi yazanlar verecek tabi kim sandalyede çakılı 6 saat çakılı kalıp tuvallete dahi fırsatımızın olmadıgı bir yerde kalkıp bana maval okumayın.

26 Eylül 2010 14:25

erdemlibjk
Aday Memur

lafı atmış ortaya kaçmış kardeşim böyle insanları banlayın lütfen.. bizde bir olay varmış gibi konuya bakıyoruz.. yok mu bu forumunn bir admini...

26 Eylül 2010 14:47

-ottomanias-
Daire Başkanı

sayın editörler, neden bu tür aslı astarı olmayan, kurum karalayıcı ve bariz bir şekilde yalan olduğu belli olan konuların forumda durmasına izin veriyorsunuz?

26 Eylül 2010 15:07

beyaz atletli prens
Kapalı

mevcut ilana başvurmuş anlaşılan.

dio ki aklınca olumsuz şey yaziim,millet gitmesin

26 Eylül 2010 15:15

he.kandemir
Müsteşar Yardımcısı

bak şimdi. o kadarda sınava girdik,70i geçtik. bari mülakata girmeyelim de ortalık sana kalsın dimi çakal... sizin varya ne bu dünyada ne de öbür tarafta iki yakanız bir araya gelmez. Küçük hesapların küçük insanısınız...

26 Eylül 2010 18:10

Command50
Aday Memur

Arkadaşlar ben ziraat bankasında çalışan bir personelim. Bankanın referandumdan önceki performans primlerini tüm banka çapında bir buçuk ay vermeyip, bayrama 3-4 gün kala ayın ortasında verdiğini herkes biliyor.

Daha öncede ikramiyede buna benzer bişey yapmıştı.

Şimdide bu pazartesi yatması gereken sigorta primleri büyük ihtimal yine yatmayacak...

bu bankaya bişeyler oluyor, ama hayırlısı... yukarıdaki patronlar tıkır tıkır maaşını alıyor 15- 20 bin tl... bize de böyle yapıyorlar.

MALESEF BANKANIN ÜCRETLERİ ÖDEMEYİ GECİKTİRDİĞİ BİR GERÇEK.

26 Eylül 2010 18:16

Command50
Aday Memur

Şahsen ben konut kredisi ödüyorum, tek maaşlıyım. Zamanında yatması benim için çok önemli. zamanında yatması gereken bir ücret yatmadığında zor duruma düşünüyorum.KMH, MAK yükleniyoruz boş yere...bi de onun personel olarak faizini ödüyorum.... neden sırf banka ödemeleri geciktirdi diye... Performans primi 3 ayda bir yatıyor, sigorta primleri de 3 ayda bir. geçen ayki primler 1 buçuk ay geç yattı. bu ay da sigorta primleri geç yatacak gibi....

neymiş Genel müdür imzası gerekiyormuş... vekili yok mu bu genel müdürün... böyle şeyler aksatılır mı...

26 Eylül 2010 18:19

gulinnn
Kapalı

:))

26 Eylül 2010 18:27

Command50
Aday Memur

Ben gülecek bişey göremiyorum. Maaşlar her ayın birinde hesabımızda oluyor fakat diğer ücretler de son zamanlarda aksama var. yeni giren arkadaşlar bunun farkında olmayabilir. Ben yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum.

Daha önce çift temmtüler gecikmişti.

Sonra referandum öncesi performens primleri gecikti

şimdi de sigorta primleri gecikecek gibi, çünkü bu şekilde duyumlar aldım.

ne olacak böyle bilmiyorum.

26 Eylül 2010 18:31

gulinnn
Kapalı

haklı olabılırsın kusura bakma..ama boyle bı baslık acman tuhafıma gıttı..kımsenın kımseeye guvenı kalmadı..ve benım gıbı 26sında olan bı ınsan ıcın (bankaya gırebılecıgı son yaslardayım) prımlerın gecıkmesı cokta muhım gozukmuyp sımdılık..

26 Eylül 2010 18:44

Command50
Aday Memur

işi olmayanlar için tabiki önemli değil, mühim olan işe girmek, ama benim ödeme planlarım var. bu ücretlere göre taksitlerim var gecikmeler beni sıkıntıya sokuyor. tek maaşla ev alıp kredi ödeyip ev geçindirmek zor oluyor biraz. :)

26 Eylül 2010 19:50

nuriiii
Memur

benim abimde ziraat te ama her zaman düzenli alır parayı bir sefer temettüyü geç verdiler ama maaşlarda hiç bir sıkıntı olmadı

26 Eylül 2010 20:25

beyaz sayfalar
Aday Memur

bizim performans da geç yattı ama geçen hafta yattı.galiba genel müdürlükte imzayı atan kişinin tatilde olmasından dolayı gecikmiş.neyse ki yattı

26 Eylül 2010 21:06

zeus!
Memur

konu başlığında personel maaşı ödenmiyor diyip alt mesajda primler ödenmiyor demek ilginç olmuş biraz.başlığı değiştirin bari.

Toplam 4610 mesaj
12345678910111213»

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?