Editörler :
01 Aralık 2010 19:57   

Kapalı
Karşılaştırma: Beyaz Eşyada Bosch mu Samsung mu?

yeni eşya alacazda:)

01 Aralık 2010 20:01

bridget_nivea
Başbakan Müsteşarı

çamasır makınasında A kalitesinde bosh tavsiye ederim iyidir..temiz yıkıyor..

01 Aralık 2010 20:02

ezberbozan20
Yasaklı

samsung bilmiyorum ama bosch tavsie etmem ablamlar buzdolabını 4 yıl kullandı hep bozuk olurdu dayanamadılar değiştrdiler ki fiyat olarak o zaman arçeliğin kine tekabül ediyordu.bosch alırken bikaç kere düşün derim.kendi evimizde arçeliği annemler 27 sene kullanmışlar nofrostlar çıkmasa daha kullanırdık bozukdeğil yani.

01 Aralık 2010 20:05

der2819
Aday Memur

kesinlikle arçelik almayın karşesşimlerin tüm beyaz eşyaları arçelik ve buzdolabı 3 yılda 3 defa bozuldu ve garanti harici 2 tanesi kulanııc hatası diyolar ve 100 tl üzüerinde tamir masrafı ve diğerleride öyle çamaşır bulaşık makineleride hata veriyo:(( yani arçelik almayın bence

01 Aralık 2010 20:06

hale2006
Daire Başkanı

arkadasım üretim yerinde ekiple giderek incelediğimiz ve kalitesinde arttık hicbir şüphe etmeyecegim beyaz eşya markası BEKO dur. arçelik ve beko aynı firma urunudur. şöyleki fabrikadan cıkan bazı urune beko markası yapıştırılıuyor bazılarına arçelik. ürün yine aynı urun. beko ithalata yönelik kullanılıyor cogunlukla. arçelik ülke pazarına acılıyor.

01 Aralık 2010 20:07

ist.1907,
Yasaklı

bence en iyisini alcaksan hepsini ayrı marka alıcaksın ..

uzmanlıklar farklı .birinde iyi olan birinde kötü...

samsung bence alma..miella,elecrtrolux,bosh,sınıflarında iyi markalar..

01 Aralık 2010 20:33

exclamation
Daire Başkanı

Şimdiki aklım olsaydı herşeyi Samsung alırdım. Hem esetik hem kullanışlı servis ağı geniş vs. tv laptop telefon hepsi samsung ama beyaz eşyalarım arçelk. Çok pişmanım. Dünyanın parasını verip inox aldım sil sil cıkmıo leke. Buzdolabı keza öyle. 3 günden fzla yemek tutamıyorum bozuluyo, çamasır makinası güzel yıkamıo vs vs.

Eski arçelik gibi deil. Ha vestel ha arçelik yani.

02 Aralık 2010 11:08

har_leyci
Kapalı

bende arçelik 13 500 Btu klima ladım A sınıf ama 9000BTU ZASS klima kadar soğutmadı bu yaz

04 Ağustos 2011 15:21

__Limonata__
Genel Müdür

Buzdolabı "samsung" aldık sessiz vede fiyatıda uygundu.

04 Ağustos 2011 18:20

şirine2011
Yasaklı

Evinizdeki internet bağlantısını kullanarak, serbest zamanlı olarak günde bir kaç saat çalışıp çok ciddi kazançlara ve kariyere ulaşabilirsiniz. Tercihinize göre part time ya da full time çalışabilirsiniz. Sağlam bir internet bağlantısı olan herkes bizimle çalışabilir. Ayrıntılar için aşağıdaki linki tıklayarak ön başvuru formumuzu doldurun

http://tinyurl.com/66cdoyw

05 Ağustos 2011 09:24

pensan
Yasaklı

TV LCD vestelden almıştım HD ready memnunum, çamaşır makinesi profilo aldım 7 kilo 1000 devir oda çok iyi, bulaşık makinesi altus (en çok bundan memnun olduğumu söylemeliyim)buzdolabı samsungdan aldım, eşim hor kullandı çok içindeki buzları toplayım derken dolabı deldi biraz ama hala iyi çalışıyor... samsung koreli bi firma... bosch alman..beyaz eşya işinde biraz şans olacak galiba..

06 Ağustos 2011 00:18

har_leyci
Kapalı

cihazları alalı bir yıl olacak başlık başka yere taşınmış:)

11 Ağustos 2011 22:09

botanikci
Kapalı

bosch

10 Ağustos 2013 13:48

sailorfrog
Şube Müdürü

Bu sorunun yanıtını ben de merak ediyorum. Nişanlım Samsung almak istiyor ama henüz yeteri kadar yaygın değil.

Samsung kullanan var mıdır acaba?

Toplam 13 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?