Editörler : F16 Gökçen
«219220221222223224225226227228229230231

guten morgen
Aday Memur
24 Kasım 2013 21:12

31 ekim 2013 de istifa ettim performans ve temettü yatmamıs, sıkıntı mı var sizce yoksa almaya hakkım yok mu? bilgisi olan? Yarın insan kaynaklarını arayabilirsem ogrendiklerimi yazarım.

gozfn
Aday Memur
25 Kasım 2013 10:52

31 ekim'de istifa etmişseniz tem-ağu-eylül dönemini tamamladığınızdan almanız gerekirdi.Ben de mayısta istifa ettim ben alamadım çünkü performans dönemi içinde 15 gunden fazla çalışmamış olanlar alamıyor.Temettü seneye almamız gerekiyor,Temettünün 10/12'si kadar almanız gerekir ama yatırırlar mı bilmiyorum.Daha önceden kısmi temettü aldığını belirtenlerin yanında alamadığını söyleyenler de olmuştu.

madspike
Kapalı
25 Kasım 2013 11:54

temettüyü 2014 nisan mayıs gibi alacaksın2013 ün temettüsü 2014 de ödenir

jeroMmM
Genel Müdür
04 Aralık 2013 22:16

aralık ayın da süpriz bizi bekliyor..bilginize...

seaeyes_11
Aday Memur
04 Aralık 2013 23:14

ne sürprizi acaba merak ettim

mdmuzik
Aday Memur
05 Aralık 2013 00:09

mesai paraları olmasın?

gserbest
Memur
09 Aralık 2013 18:26

6 aylık calışanım bıze de yatar mı acaba

10 Aralık 2013 19:10

arkadaşlar genel müdür 150. yıl buluşmalarında iç kontrol leri şube çalışanlarından alıcaz dedi. çoğu çalışan en son yapılan sınava girdi barajı geçti ancak kontenjan nedeniyle mülakata giremedi. acaba geçen yıl barajı geçip mülakata giremeyen çalışanlara da imkan tanırlarmı. bu konuda yönetime öneri sunsak nasıl olur.

gamze buse
Şef
10 Aralık 2013 20:49

olabilir mi ki böle bişey,,biz servis görevlisi sınavına girip barajı geçip mülakata giremeyen diğer grubuz acaba bizlere yönelikte bi alım yaparlar mı,,banka çalışanıysanız eğer bir açıklama yapabilir misiniz bu konu hakkında

ekonomist bankacı, 10 yıl önce

arkadaşlar genel müdür 150. yıl buluşmalarında iç kontrol leri şube çalışanlarından alıcaz dedi. çoğu çalışan en son yapılan sınava girdi barajı geçti ancak kontenjan nedeniyle mülakata giremedi. acaba geçen yıl barajı geçip mülakata giremeyen çalışanlara da imkan tanırlarmı. bu konuda yönetime öneri sunsak nasıl olur.

oni1905
Aday Memur
10 Aralık 2013 21:16

ekonomist sınavdan kasteddiğin su dısradan yapılan inkontrolör sınavımı bu sene ??? evet ole bişe dedi içerden alcaz die doğrusuda bu zaten önce bi şu servisin tozunu yutacak nedir ne değildir ögrencek zorlukları bilcek ..kimlik fotokopisi eksik die tenkit yazmıycaz ..azcıkda etrafıyla iletişimi bilcek baş kumandan edasıyla gelip gidiyolar.. umarım içerden alımlar başlar belli bir yıl ve tecrubede olanları mülakata cagırılar ..

oni1905
Aday Memur
10 Aralık 2013 21:19

bir ikinci konu fazla calışma sistem 6:30 dan sonra geri sayıyo 7 de kapanıyo ama önemli olan yukardan denetim bbdk ve takibi kimse calışanları keffe keder işi bittikden sonra bankada tutmamlaı herkesin ailesi ve sosyal hayatı var... fazla calışmaının arkası bırakılmamalı...

10 Aralık 2013 21:48

evet 2012 de yapılan sınava çoğu çalışan girdi bildiğim ve barajı geçip mülakata giremedi elimizde puan var sonuçta yeniden sınav yapmaktansa sınava girip elinde puanı bulananları mülakata çağırsalar hem sınav masrafından tasarruf olur hemde amaca ulaşılmış olur

oni1905, 10 yıl önce

ekonomist sınavdan kasteddiğin su dısradan yapılan inkontrolör sınavımı bu sene ??? evet ole bişe dedi içerden alcaz die doğrusuda bu zaten önce bi şu servisin tozunu yutacak nedir ne değildir ögrencek zorlukları bilcek ..kimlik fotokopisi eksik die tenkit yazmıycaz ..azcıkda etrafıyla iletişimi bilcek baş kumandan edasıyla gelip gidiyolar.. umarım içerden alımlar başlar belli bir yıl ve tecrubede olanları mülakata cagırılar ..

sg0001
Şef
10 Aralık 2013 22:35

aynı durum biz servis görevlisi adayları olarakta geçerli ,bu konuyu bankaya mail olarak ilettiğimizde gelen cevap muallaktı acaba sizlerin nasıl bir yöntem izleyeceği bellimi nasıl derdimizi sıkıntımızı anlatabiliriz bankaya.elimizde puan var sonuçta bizleri değerlendirip sonra sınav açarak ihtiyacı karşılayabilir arkadaşlar yanlışmı düşünüyorum.

ekonomist bankacı, 10 yıl önce

evet 2012 de yapılan sınava çoğu çalışan girdi bildiğim ve barajı geçip mülakata giremedi elimizde puan var sonuçta yeniden sınav yapmaktansa sınava girip elinde puanı bulananları mülakata çağırsalar hem sınav masrafından tasarruf olur hemde amaca ulaşılmış olur

yani diyorsun ki
Müsteşar Yardımcısı
10 Aralık 2013 23:04

Sayın sg0001,

Arkadasların sözünü ettiği konu, kurum içi atamalarla ilgili. Açıktan Bankaya yeni alınacak personel için uygulanacak prosedür İnsan Kaynakları Uygulama Esaslarında belirtilen ve Yönetim Kurulu tarafından onaylanarak yürürlüğe giren cari mevzuat hükümleri dahilinde değerlendirilecektir.

ekonomist bankacı nın değindigi konuya ilham olan, Genel Müdür Hüseyin AYDIN Bey'in iç kontrol birimlerinde görevlendirilmek üzere kurum içi çalışanların düşünüleceği yönünde deklare ettiği açıklamasıdır.

İlk bakışta fonksiyonel bir ilişki var gibi görünse de, temenni ve talepleriniz doğrultusunda birbirine mesnet kılabileceğiniz bir gelişme değil.

Saygılarımla.

sg0001
Şef
10 Aralık 2013 23:08

ilk bakışta öyle anladık aynı durumdayız sandık açıklama için tşk

yani diyorsun ki, 10 yıl önce

Sayın sg0001,

Arkadasların sözünü ettiği konu, kurum içi atamalarla ilgili. Açıktan Bankaya yeni alınacak personel için uygulanacak prosedür İnsan Kaynakları Uygulama Esaslarında belirtilen ve Yönetim Kurulu tarafından onaylanarak yürürlüğe giren cari mevzuat hükümleri dahilinde değerlendirilecektir.

ekonomist bankacı nın değindigi konuya ilham olan, Genel Müdür Hüseyin AYDIN Bey'in iç kontrol birimlerinde görevlendirilmek üzere kurum içi çalışanların düşünüleceği yönünde deklare ettiği açıklamasıdır.

İlk bakışta fonksiyonel bir ilişki var gibi görünse de, temenni ve talepleriniz doğrultusunda birbirine mesnet kılabileceğiniz bir gelişme değil.

Saygılarımla.

gamze buse
Şef
10 Aralık 2013 23:14

peki ama 2012 yılında ki sınav derken kendi bünyelerinde açılan sınav mı,,farketmez ama onlara uygulanan format biz servis görevlisi arkadaşlara da pek ala uygulanabilirdi sınav açmak yerine,,bizlere yönelikte bi gelişme olsun artıkk

yani diyorsun ki
Müsteşar Yardımcısı
10 Aralık 2013 23:37

Sayın gamze buse,

Genel Müdür'ün beyanatı, iç kontrolör olarak görev yapacakların şube deneyiminin de bulunmasına yönelik Kurum içi çalışanlarının nitelik ve yeteneklerinin değerlendirilmesine vurgu yapan bir tespit ve bundan ibaret.

Kuruma ilk kez alınacak iç kontrolör adayları için yapılan sınava giren kurumda halihazırda fiilen görev yapan servis görevlisi/yetkilisi olan arkadasların, bu sınav sonuclarının değerlendirmede gözönüne alınması da bu arkadasların temennisinden ibaret.

Uygulanan bir "format" oldugunu sanmıyorum.

mikkaa
Şef
12 Aralık 2013 23:29

Eski bir Ziraat mensubu olarak bugün önünden geçerken kapatıldığını farkettiğim G.İ.M.'in (orada görevli arkadaştan edindiğim bilgiye göre tüm ülkedeki G.İ.M.'ler kapatılmış) ben çalışırken ne büyük beklentiler ve sükse ile -hatta ilk lansmanını başbakan yapmıştı- faaliyete geçirildiğini hatırladım ve şu anki durumla ne derece bir tezat durum içinde olduğunu gördüm. İşine geldiği zaman kamu kurumu işine gelmediği zaman özel teşebbüs gibi davranan bu banka yönetiminin şahsi egoları yüzünden tüyü bitmemiş yetim hakkının olduğu bu yatırımları bir kalemde yok sayması beni ziyadesiyle üzmüştür. Hüseyin Aydın'ın geldiği ilk günden itibaren Can Akın Çağlar'ın etkilerini ve izlerini silme gayreti sanırım artık sonuçlarını gayet net hissettiriyor.

gamze buse
Şef
12 Aralık 2013 23:41

bu forumda olan sanırım hepiniz ziraat bankası çalışanısınız yada çalışanıydınız,,acaba bizlere yardımcı olsanız bankanız yeni elemanlar istihdam edicek mi,,yani yakın zmn da bir sınav ilanı yayınlanabilir mi,,lütfen yardımcı olsanız

ekonomis
Aday Memur
13 Aralık 2013 22:49

O kadar net bilgiler anca sinava cok yakın duyuluyor belli olan bisiy yok simdilik

gamze buse, 10 yıl önce

bu forumda olan sanırım hepiniz ziraat bankası çalışanısınız yada çalışanıydınız,,acaba bizlere yardımcı olsanız bankanız yeni elemanlar istihdam edicek mi,,yani yakın zmn da bir sınav ilanı yayınlanabilir mi,,lütfen yardımcı olsanız

Toplam 4613 mesaj
«219220221222223224225226227228229230231

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi