Editörler : swat3410E.Kayı Han
12345678910111213»

tunahannn
Aday Memur
17 Ekim 2010 23:03

gizem inşbırakmıcam azim ve inancım tam allahda aksılık vermesın..brawa aslında aydını cok övüyolardı aydın olabilir sanırım .....

x_DeLi_x
Şef
17 Ekim 2010 23:41

s.a arkadaşlar bende trabzondan başvuracam tabi aöf biterse son sınıf oldum büte kalmadan geçmek gerekiyor.. yoksa başvuru zamanına yetişemiyoruz buna aöf ün bi çare bulması gerekiyor mesela büt sınavını daha erken bir tarihde yapabilirler. herkese kolay gelsin görüşmek üzere.

leonlevo
Aday Memur
17 Ekim 2010 23:48

bide benim gibi işte çalışanlar için cok zor olacak aöf + kpss + iş olurmu acaba :D

aleyna_1985
Daire Başkanı
18 Ekim 2010 11:38

leonleva

evet arkadaşım işte çalışanlar için gerçekten zor ki ben bunu geçen senede yaşadım hem iş hem okul hemde dersane vardı çok zor ama inan istedikten sonra hepsinin üstesinden gelebiliyor insan,inanmak başarmanın yarısıdır derler inanın arkadaşlar olacak inşallah..

brawa
Memur
18 Ekim 2010 12:01

aöf okuyan gençler olarak genelde çalışıyoruz.ben de iş kpss aöf hepsiyle uğraşıyorum.napalım gelecek için.inşallah altta ders bırakmadan aöf biter.hepsi diplomaya bakıyo çünkü..

achillas
Aday Memur
18 Ekim 2010 12:17

arkadaşlar pomem de esnek düz tabanlık elenme sebebimi yani ayağımın iç tarafındaki kavis tamamen düz değil daha once pmyo on sağlık konturolunden gecmistim acaba simdi sorun olurmu cevaplarsanız sevinirim.

maviii_2285
Aday Memur
18 Ekim 2010 12:59

arkadaşlar aranıza yeni katıdım geçen sene mülakattan elenen biri olarak yardımcı olayım öncelikle oraya mülakata çagrıldıktan sonra kpss puanın etkisi büyük oranda düşüyo başka birçok etken var 3aşamalı mülakatta en önemlisi sözlü mülakat konuşma falan zaten bütün bilgililernz onlarda olyu orayı geçtimi bi şekilde sıralamaya giryosunz en kötü yedek olur ordanda sıra gelir ben öle düşünyorm tabi vücüddada bi sıkıntı olmycak benim kpss 68 bu sene tekrar denyrm inşallah nasipse olur herkese başaırlar arkdaşlar söledgim gibi sözlüyü geçtimi garanti içerdesn spor için zaten üstün beceri isteyen eleyici bir parkur degil

pascal22
Aday Memur
18 Ekim 2010 13:12

arkadaşlar bende son sınıf aöf öğrencisiym. hem aöf + kpss + iş çok zor. geçen sene kpss kursuna yazılmıştım. bi kaç ay gidebildim, daha doğrusu dayanabildim. çok zor oluyor. fakat nihayetinde belli bir seviyeye gelmiş insanlarız.kpss kursunun pek bir faydasını göremedim. alın kpss seti evinizde çalışın çok daha iyi.

Akon430
Kapalı
18 Ekim 2010 15:50

arkadaşlar myısta ölçtüdüm gözleri sol: -1.00 CYL sağ: -0.50 , -1.00 cyl yaşım 24 acaba ilerleme olmuşmudur gözlük hiç kullanmadım bu yaşıma kadar saygılar...

servom
Aday Memur
18 Ekim 2010 16:27

slm arkadaşlar ben gözlük kullanıyorum astigmat 1 problem mi acaba...mülakatta yazıları gözlüksüz mü okuyacağm...teşekkürler...

brawa
Memur
18 Ekim 2010 19:30

pascal sana katılıyorum arkadaşım..

pascal22
Aday Memur
18 Ekim 2010 22:33

Kpss'de genelde herkes sözelden üç aşağı beş yukarı bişeyler yapıyor. önemli olan sayısaldan hedefi tutturabilmek. sayısalı ii olan arkdaşların kursa ihtiyaçları yok. kurslara boşuna para vermesinler.hele bir de aöf okuyorsa..

allah kolaylık versinn

tunahannn
Aday Memur
18 Ekim 2010 22:43

7632 adanda erkanda olan arkdasım..hangısı sınıftasın sen ?

leonlevo
Aday Memur
18 Ekim 2010 23:30

aleyna_1985

evet gerçekten zor ve işi kpss kursunada uydurmak saatleri ayarlamak bıraz sıkıntılı ama denicez ve inşallah olur.

pmyo deneyen varmı aranızda 1 defa denedim olmadı ve açık öğretimi polislik için okuyorum diyebilirim :D

chris_over
Kapalı
19 Ekim 2010 02:59

Allahın izniyle,bu dönem polis olurum da seneye sizlere elimden geldiğince yardımcı olurum.

pascal22
Aday Memur
19 Ekim 2010 09:26

leonlevo aynen kardeşim ben iki defa pmyo denedim 5-6 netlerle kaçırdım. babam polis ufaktan beri askerlerin polislerin içinde bydm. cocuklğum doğuda geçti. bende sırf pomem'e girebilmek için aöf yazıldım. inşallah allah gönlümüze göre verir.

aleyna_1985
Daire Başkanı
19 Ekim 2010 09:36

herkese günaydın arkadaşlar..umarım herkes iyidir,

bende sadece pomem için aöf okudum ve bitirdim, aöf okuyan arkadaşlara tavsiyem geriye dönük sınavda çıkmış bütün soruları gözden geçirin gelen sorular hep aynı arkadaşlar.. yanında ek olarak murat yayınlarının kitabını alın, aöf nin verdiği kitaplara hiç bakmayın bile kafa karıştırmaktan başka bişey değil onların verdikleri.. hadi arkadaşlar biz bunu başarıcaz sadece sabredin ve dirençli olun, güzel günler bizi bekliyor...

brawa
Memur
19 Ekim 2010 10:17

günaydın herkese :)

leonlevo
Aday Memur
19 Ekim 2010 11:04

valla isimiz zor allah hepimize girmeyi nasip etsin ben umutluyum calisirsak yapabiliriz

leonlevo
Aday Memur
19 Ekim 2010 11:08

valla isimiz zor allah hepimize girmeyi nasip etsin ben umutluyum calisirsak yapabiliriz

Toplam 11062 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi