Editörler : Pangaea

scef
Aday Memur
01 Aralık 2010 19:48

Sağol kardesım bilgi için yarın arayım bi bakalım ne dicekler. Bu kurumların hepsi eleman alma konusunda fiyasko. En son örnekler de TRT ve Kosgeb.

yyy_sss_06
Aday Memur
01 Aralık 2010 21:05

postayla tebligatı gelen var mı?

dogville85
Memur
01 Aralık 2010 21:47

bana da henüz tebligat gelmedi. ama kendi sielerine vermişler mulakat tarihlerini bir de alta mulakata gelirken getirmemiz gereken belgeleri de yazmışlar.

03 Aralık 2010 23:59

selam arkadaşlar ben tpao da çalışıyorum...yazılanlara göz attıp bi kaç şey paylaşmak istiyorum umarım faydalı olur

ırak için başvurudan vazgeçmeyi düşünen arkadaşlar, isteseniz bile sizi ıraka yollamazlar şefler sıraya girdi gitmek için..10 bin lira civarında maaş + ayda 10 gün izin imkanı sağlıyolar.

özelleşme konusunda benim bildiklerim.

tpao özerkleşiyor özelleşme şu an gündemde yok. . hantal kamu yapısı yüzünden şu anda bi çok kaybımız var bunun yanında yurt dışında yatırım yapıyoruz şirketin paraya ihtiyacı var devlet bize ödenek ayırmıyo.ayrıca karadenizde petrol arıyoz yabancılarla ortak ve arama maliyetleri çok yüksek bi süre daha petrole ulaşamasak ortaklar kaçıp gidecek aramaya devam edebilmek için yine para lazım.şimdilik özerklik için mantıklı gerekçeler var bence.söylenilere bakarsak özerklik için türk hava yolları ve ziraat bankası model alınacakmış.açıkçası thy'ye girmek için ıkındım giremedim başvururkende özerkti:) ilerde ne olur bilemiyorum tabi belki bu siyasi bi oyun,özelleşme için ilk adım görecez hep beraber.

ben makinacıyım bizler için aylarca sahada kalma falan olmuyo çalışılabilecek makul bi kurum.

04 Aralık 2010 00:01

bu arada özelleşme durumunda 4C falan yok kapsam dışı personel için en kötü havuza gider isteyen başka kuruma geçer.

04 Aralık 2010 12:38

Tebligatım bugun saat 11 cıvarı elıme ulasmıstır.

scef
Aday Memur
04 Aralık 2010 21:27

Bana da tebligat geldi bugün aps ile gönderiyorlar. Batman kadrosu e.e.m

makmh_06
Kapalı
06 Aralık 2010 20:38

Bana henüz tebligat gelmedi :( Başka gelmeyen var mı yoksa bende mi bir problem var :S

srtcnsrnn
Aday Memur
09 Aralık 2010 12:53

endüstri mühendislerine mülakatta ne soruyorlar yardım edecek olan var mı?

hasan_deu
Kapalı
09 Aralık 2010 14:54

Arkadaslar bugün mülakatlar basladı, mühendis olarak petrolcü arkadaslar girdi. Mülakat nasıldı? Neler soruldu? Yardımlarınız lütfen

hasan_deu
Kapalı
09 Aralık 2010 23:23

yokmu arkadaslar yardımcı olacak?

hasan_deu
Kapalı
10 Aralık 2010 12:59

bugün mülakatların 2. günü hala kimse bişey yazmadı...

makmh_06
Kapalı
10 Aralık 2010 14:07

Mülakata giren yok mu arkadaslar bir açıklama yapsanız...

makmh_06
Kapalı
10 Aralık 2010 17:55

güncel

dogville85
Memur
10 Aralık 2010 19:50

ben petrolden girdim, kendi alanımla ilgili sorular geldi sorular konuşmanın seyrine göre gelişiyor. benim iş tecrübem yoktu, teorik bilgiler soruldu gibi. yani size başta birşey soruyor siz onu anlatırken, anlatımda söylediğiniz başka bir olayın ismi geçiyor peki o nedir diyorlar.. bakamadım ne kadar sürdü ama bana kısa gibi geldi belki yarım saat olmuştur. ben bizimle ilgilenen görevliye sormuştum 22 sinde bitiyormuş mulakatlar ve bittiği hafta açıklanır dedi. bu arada götüreceğiniz belgelerin aslını götürmeyi unutursanız almıyorlar mulakata. bir arkadaş kpss belgesinin aslını getirmeyi unutmuş bilkente gitti ama yetişti sırasında girebildi. yani belgelerinizin hepsi tam olsun

hasan_deu
Kapalı
11 Aralık 2010 00:24

peki kardes kurumla ilgili bişeyler soruyolarmı? ve de nerede calısmak istersiniz gibi birşey?

makmh_06
Kapalı
11 Aralık 2010 00:57

hasan_deu yanlıs soru sormussun...dayın var mı dıe soruorlar mı deseydın daha yerınde bır tabır olurdu...

hasan_deu
Kapalı
11 Aralık 2010 14:07

makmh_06 demek istedigim kurumla ilgili güncel bilgi vs soruyorlarmı? ikinci olarak mesela bizde adıyaman, batman, ankara var. doguda calısmak istermisiniz? bu gibi sorulardan bahsediyordum. dayı olayını bilemiycem.

turgutorhan
Yasaklı
11 Aralık 2010 22:01

arkadaşlar mulakata katılan arkadaşlara soyluyorum. mulakatı teferrruatıyla (ayrıntılarıyla) anlatabilir misiniz... sevaptır yardım etmek

turgutorhan
Yasaklı
11 Aralık 2010 22:07

birde ben elektronik muhendisiyim. yeni mezun oldum. elektronik muhendisi olan arkadaşlardan 1976 ve 1980 lı arkadaşlar var. bu arkadaşların zaten buyuk ihtimalle guzel bir işleri vardır. işi olmayan bizim gibi arkadaşlar için kolaylık sağlamalarını beklıyoruz

Toplam 183 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi