Editörler : Pangaea
01 Ocak 2011 00:38

erzurum hınısa atanan arkadaşlar 75.yıl yibo hakkında

arkadaşlar erzurum hınıs 75.yıl yiboya atandım nasıl bir yer acaba

sewdaaa
Memur
01 Ocak 2011 00:42

arkadaslar yrdm edinn

yetmişyediyedi
Genel Müdür
01 Ocak 2011 00:45

ii bi yer kalabalık bi okul yibo işte siz ne öğretmenisiniz hayırlı olsun bu arada:)

hopali
Başbakan Müsteşarı
01 Ocak 2011 00:52

İlköğretim Matematik Galiba:)

http://forum.memurlar.net/konu/499530/?page=35

En Alt Mesajdan Alıntı...

yetmişyediyedi
Genel Müdür
01 Ocak 2011 00:53

muhtemelen öyle:)

sewdaaa
Memur
01 Ocak 2011 01:10

ilkmat hocam aslında kalacak yer sıkıntısı olurmu asıl merak ettiğim o.lojmanları varmış gerçi.

Limit_Sizsiniz
Aday Memur
01 Ocak 2011 01:11

5556

yetmişyediyedi
Genel Müdür
01 Ocak 2011 01:13

lojmanı var sıkıntı çekmezsiniz

sewdaaa
Memur
01 Ocak 2011 01:13

tskkr ederm hocam.

bumu
Memur
01 Ocak 2011 01:36

hocam lojman olsa ne olur bu hopali sizi kandırıyo bizim oralar çok çetin bir yer ben bile kendi memleketimi tercih etmedim zaten bu hopali denen vatandaş çok kişinin başını yakmış giden herkeş dert yanıyo bize böyle dediler ama farklı çıktı diye...valla yibo daha da zor zaten iç çekişme hüküm sürüyo şimdiye kadar sadece bu yıl 1 sözleşmeli istifa etti 3 ücretli işi bıraktı. ALLAH yardımcın olsun yinede ümitsiz olma bu hopali ya da fazla güvenme.

yetmişyediyedi
Genel Müdür
01 Ocak 2011 01:52

çok fazla abartmışsın hocam bende hınıstayım hopalinin önerisile geldim çok da memnunum ilk defa gelicek birini bu kadar yanıltmak hoş değil çünkü abarttığınız kadar bi durum yok yibo da da hınıs ta da sizin tercih etmemeniz kendi tercihiniz

hopali
Başbakan Müsteşarı
01 Ocak 2011 02:06

Arkadaş Yiboya Geliyor, İstifa Edenler Dağ Köyüdür Muhtemelen, Ya da Eski Dönemlerin Ürünü, Sen Memleketine Birdaha Dönüş Yap İstersen, Gez Dolaş, Halkına da Burda Dediklerini Söyle,Sen Zaten Doğudasın Muhtemelen Daha Batıyı veya Daha İyiyi Tercih Etmişsinidir, Hınıs'dan Daha Kötüyü Seçeceğine Sende İllaki Hınıs'ı Seçerdin, Zor Şartlarda Görev Yapan İllaki Var, Ama Hangi İlde Şartlardan Şikayet Etmeyen Öğretmen Var?

Sen Benim Dememle Yazan Biri Olmadığın İçin Senin Sıkıntın Beni Bağlamaz, Tavsiyemle Gelenlerin Görüşleri Genel Geçerdir, Gerisi Teferrüat...

sewdaaa
Memur
01 Ocak 2011 11:53

bumu hocam sizin fikirleriniz içinde teskkr ederim ama bende biraz abarttığınızı düşünüyorum.niye istifa edelim ki memleketimin her insanı iyidir benm.benm merk ettiğim soğuk yer sonuçta lojmanı var diye yazmışyım o konuda sıkıntısı olur mu die merk ettiğim için sordum.hakbaba hocam bransım matematik sizin ne?

01 Ocak 2011 12:49

eski dönemlerin ürünü ne demek be!bu ne terbiyesizlik

pdr_mersin
Şef
01 Ocak 2011 12:56

benim eski ve ilk okulum Hınıs 75. yıl yibo. bence güzel bir yer ve güzel bir ortam. şimdi çalıştığım yerde olmaktansa orda olmayı yeğlerdim . lojman imkanı var. ilçe erzurum şartlarından iyi sayılabilecek bir yer. tek dezavantajı merkeze uzak başka hiçbir olumsuz yönü yok. sonuçta Erzurum soğuk olacak yani bu oranınb iklimsel bir özelliği. alışıyor insan. hayırlı olsun . üzmeyin kendinizi

fatomato
Yasaklı
01 Ocak 2011 12:58

bence de güzel yer

en azindan büyük

sadece merkeze cok uzak

zaten sürekli erzuruma gidecek haliniz de yok

gidecekseniz de dolmuslari var

Demon Hunter
Şube Müdürü
02 Ocak 2011 02:47

Hınıs fena bir yer değildir. Kötü demek yerinde olmaz, haksızlık olur. Fakat her yerin bir değeri albenisi vardır muhakkak. Ona göre değerlendirme yapmak yerinde olur. Hınıs da Erzurum'daki imajı kötü olan ilçelerin içinde en iyisidir. Kötülükten kasıt, Erzurum merkeze iki saat uzaklıkta olması ve sade, kendi halinde bir yer olması. Kötü olarak bahseden arkadaşlar neler yaşadı yada neler gördü bilemiyorum. Fakat korkulacak bir tarafı yok buna emin olabilirsiniz. Yibo ilçedeki en büyük okuldur. Lojmanı vardır ama yeterli sayıda değil bildiğim kadarıyla. Oraya gittiğinizde muhtemelen size yardımcı olacaklardır. Hayırlı olsun hocam.

hakbaba
Kapalı
02 Ocak 2011 02:49

benim branşım da bilişim sewdaaa hocam. umarım kolay alışırız hınıs a :) barınma ve ulaşım problemi hallolduktan sonra gerisini pek düşünmüyorum. tabi bir de branşımın kendi sorunları haricinde :)

sewdaaa
Memur
02 Ocak 2011 12:21

hakbaba hocam alışırız ne olcak ilçe merkezi neticede.ben lojmanına güvenerek yazmıştım.umarım yer bulabilirm orda.siz nezaman gitmeyi düşünüosnz hocam.merk ediyrm biran evvel gitsek artk:)

musbay
Memur
02 Ocak 2011 13:17

sevdaa hocam hınıs yibonun diğer matcısı uniden ev ark dı cok güzel yer değil diyo ama hocalar arasında arkdaşlık güzel diyo hayırlı olsun

hakbaba
Kapalı
02 Ocak 2011 13:56

ben de merak ediyorum hocam ama daha bilet falan almadım ocak sonuna doğru giderim. ilk olarak kalacak yerimi oraya gitmeden ayarlamaya çalışacağım :)sonra elimizde bavullarla ortada kalmayalım :) siz ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz sewdaa hocam

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi