Editörler : E.Kayı Han

tikirti
Aday Memur
29 Aralık 2010 23:55

alien51 ortam. yüreğine sağlık.

ranip35
Aday Memur
16 Şubat 2011 09:16

arkadaşlar neler yaşadınız ne şartlar altındasınız okuduklarınızdan az çok çıkartmaya çalıştım sözüm meclisten dışarı ben kendi durumum anlatayım özel sektörde 11 yıla yakın çalışıyorum 3 vardıyalı

ne yemek yiyebiliyorum ne uyku düzenim kaldı par desen topluca vermiyorlar mesayilerimiz bazen kaynıyor paramız yatmıyor yani. özelide devletinde aynı bi nevi allah yardımcımız olsun herkese kolay gelsin daha yazardımda ellerimi acıyor ağrıyor kas gevşetici sürüp yatacağım gece iş beni bekler.!

musti63b
Aday Memur
16 Şubat 2011 13:47

Geçen yaşanmış olan bir olayı anlatacagım ikm memurunu iç çamaşırlarına kadar soyup arama yaptılar arabasını bile aradılar nedeni ise cezaevi komutanı ile bi münasebeti oldugundan dolayı artık siz düşünün

20 Haziran 2024 16:20

13 yıl önceki şu yorumumu görünce gözlerim doldu doğrusu.

ilahiadalet, 14 yıl önce

Arkadaşlar adalet bakanlığında katip olarak kalanların ya aklı yok ya da başka bir kuruma geçmesini sağlayacak bir dayısı yok, ben yeni başlayan arkadaşlara buradan yüksek sesle sesleniyorum, yol yakınken hemen terkedin buraları, ben yırtınıyorum bir dayı bulabilmek için ömrümün geri kalanını bu nasipsiz yerde geçirmek istemiyorum.

delocan
Aday Memur
20 Haziran 2024 20:31

neden adam yerine koyulmuyoruz. neden bir isteğimiz yerine getirilmiyor.
ilahiadalet, 1 ay önce

13 yıl önceki şu yorumumu görünce gözlerim doldu doğrusu.

checkvizor
Şef
21 Haziran 2024 13:09

Kendine saygın yoksa yakınlarına saygın olsun.

Boş yapma şöyle ortamlarda.

catapat_tokatcı_maho, 14 yıl önce

insan oğlunun gözü doymaz gözünüzü toprak doyursun devleti yediniz bitirdiniz daha ne istiyosunuz bırakın artık kese doldurma derdini ahiret icin calısını biraz da

EpHeSus77
Aday Memur
23 Haziran 2024 13:57

Konu üzerinden 13 yıl geçmiş ama değişen hiç bir şey olmamış. Gerçekten şaka gibi.

Sorun belli, çözüm belli ama bu sorunu çözecek kişiler yıllardır üç maymunu oynuyorlar.

Umarım 13 yıl daha beklememize gerek kalmadan hakim ve savcı dışında ki personelin haklarında iyileştirmeler yapılır.

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi