Editörler : crops35
08 Kasım 2010 11:40

Emekli Sicil No

arkadaşlar merhaba.. meb engelli alımlarında kadrolu öğretmen olarak atandım ancak emekli sicil numaram hala yok. okuldaki müd yard 1-2 sene içinde kendiliğinden verilecek diyor.. ancak geçenlerde hastaneye gittim ve rapor almak için emekli sicil no. istediler.. bundan önce 4 sene dersanede çalışıyordum ve ssk lıydım. ssk sicil no. mu verdim.. sizce problem olur mu? ve hastaneye her gittiğimde emekli sandığından değil ssk dan onay veriyor.. yardımcı olursanız sevinirim

meopius
Şube Müdürü
08 Kasım 2010 13:27

Sorun olur. SSK.lı değilsin sonuçta; emekli sandığına bağlısın dolayısıyla 1-2 yılda değil 1-2 ayda hemen verirler. Mutametlikten alacağınız maaş bondrosunda öğrenebilirsin, müdürden değil.

2. yol maliye bakanlığı sitesinden e-bondro kısmından öğrenebilirsiniz: bu ehr ayın 15 ile 30(31) arasında gösteriliyor.

ebesahum
Kapalı
08 Kasım 2010 13:32

BİLDİĞİM KADARI İLE EMEKLİ SANDIĞI SİCL NO İSTEME FORMU VARDIR ONUNLA SİZİN KİMLİK BİLGİLERİNİZE GÖRE İSTENMESİ GEREKİR EĞER EMEKLİ SANDIĞI OTOMATİK OLARAK VERMİYORSA.

ÇÜNKÜ MAAŞTAN KESİLECEK KESENEK BİR YERE YATMASI LAZIM.

fcu81
Memur
08 Kasım 2010 14:51

ilsis'de yazıyor emekli sicil numaraları ordan öğrenebilirsin.okuldan ilsis şifreni öğrenip netten bakabilirsin.

şeyda...
Şef
08 Kasım 2010 15:05

Ben de öğretmenim emekli sicil numaramı ilçe memdeki tahakkuk bölümünden öğrendim. Ama memuriyet sicil numaramı hala bilmiyorum.Oolmadan e bordroya kayıt da yapmıyor mal müdürlüğü. Bayramdan sonra tekrar araştıracağım..

tyoess
Aday Memur
09 Kasım 2010 15:24

teşekkür ederim arkadaşlar.. dün emekli sandığına gittim oradan kimlik no ile emekli sicil numaramı öğrendim. internetten baktığımda sayfa hata veriyordu..

hakan33_mersin
Aday Memur
09 Kasım 2010 16:39

mrb arkadaşlar bende sizin gibi yeni memur oldum meb' da ve işe başladıgım gün şefim emekli sicil nomu ve kurum sicil nomu yazıp verdi bana öle 1-2 ay bekleme falanmış yok öle bişe gidin şefinize sorun okuldaysanız eger bulundugunuz milli eğitim müdürlüğüne gidin öğrenin öle aylık bir iş degil anlıcanız.

kanuni1981
Aday Memur
22 Kasım 2010 13:26

tyoess emekli sicil numaranı uygulama.sgk.gov.tr internet adresinden öğrenebilirsin

kanuni1981
Aday Memur
22 Kasım 2010 13:31

şeyda e bodroda sicil no bölümünü boş bırak olmuyorsa bicil no bölümüne sıfır yaz bodronu ozaman görürsün. sicil numaranı maliye say2000i sisteminden girilmesi gerekiyor.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi