Editörler : F16 Gökçen

Ayyıldız31
Aday Memur
04 Temmuz 2014 01:32

organizasyon ücretini tamamen vermiyorlar

10 Kasım 2014 18:06

slm eminevim ve eminotoyu düşünen arkadaşlara bildiğim ölçüde yardımcı olabilirim

23 Kasım 2014 22:41

eminevim öğretmenler günü dolayısıyla

50000-100000 arası konut girişine 1 adet çeyrek altın

100000-200000 arası konut girişine 1adet yarım altın hediyesi var.

sisteme girmek isteyen arkadaşlara bildiğim ölçüde yardımcı olabilirim

mummia restituito
Müsteşar
23 Kasım 2014 22:54

yıllardır bu insanları binbir zorlukla çalışan emekçileri kandırmaya doymadınız mı?

23 Kasım 2014 23:11

delilsiz konuşmayın beyfendi. bir tane eminevimle ilgili mağduriyet varsa bulun yayınlayın. çamur at izi kalsınlı olmayın lütfen

mummia restituito
Müsteşar
23 Kasım 2014 23:16

siz sözleşme maddelerini yazın burda inceleyelim bakalım kanunsal olarak nasıl bağlayıcı maddeler var sözleşmede..

mahnut selman, 9 yıl önce

delilsiz konuşmayın beyfendi. bir tane eminevimle ilgili mağduriyet varsa bulun yayınlayın. çamur at izi kalsınlı olmayın lütfen

gulares06
Aday Memur
01 Aralık 2014 14:41

arkadaşım sakın kanmayın bu sisteme kendi yandaşlarına para toplayım kendi cematindekileri dahada zengin etmek maksatları neymiş faiz almıyolarmış ben gittim ofise içeri girdim anlatmaya başladılar ne kadar para lazım diye sordular bende 100 bin tl dedim ne kadar peşinat verebilirsiniz dediler bende 20 bin tl dedim sonra anlatmaya basladı ne kadar ödeye bilisiniz aylık dediler bende 750 tl 800 tl arası dedim hesaladılar PEKİ KİRA HARİCİ NE KADAR ÖDEYE BİLİRSİNİZ DEDİLER BENDE 350TL DEDİM BİR HESAP YAPTILAR 80 TL PARA ÇEKTİM DESEK 6.500 ORGANİZAZYON PARSI ALIYOLAR BİDE 86,500 TL 120 AYA BÖLSEN 720 FELAN YAPIYOR FAZİ ALMASALAR AMA BUNLAR NASIL HESAPLIYOR ŞİMDİ BANA ÇIKANA KADAR 350 TL CIKANA KADAR BİR YARDIM YAPIYOLARMIŞ YA GÜYA ONUDA BENDEN ALIOYLARDA GERÇİ BENDE BAŞKALARINA YARDIM YAPIYORMUSUM VE BANA CIKINCA BU HESAPLADIGIM ANA 720 TL NİN ÜSTÜNE BAŞKALAIRINA 350 TL BEİM YAPACAGIM PARAYI KATIYOLAR VE ÖYLE HESAPLIYOLAR BUDA 1070*108 CARPIYOLAR GÜYA 1 YILDA CIKACAK GİBİ HESAPLARSAK BUDA129 BİN TL FELAN YAPITOR BEN SORDUN BU 40 BİN TL NERDEN CIKIYOR DİYE SOYLE CEVAP ALDIM DİGER CIKMAYAN KİŞİLERE YARDIM YAPIYOMUŞUM ÇÜNKÜ 120 AY DEMEK 120 KİŞİ DEMEKMİŞ BEN ANLAMADIM ŞİMDİ 120 KİŞİDENDE BENDEN ALDIGINI KİRA YARDIMINI ZATEN ALIYOSUNUZ KİME YAPILIYOR BU YARDIM KİME GİDİYOR BU YARDIM ANLAMADIM HER YONDEN KARLILAR VEDE FAZİDE ALIYORLAR BENIM PARAMLA BASKALARINI YARDIM EDIYOLAR AMA KİMLER BUNLAR ANLAMADIM ANLIYCANIZ AYNI BANKA SİTEMİ ELLERİNİ VURMADAN BİR EMEK HARCAMADAN BENDEN PARAYI ALIYOLAR SANA VERİYOLAR SENDEN ALIP BANA VERİYOLAR VE FAİSSİZ DİYOLAR BEN 120 KİŞİYİ 1 AYDA BİTİRİRİM VE HERKESDEN KİRA YARDIMI ALIRIM VE 120 ÇARPI 40 BİN TL YAKLASIK 4 TRİLYON 800 TL GİBİ BİR PARA YAPIYOR ANLIYCANIZ ELİNİ SÜRMEDEM BİR HAVUZ VAR AYLIK VEREBİCEGİ EV KADAR BİR PARA VAR BU HAVUZDA VE BU HAVUZDAN EV CIKANLARA 1 AY İCİNDE DAGITIYOR HERKESİ KİRA YARDIMINA NAHKUM EDİYOR VE FAİZ ALMIYORUZ ADI ALTINDA HER AY CIKARDIGI EV MİKTARI KADAR KİRA YARDIMI ALTINDA BİR PARA ALIYOR TAMAM OLABİLİRDE FAİZ ALMIYORUZ BAGRİ DEMEYİN BANKA YAPINCA FAİZ OLUYOR SİZ YAPINCA YARDIM OLUYOR BUNLAR HAVUZCULARDAN GELİYOR .ANLICANIZ YANİ SİZİN KİRA YARDIMI ADI ALTINDA VERDİGİNİZ PARALAR BİRİLERİNİ ZNGİN EDİYOR KANMAYIN SAKIN

oscar.cardozo
Yasaklı
01 Aralık 2014 15:15

ben bu sistemle 3 ev aldım, lakin henüz tapuyu üstüme yapmadılar bi takım sıkıntılar varmış ama raadım güvenilirler.

böbrekleri de arkadaşa emanet ettim bu hafta sonu getircek inşalla

herkese bu sistemi şiddetle tavsiye ederim genşşler

yaşama-umudu
Yasaklı
02 Aralık 2014 01:02

ben de başta araştırdım. faizsiz diyerek dini konuda hassas insanların sömürüsü gibi geldi açıkçası.

gulares06, 9 yıl önce

arkadaşım sakın kanmayın bu sisteme kendi yandaşlarına para toplayım kendi cematindekileri dahada zengin etmek maksatları neymiş faiz almıyolarmış ben gittim ofise içeri girdim anlatmaya başladılar ne kadar para lazım diye sordular bende 100 bin tl dedim ne kadar peşinat verebilirsiniz dediler bende 20 bin tl dedim sonra anlatmaya basladı ne kadar ödeye bilisiniz aylık dediler bende 750 tl 800 tl arası dedim hesaladılar PEKİ KİRA HARİCİ NE KADAR ÖDEYE BİLİRSİNİZ DEDİLER BENDE 350TL DEDİM BİR HESAP YAPTILAR 80 TL PARA ÇEKTİM DESEK 6.500 ORGANİZAZYON PARSI ALIYOLAR BİDE 86,500 TL 120 AYA BÖLSEN 720 FELAN YAPIYOR FAZİ ALMASALAR AMA BUNLAR NASIL HESAPLIYOR ŞİMDİ BANA ÇIKANA KADAR 350 TL CIKANA KADAR BİR YARDIM YAPIYOLARMIŞ YA GÜYA ONUDA BENDEN ALIOYLARDA GERÇİ BENDE BAŞKALARINA YARDIM YAPIYORMUSUM VE BANA CIKINCA BU HESAPLADIGIM ANA 720 TL NİN ÜSTÜNE BAŞKALAIRINA 350 TL BEİM YAPACAGIM PARAYI KATIYOLAR VE ÖYLE HESAPLIYOLAR BUDA 1070*108 CARPIYOLAR GÜYA 1 YILDA CIKACAK GİBİ HESAPLARSAK BUDA129 BİN TL FELAN YAPITOR BEN SORDUN BU 40 BİN TL NERDEN CIKIYOR DİYE SOYLE CEVAP ALDIM DİGER CIKMAYAN KİŞİLERE YARDIM YAPIYOMUŞUM ÇÜNKÜ 120 AY DEMEK 120 KİŞİ DEMEKMİŞ BEN ANLAMADIM ŞİMDİ 120 KİŞİDENDE BENDEN ALDIGINI KİRA YARDIMINI ZATEN ALIYOSUNUZ KİME YAPILIYOR BU YARDIM KİME GİDİYOR BU YARDIM ANLAMADIM HER YONDEN KARLILAR VEDE FAZİDE ALIYORLAR BENIM PARAMLA BASKALARINI YARDIM EDIYOLAR AMA KİMLER BUNLAR ANLAMADIM ANLIYCANIZ AYNI BANKA SİTEMİ ELLERİNİ VURMADAN BİR EMEK HARCAMADAN BENDEN PARAYI ALIYOLAR SANA VERİYOLAR SENDEN ALIP BANA VERİYOLAR VE FAİSSİZ DİYOLAR BEN 120 KİŞİYİ 1 AYDA BİTİRİRİM VE HERKESDEN KİRA YARDIMI ALIRIM VE 120 ÇARPI 40 BİN TL YAKLASIK 4 TRİLYON 800 TL GİBİ BİR PARA YAPIYOR ANLIYCANIZ ELİNİ SÜRMEDEM BİR HAVUZ VAR AYLIK VEREBİCEGİ EV KADAR BİR PARA VAR BU HAVUZDA VE BU HAVUZDAN EV CIKANLARA 1 AY İCİNDE DAGITIYOR HERKESİ KİRA YARDIMINA NAHKUM EDİYOR VE FAİZ ALMIYORUZ ADI ALTINDA HER AY CIKARDIGI EV MİKTARI KADAR KİRA YARDIMI ALTINDA BİR PARA ALIYOR TAMAM OLABİLİRDE FAİZ ALMIYORUZ BAGRİ DEMEYİN BANKA YAPINCA FAİZ OLUYOR SİZ YAPINCA YARDIM OLUYOR BUNLAR HAVUZCULARDAN GELİYOR .ANLICANIZ YANİ SİZİN KİRA YARDIMI ADI ALTINDA VERDİGİNİZ PARALAR BİRİLERİNİ ZNGİN EDİYOR KANMAYIN SAKIN

02 Aralık 2014 01:06

atma kız

))))

yaşama-umudu, 9 yıl önce

ben de başta araştırdım. faizsiz diyerek dini konuda hassas insanların sömürüsü gibi geldi açıkçası.

yaşama-umudu
Yasaklı
02 Aralık 2014 01:08

neden atacam ki?

yaşama-umudu
Yasaklı
02 Aralık 2014 01:09

Bu arada sorduğun eleman hemküda idi. dini foruma bulaştı şimdi de.

02 Aralık 2014 01:14

kim sordu?

yaşama-umudu, 9 yıl önce

Bu arada sorduğun eleman hemküda idi. dini foruma bulaştı şimdi de.

yaşama-umudu
Yasaklı
02 Aralık 2014 01:18

Sen. özelden sordun ya.

Hacı Ekrem Aygün, 9 yıl önce

kim sordu?

baron de tott
Kapalı
02 Aralık 2014 01:29

çakma ekrem nikiyle ben sormuştum benim adım hıdır bana kafa tutanın sonu budur

yaşama-umudu
Yasaklı
02 Aralık 2014 01:34

berbat espri

07 Aralık 2014 01:04

bakın sisteme girmemiş yanlış anlamasıyla ve sadece çekilişli sistem üzerinden sistemi değerlendiriyorsunuz. başta şunu ifade edyim faiz hassasiyeti olmayan için bankalar cazip gelebilir. hesaplı da gelebilir. fakat faiz haramdır diyip bir çıkış yolu arayanlar için ise eminevim bir çözüm. fakat şu mantıkta olmamak lazım hem şöfor mahalli hem 10 kuruş yada armut piş ağzıma düş sapı da yukarı olsun. burası bir şirket elbet para kazacanak. sana 100000 verip bunun vergisi, riski, çalışan masrafı falan filan olacak yani bazıları herhalde şunu bekliyor ben faizsiz olsun tamam 100000 i hemen bu ay alayım ve ben bin bin 100 ay ödeyeyim. ya bu nasıl olur. lütfen biraz insaflı düşünelim

gulares06, 9 yıl önce

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi