Editörler : crops35

hulyagez
Kapalı
14 Aralık 2010 18:41

valla bende istemıyorum istanbulu.. orada yaşam zor... memur kadrosu olarak basvurmayı düşünüyorum. ankarayı kesin yazarım da gerisi bakalım :)

*denizkiziyiz*
Daire Başkanı
14 Aralık 2010 18:50

Aynen öyle orda kazandıgım paranın hepsını kıraya veremem.

Hatta ankara bile yazmayı dusunmuyorum.

14 Aralık 2010 19:50

yedekten kazanmışım, asil olarak kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, bundaki iş yaşamaların da başarılar .

arkadaşlar şehir dışından gelecek olanlar için anakra o kadar pahalı bir şehir değil, ankarayı düşünebilirler anakra bir memur ve öğrencı şehridir, 300 -450 arasında 1+1 ve 2+1 ev bulabilirler merkeze yakın yerlerde, 1 veya 2 vesaitle istediği yerlere ulaşabilirler, 2 vesaitte ring olduğu için extra ücret yansımıyor belediye otobüslerinde aynı zamanda engelli indirimi var öğrenci biletlerınden faydalanabiliyorsunuz. aynı zamanda Aski de su faturalarında indirim yapıyor bilginiz olsun..

hulyagez
Kapalı
17 Aralık 2010 11:32

çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığını asıldan kazanan arkadaslar evraklarınızı sınav basvurusu yaptıgımız yerde atama şubesi var oraya teslim ediyorsunuz.. postayla da yollanabılıyormus..bugun gittim teslim ettım ve uzaktakıler için de sordum.ayrıca mal bildirimi formunu doldurup bır zarfa koyup yapıstırıosunuz üstünede adınızı soyadınızı ve ımzanızı atıyorsunuz..haberınız olsun.. herkese hayırlı cumalar

üye 2008
Yasaklı
17 Aralık 2010 14:32

deniz kızını ve kazanan diğer arkadaşları tebrik ediyorum, kazanamaynlar ise umarım bir sonraki sınavda kazanırlar.Bu arada ben İstanbul bölge de çalışıyorum, İstanbulu tercih edecek olan olursa özelden mesaj atabilir, zevkle bilgi veririm.

kerim38
Aday Memur
18 Aralık 2010 11:34

tebligat yazısı kazananlara postalanacak mı yoksa belgelerimizi tamamlayıp biz mi götüreceğiz? postalanacaksa tebligat yazısı bana ulaşmadı size geldi mi? bir de başvuru son günü için bilginiz var mı?

teşekkürler,

üye 2008
Yasaklı
18 Aralık 2010 17:55

tebligat gelmeyecek, çalışma bakanlığının sitesine gir hangi belgeleri götürmen gerektiği yazar, bir de tavsiye; posta yapma elden götür.

*denizkiziyiz*
Daire Başkanı
18 Aralık 2010 18:04

Teblıgat gelmıcek galıba,acıklanma tarıhınden ıtıbaren 15 gun gıbı bı sure vermişler.Bence gecıkmeden yollayın belgelerı

bhozer
Şube Müdürü
26 Aralık 2010 10:27

arkadaşlar postayla atama tebligatı gelen var mı?

*denizkiziyiz*
Daire Başkanı
26 Aralık 2010 10:51

3 gun once bana geldi

Toplam 90 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi