Editörler : crops35

Yasaklı
27 Eylül 2010 12:34

İkinci Danıştay Kararınıda Gönderiyorum.

selam arkadaslar..ıkıncı danıstay kararıda çıktı..bu karar farklı..su an 4046 nakıl olup,su an calıstıgı kuruma 40 lar ıcın dava acıp kazanan kısının DANISTAY KARARI DA onanmıstır. bu danıstay kararını onanan 6 sayfalık kararı tum arkadslarıma gonderıyorum..maıl adresını buraya not bırakan arkadaslarada gonderecegım..basarılar...

gozlem
Yasaklı
27 Eylül 2010 13:06

ÖGLE ARASI NOBETTEYDIM.. ARKADSLARIN BIR KISMINA IKINCI DANISTAY KARARINI GONDERDIM.. ZIRA GUNLUK LIMITIM DOLMUS..YARIN MAIL GONDERMEDIGIM ARKADSLARA IKINCI DANISTAY KARARINIDA GONDERECEGIM..KOLAY GELSIN..

Mehmet 42
Aday Memur
27 Eylül 2010 14:00

Gözlem hanım ikinci danıştay kararını aşağıdaki adresime gönderebilir misiniz?

[email protected]

kaya6181
Aday Memur
27 Eylül 2010 14:57

Gözlem hanım ikinci danıştay kararını aşağıdaki adresime gönderebilir misiniz teşekkü[email protected]

hukuk devleti
Genel Müdür
27 Eylül 2010 15:29

gözlem hanım, ikinci danıştay kararı ile neden birden fazla konu başlığı açıyorsunuz. neden uyarıları dikkate almıyorsunuz

son açtığınız başlık silinmiştir.

tekrarı halinde siteye girmeniz yasaklanacaktır.

forum çöp kutusuna lütfen çevirmeyiniz

her benzer konu için başlık açmayınız

bu son uyarıdır

kimse bu konu altına yazı yazmasın

atesgiller
Aday Memur
27 Eylül 2010 16:15

Tebrikler Gözlem hanım Danıştay kararını banada iletirseniz çok sevinirim

[email protected]

gozlem
Yasaklı
27 Eylül 2010 16:47

IKINCI DANISTAY KONUSU ILE BIRINCI DANISTAY KONUSU FARKLIDIR..VE BASLIKLARIDA FARKLI OLACAKTIR..BILGILERINIZE HUKUK DEVLETI...

gozlem
Yasaklı
27 Eylül 2010 17:20

IKINCI DANISTAY KARARINI YARIN DIGER ARKADSLARA MAILDEN ATACAGIM.

star2508
Aday Memur
27 Eylül 2010 17:26

hukuk devleti

gözlem hanımın yapmış olduğu çalışmaları göz ardı etmeye hakkımız veya hakkınız yok, nedenine gelince mücadeleci ,hırslı ve paylaşmayı seven bir arkadaşımız kazanılan davaları bizimle paylaşıyor suç mu işliyor bilgileniyoruz hukuki mücadelemizde beraber olmamız gerekirken neden heyecanı kaybettiriyorsunuz anlaşılmaz bir durum hukuk devleti gözden kaçırıyorsunuz açaba yazılardan dolayı baskımı var bu rahatsızlık neden tekrar gözden geçirin lütfennnn

musti3538
Aday Memur
27 Eylül 2010 22:48

gözlem hanım mail adresim [email protected] tşk

magdur83
Aday Memur
28 Eylül 2010 09:09

star2508 arkadaşım size aynen katılıyoruz ve bu şekilde devam ederse bu siteye takibipten vazgeçme kararı almaya karar vermiş bulunmaktayız.....kalabalık bir grup arkadaş.....

raslan03
Aday Memur
28 Eylül 2010 09:31

Sayın hukuk devleti gözlem hanımın acmış olduğu ikinci danıştay kararı başlığı birincisiyle farklı olduğu konu içeriği okununca anlaşılyor neden.böyle bir tepki oluştu sizde anlamadım.biz böylece konuları daha iyi anlamışken.böyle bir eleştiriye neden gerek duyuldu.açıklarsanız seviniriz.

frkg
Aday Memur
28 Eylül 2010 10:30

Demekki editörler forumdaki konulara bayaaa hakim.iyi bir takipçilik tebrik etmek lazım.

neyse,

[email protected]

bugün yollayabilirseniz 2 danıştay kararını bir dosyada sunabilirim.

tesekkurler yolunuzda basarılar.

alakartal11
Aday Memur
28 Eylül 2010 10:49

gözlem haınım zahmet olmazsa 2. danıştay kararını banada gönderirmisin ilgine peşinen teşk

[email protected]

gozlem
Yasaklı
28 Eylül 2010 11:34

selam frg..edıtorler konulara hakımıyetı burda satırbaslarını takıp ederek degıl konulara ve gundemdekı konulara baslık yazarakda hakım olabılır..dusuncenıze katılmıyorum..

gozlem
Yasaklı
28 Eylül 2010 11:36

esas bu sıteyı emek veren ve mucadele veren ayakta tutanlara tebrık etmek lazım..tebrık mesajınız ıcın ben aynı dusuncelerde de degılım..

alp5398
Şube Müdürü
28 Eylül 2010 11:51

editör aynı konuda iki başlık açmayalım diyor ama bankacıları ön planda tutmak için konu başlıklarını çoğaltmış,

diğer konu başlıklarında editörler yorumlara katılarak yön veriyorlar ama İfp konusunda böyle bir olaya rastlamadım

gözlem hanıma siteye girişiniz yasaklanacak diyeceğinize formu birleştire bilirsiniz bu kadar kişi olumlu haberler bekliyor.

Biraz daha hoşgörü ve yol gösrerici olmanız dileğiyle

star2508
Aday Memur
28 Eylül 2010 11:58

tşkr frkg ...........

aynı düşünceleri paylaştığımıza inanarak birileri mesajı almıştır inanıyorumki burada birbirimize ihtiyacımız varken neden çözümsüzlük ten taraf olmaya çalışıyoruz................

gozlem
Yasaklı
28 Eylül 2010 12:14

SELAM ARKADSLAR..IYI NİYETLI DUSUNEN VE VE BU KONUDA DESTEKLEYEN ARKADASLARIMA TESEKKURLER..BEN EDITORUN BIZLERE OGRETMEN BAKIŞI ILE BAKTIGI DUSUNEREK SOZLERINI COK DA UMURSAMADIM..ZIRA BASLIK ACARAK CEVRE KIRLILIGI GIBI DUSUNDUGU BASLIKLARDA INSANLARIN UMUTLARINI INSANLARIN BIR NEBZE HABER ALMAK ICIN IGRASILARINI .EMEKLERINI GOREMIYORLAR MAALESEF..

BEN YOLUMDA YURURUM.TASLI BIR YOL BU..TAS ATANLARDA ONUMUZE TAS KOYANLARDA OLACAKTIR..BEN GOZLEM ISEM VE INATCI ISEM MUCADELEMIZDE BU SITEYI AYAGA KALDIRIP FILIZLENDIR ISEM MEYVELERI ALIRKEN TAŞ ATANLAR OLACAKTIR..

BEN SU CUMLEYI DAHI DUYDUM..TELEKOMUN GENEL MUDURLUGU AVUKATLARI SUNU DEMISS..MEMURLAR NETTEKI GOZLEM COK FAZLA SITEYE GIRMESIN VE BIZI ORDA SIKISTIRMASIN..

BANA BUNLAR YILDIRAMAZ..BEN EFE TORUNU ISEM HIC YILDRMAZ..ALLAHIN IZNI ILE TABII..BEN ARKAMDA BENI DESTEKLEYEN AILEMI BINLERCE KISIYI ARKAMA ALIP BU YOLDA YURUYOR ISEM IKI SATIR BENI BU DAVAMDAN ALIKOYAMAZ..

DAHA COK ISIMIZ VAR...ENERJIMIZI VE BASARI AZMIMIZI BU KONULARDA HARCAMAYARAK YOLUMUZA DEVAM EDELIM ARKADSLAR..HERKESE BASARILAR...

ilyasaltun
Memur
28 Eylül 2010 14:26

SAYIN EDİTÖR HERKES BU SİTEYE ELİNDEN GELENİ SİTEYE YERİNE GETİRMEK VE BİRŞEYLER ULAŞTIRMAK İÇİN CABA SARF EDERKEN SİZLER NİYE İKİNCİ BAŞLIK AÇTINIZ DİYE ARKADAŞLARIMIZI SUÇLUYORSUNUZ BURDA SORUNLAR TÜM İFP ( TELEKOMCULARIN )SORUNU OLDUĞU İÇİN KİMDE NE BELGE BİLGİ VARSA BURAYA KOYUYORUZ BÖYLE OLUNCA HALİYLE KONULAR COĞALIYOR SİZLERDEN ANLAYIŞ BEKLİYORUZ TELEKOMCULARIN SORUNLARI VE İFP FAZLA OLDUĞUNDAN DAVALARDA ÇEŞİTLİ OLUNCA ELBETTE BU DURUMLAR OLUŞUYOR SABIR VE ANLAYIŞ DİLEKLERİYLE İYİ ÇALIŞMALAR KAZNIMINIZDAN BAŞARILAR.

frkg
Aday Memur
28 Eylül 2010 14:53

sanırım yazımı iyi okumamıssınız gözlem hanım ,ben size karsı degil,editöre karsı bir sitem yazısı yazdım yanlış anlaşılmasın.size saygım ve gayretinize takdirim sonsuz.

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi