Editörler : crops35

Yasaklı
24 Kasım 2010 18:40

Bana Gelen Bir Maill

1. MAILLbiz arkadaşlarla davamızı açtık.Ancak bazı arkadaşlar telekomcular derneğinin dilelkçe örneğini yazmışlar.Ancak sizde diyorsunuz ki o dilekçe örneği yanlış.Biz sizden aldığımız örnek dilekçeyi telekoma verdik ve davamızı açtık.Yaklaşık olaraktanda 6 aydan bu yana bekliyoruz.Bize söylenen dosya sırasının ancak yılbaşına doğru sonuçlanabileceğini söylüyorlar.O da 9 ayı falan bulacak.Sizin yardımlarınızla en azından bir adım attık.Bekliyoruz.Dava sonucunu ilk size bildireceğim.Ancak ortalık toz duman.herkes ortaya bir şey atıyor.Ancak telekomcular derneği hangi akla hizmet için insanları böyle yönlendiriyor.Anlamakta güçlük çekiyorum.Arkadaşlardan bazıları telekomcular derneğinin dilekçeleri nasıl bir sonuç ortaya çıkar.Arkadaşlara o kadar söylememize rağmen bizi dinlemediler.Avukat olayını sevmediğinizi yazılarınızdan takip ediyorum.Bu derneğin arkadaşlarımızı kendi avukatlarına yönlendirildiğini hep söylüyorlar.Sizce kazanılmış olarak dava için avukata ne gerek var.Bu davayı siz idare mahkemesinde hem de danıştayda kazanılmışken.Sizin kazanmış olduğunuz dava üzerinden avukatlarla ortaklık yapmaya ne gerek var.Ayıp olmuyomu.Bİlmiyorum.Ancak arkadaş avukatla yanımızda görüştü.Vekalet ücreti olarak 1500tl istiyor.Artı kazandığı paradan yüzde 10 istiyor.Yuh artık.ADAMLARIN GÖZÜNÜ İYİCE PARA BÜRÜMÜŞ.SİZ ONLARI BİLİYORSUNUZ.Ne avukat ismi ne de avukatların ismini yazıyorum.

2. MAILL... yazmayı unuttum.Siz davayı kazanmadan evvel avukatlık ücretine 350-400TL İSTERKEN sizin davayı kazanmanızdan sonra hepten uçtular.Başkasının sırtından geçinmek böyle bir şey olsa gerek.SELAMLAR

YORUM SIZIN..HERKES DAVASINI 40 LARI KENDI ACABILIR YADA SENDIKA AVUKATLARINA VEREBILIR..KIMSE TELEKOMDAN AYRILANLARI BIR CANTADA KEKLIK GIBI GORMESIN VEDE GORMEYECEKDE...

HST TEKNİSYEN
Aday Memur
25 Kasım 2010 08:56

Ağzınıza sağlık telekomda çalışanları her halde saf sanıyorlar.

ifoç
Aday Memur
25 Kasım 2010 10:56

Sayın Gözlem Hanım ben sizden daha önce sizin idare mahkemesine vermiş olduğun dilekçe örneği vede kapsam dışı olarak çalışanların dilekçe örneklerini istemiştim göndermediniz dilekçe örneklerini göndermenizi rica ediyorum hoşçakal

gozlem
Yasaklı
25 Kasım 2010 12:20

selam ifoç,,inanın atladım sanırım istediğiniz evrakları..hangi evrakları istiyorsanız buraya yazın..birde mail adresinizi yazmadı iseniz o yüzdende göndermemiş olabılırım.mailinizi yazarmısınızz. tesekkürler..

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi