Editörler :
01 Ekim 2010 10:52

deville38
Aday Memur

mülakat tam olarak nasıl geçmiş sc355

01 Ekim 2010 17:12

telefonn
Aday Memur

sosyal imkanlar, maaş vs. hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

02 Ekim 2010 22:40

lillyy
Kapalı

güncelllllll

04 Ekim 2010 17:23

telefonn
Aday Memur

gncl

07 Ekim 2010 16:30

telefonn
Aday Memur

arkadaşlar 2. mülakat için çağrı alan var mı?

08 Ekim 2010 14:09

eray8001
Yasaklı

arkadaşlar uzak şehirlerden mülakata gidecek olanların dikkatine;

yol paranızı vereceğiz diyorlar,böyle bişey yok.kesinlikle inanmayın,itimat etmeyin.orda bi form veriyorlar doldur istanbula gönder diye.ama gönderiyosun boş.kaç ay oldu.yani ona güvenip gitmeyin

08 Ekim 2010 20:51

eylemsi35
Aday Memur

Herkes sorun yardımcı olayım demiş ama sorulara yanıt verilmemiş mülakata giren arkadaşlar bizleride bilgilendirirseniz çok mutlu oluruz mülakat soruları nasıl sosyal imkanları nasıl lütfen bilgi alabilirmiyiz

08 Ekim 2010 21:40

boreas82
Şef

bugün lily mülakatına girdim ankarada.önce bi grup çalışması daha sonra birebir mülakat oluyor.ben yine sona kaldım:).birebir mülakatlarda bizim grupta 5 dakikada içerden çıkanda oldu.benimki 25 dakikaya yakın sürdü.. çok güzel çıtı pıtı bir hanımla yaptım birebir mülakatı:)çok rahat ve güzel bir mülakattı...2 hafta icinde olumluysa telefonla bi dönüs yapılacakmıs..ama olumsuzsa zaten 1 ay icinden kariyer net hesabımıza olumsuz mail gelcekmis.

Bilginize..

09 Ekim 2010 12:14

eylemsi35
Aday Memur

boreas82

toplu mülakatta tartıştığınız konu neydi birde sosyal imkanlardan bahsedildimi ?

09 Ekim 2010 16:23

boreas82
Şef

eylemsi35

takdir edersin ki grup mülakatında tartışılan konu hakkında bilgi vermek ben benim gibi mülakata giren insanların hakkını yemek olur.ama yapısı hakkında şunları söyleyebilirim.10 dakka boyunca hazırlığını yapıyorsun 20 dakka boyuncada grup içerisinde tartışıyorsun..

sosyal imkanlar konusunda bilgi verilmedi.sonuçta randstad ilk mülakatları yapıp başarısızları eleyen aracı bir kurum.ikinci mülakat ise sanırım lily yöneticileriyle yapılacak.sosyal imkanlar bu mülakatta konuşulur heralde.

10 Ekim 2010 22:21

eylemsi35
Aday Memur

Yinede ilgine tşk ederim Boreas82,

ilk elemeden sonra birde yetkili kişilerde eleme yapıcakmı acaba..

İşe girmenin bukadar zor olduğunu bilseydim hiç mezun olmazdım :((

11 Ekim 2010 01:20

boreas82
Şef

eylemsi

büyük ihtimal son bir eleme de onlar yapıcak..bu yüsden mülakata girmeden içimden inşallah hem aracı firma hemde şirket yetkilileri girer dedim mülakata..ne güzel ikisini bir arada halletmek vardı:)..bu mülakat geçildigi taktirde birde şirketin yetkilileri (bölge müdürü,ik müdür vsvs) ile bir görüşme daha var sanırım.sen ne zaman giriceksin???

11 Ekim 2010 20:55

eylemsi35
Aday Memur

Ben bugün girdim vede dediklerinin aynısını yaşadım.Yanlız aracı firma bana çok ters geldi.. Yada bana özellikle ters davrandı.Bilmiyorum ama bugün olanlardan sonra ümitsizim açıkçası umarım herşeyin hayırlısı olur

11 Ekim 2010 21:31

boreas82
Şef

hımm hayırlısı eylemsi...nerede girmistin mülakata...

11 Ekim 2010 23:53

torpilsiz_teneke
Aday Memur

ne kadar saçma sapan konusuyorsunuz siz anlamıyorum bırısı araç markasını sorar bırıyol parasını oduyormu der ınanın anlam veremıyorum herkes için değil lafım tabıkı anlayana saygılar

11 Ekim 2010 23:55

torpilsiz_teneke
Aday Memur

bu arada goruşme yapan arkadaşlar mulakatın surecı hakkında kısaca bılgı vermek ısterım bu mullakatta basarılı olan arkadaşlar bundan sonra dırek fırmanın kendısı ıle muhattap olur.

12 Ekim 2010 12:04

eylemsi35
Aday Memur

Boreas82 Mülakata izmirde girdim en az 50 kişi çağırmışlar teçrübesiz die ilan verilmiş çoğuda teçrübeliydi.Benim gibi sayılı insanlar vardı tecrübesiz olan.

Torpilsiz_teneke ,

Nekadar saçma yada değil bu seni inan ilgilendirmez.bu form insanlara bilgi akışını deneyimlerini paylaşmasını sağlıyor.Sende bu sorularını mülakata girdiğinde sorarsın.Sana şu kadarını söleyim ön elemede bunları sorarsan direk elenirsin haberin olsun.İkinci görüşmede sana sosyal olanaklardan bahsediliyor.

12 Ekim 2010 22:21

torpilsiz_teneke
Aday Memur

eylemsi35

yazdıklarımı tekrardan okumanı tavsıye ederim arkadaşım sana. Bunları ben sormadım sormamda soran arkadaşlar içindi bu serzenişim.Sanırım senin anlama kabiliyetinde bir sorun var elenirsem eleneyim ölüm mü var ucunda bu kadar ucuza gitmeyin.

13 Ekim 2010 01:27

telefonn
Aday Memur

2. mülakat için bilgi alan var mı ?

13 Ekim 2010 12:29

boreas82
Şef

ben almadım...

Toplam 60 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?