Editörler :
12 Ağustos 2012 12:16

selinnnur
Yasaklı

20 dk içinde bir insanı tanıyorum.

12 Ağustos 2012 15:36

isa cem
Genel Müdür

ona ihtiyacın olduğunu söyle ve tepkisinden sana ne denli değer verdiğini görürsün.. veya borç para ver nasıl bir insanmış o kendini sana tanıtır!..

13 Ağustos 2012 22:25

kedililik
Kapalı

Kendisi gibi olmayan insanlara nasıl davrandığına bakarım, arkalarından neler dediğine bakarım. Yeter.

17 Ağustos 2012 17:06

orijin
Şef

Önce tanışabilir miyiz derim.- manyakmısınız der- sizi gerçekten tanımak istiyorum benim için çok önemli derim- arızanız var galiba der- Bilakis sizi tanırsam insanlığın fevkelade mühim meselesini çözmüş ve sizi tanımış olacağım derim ve cebimden cıkardığım francala ekmeği bölerek bana vermesini söylerim-- Aaa çattık der. Sevgilisi gelir. Bende giderim ne yapıyım insanları tanımak kolay mı

18 Ağustos 2012 07:18

ipekli kurdela
Müsteşar

ben bu konuda cok tecrübesizim ve sonunda üzülen ben oluyorum insanlar bir sözle harcıyorlar arkadaşlığı dostluğu sen onun için endişelenirken o gözüne bak baka seni incitmekten zevk duyuyor her geçen gün uzaklaşıyorum insanlardan tanımak bile istemiyorum

18 Ağustos 2012 16:33

zincirli_zebani
Memur

sinirlendiriyorum:)

19 Ağustos 2012 01:21

stewart liynn
Kapalı

sözlerindeki tutarlılık,yaptığı ve söylediği önemli ölçüde kişi hakkında bilgi veriyor.

22 Ağustos 2012 02:26

rapsadem61600
Aday Memur

uzun yıllar once ulkenın bırınde fakir bır adam bataklıkta yasayan bır yılanı kartalın pencesınden kurtarır ve arkadas olurlar adam ile yılan . yılan der kı her gun zıyaretıme gel ve her gun gelır muhyabbet ederler her gundde yılan yasadıgı bataklıktan bır altın cıkartıp verır adama gunler geceler gecer adam yataklara duser hastadır ogluna der kı falanca yerde bır yılan var gıt oraya bataklıga tas at bır yılan cıkacak selamımı soyle verdıgı hedıyeyı al gel oglan yola koyulur ve gelır bataklıga babasın dedıgın yapar kuyudan cıkan yılan agzından altını bırakır oglan tam yılan gıdecegı sırada dusunur der kı bu bataklıgın altı altın dolu demek kı ben bunu olduru ısem hepsi benım olur ve aldıgı tassı yılana atar yılanın kuyruguna ısabet eden tas koparır kuyrugunu yılkna da can havlı ıle oglanı ısırır ve oracıkta can verırı genc adam. gunler gecer fakır adam ıyı olur gıder bataklıga yılanı cagırı usulunce yılan gelır kuyrugu kopuk halde adam der kı dost degıl mıyız hala cahıllık etmıs oglum ve yılan adama soyle bır baktıktan sonra der ki SENDEKI BU EVLAT ACISI BENDE KI BU KUYRUK ACISI OLDUKTAN SONRA BIZ ZOR DOST KALIRIZ ARTIK..ne olursa olsun ınsın en ıyı dostu yıne kendısıdır bence

23 Ağustos 2012 00:31

fallenangel1789
Memur

lye to me yi izlerseniz güzel ipuçları elde edersiniz de, genel olarak kabul edilir ki gerçekten doğrudur, ticari - maddi ilişki insanların büyük bir kısmını gerçek kimliğini gösterir.

25 Ağustos 2012 03:18

benzoic acid
Daire Başkanı

susarım, o zaten kendini tanıtır dinlemesini izlemesini bilene. yanlışına yanlış, doğrusuna doğru demezsen, ondan ne beklediğini ne istediğini söylemez ve koşulsuz kabül ettiğini hissettirirsen o da kendini yaşar.

25 Ağustos 2012 03:56

Life is Miracle
Müsteşar

Konuşmasına bakarım. Bir insanın konuşması çok şey ifade eder.

25 Ağustos 2012 17:24

didem_26
Şube Müdürü

ben insanları gerçekten tanımamayı tercih ederim.En azından bazı şeyleri bilmeden yaşamak belkide daha iyidir

27 Ağustos 2012 23:36

İstan-bul-pol
Daire Başkanı

insanın harekleri tavırları düşünceleri nasıl biri olduğu konusunda azda olsa ipucu verir ..

insanı tanımak için birlikte vakit geçirirsin ..birini tanımak istiyorsan aynı evde kalın ve görün nasıl biri olduğunu ..öğrencilik yıllarından kalan deneyimim..

28 Ağustos 2012 00:40

dutxuri
Genel Müdür

İnsanları iyi tanımanın en iyi yollarından biri onla "seyahat" etmek. Bu adeta ıspatlanmış ;)

28 Ağustos 2012 09:13

""NİHAL""
Kapalı

o insandan ölesiye nefret edeceksiniz eğer nefretinizi kırıp sizi ikna edebiliyorsa işte o gerçek dosttur ama nefretinize nefret ekliyorsa bilinki 240 km/h hızla kaçmanız gereken biridir :) çok işe yarıyor bu yöntem

29 Ağustos 2012 01:36

greenhayyam
Kapalı

kendimi tanımadan neyleyeyim başkasını...

29 Ağustos 2012 10:51

mühendisbeyizmir
Şube Müdürü

nihal sen ne yapıyorsun dostlarının hepsi sana senin yontemini uygulasa ilk kaçacaklar arasına girersin ..çünkü herkes sinir anında aynı tepkiyi vermez:))

aslında bir yolculuk yada sohbetli bir yemek yeterli olur sanırım ilk hetapta..

29 Ağustos 2012 14:07

zuzu1234
Şube Müdürü

ben insanları tanıyamıyrm :s

29 Ağustos 2012 15:36

SunTzu Usta
Aday Memur

...

30 Ağustos 2012 20:45

LeSsİe LeY
Daire Başkanı

gerçekten tanımak mı?

bunu kaldırmak zordur emin olun

birini tanıdım ama hala hazmedemedim tanıttığı o yüzlerini

o yuzden içinde tuttukları pislikleri bilmek istemem

tanımak istemem de gerçekten kimseyi

Toplam 169 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)