Editörler : Cüneyt Barışoglu
05 Ocak 2011 23:04   


aile hekimliği görevlendirme ücretleri ??

arkadaşlar çoğunuz aile hekimliğinde toplum sağlığından asm ye görevlendirilmişsinizdir. maaş harici ne kadar para geçti elinize. bilgilendirirseniz müteşekkür olacağım.

işin aslı 15 kasım itibariyle aile hekimliğine geçtik sağlık ocağında bi ben kaldım fakat görevlendirmeyle hemşire verdiler. onu da kaymakam yeşil karttan göndermedi. görev yerine gelmedi yani hiç. görevlendirmesi de iptal oldu yılbaşında. 1 buçuk ay yerim belli olmadığı için ben çalıştım aile hekimine. iyilik yaptık güya ama ben çalıştım hemşire alacak görevlendirme ücretini...

23 Ocak 2011 23:27

zetem
Aday Memur

Alıntı (iyilik yaptık güya ama ben çalıştım hemşire alacak görevlendirme ücretini...) niye sen iyilik meleği misin? memurken özele yardım ediyorsun.Görevlendirmesi olan gitmiyor da senin görevlendirmen bile yokken niye iyilik yapıyorsun. Aile Hekiminin yanında çalıştığın belirtilse de görevlendirmen olmadığı için paranı alamazsın, hoş zaten TSM üzerinde çalıştıngösterilirse kardasın.Çünkü aile hekimliğinde çalıştın gösterilince alacağın para düşer.

Toplam 1 mesaj
 
ANKET
Spor giyimde en çok hangi markayı tercih ediyorsunuz?