Editörler : Cüneyt Barışoglu
13 Ocak 2011 21:14   


TSPOR ? Trabzonspor Hisse Senedi Yorumları

TSPOR ? Trabzonspor Hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır


Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
13 Ocak 2011 21:15

.Ekonomist
Şube Müdürü

Trabzonspor iki şirketi birleştirme kararı aldı

13 Ocak 2011 22:38

lionel1905
Yasaklı

yarı tavan tavan gidebilirmi? tecrübeli arkadaşlardan yorum alsak..

13 Ocak 2011 22:45

BorsaSTock
Daire Başkanı

evet zaten çıkışta olan bir hisse konumundaydı bu haberle yarın trade yapılabileceğini düşünüyorum. Yani günlük alış satış.

tavan tavan gider mi bilmiyorum (ki böyle bir haber bu beklentiyi getiriyor)ama bazı oyuncular bunu kullanabilir. Bu bakımdan tabiri caizse kısa günün karı tarzı alış yapılabilinir. Takipte olmakta yarar var.

18 Ocak 2011 21:06

.Ekonomist
Şube Müdürü

Trabzonspor'un eski başkanlarından Nuri Albayrak döneminde gündeme getirilen Akyazı Projesi'nin 5 yıl sonra sadece tabelası dikildi. Denizden kazanılacak alanın 540 günde, stadın içinde bulunduğu inşaatın ise 3 yılda tamamlanması bekleniyor. Başkan Sadri Şener, "Akyazı Projesi tamamlanınca Trabzon'un vizyonu değişecektir" dedi.

5 YILDA SADECE TABELASI DİKİLDİ

Trabzonspor'da 13 Mart 2006 günü, dönemin Başkanı Nuri Albayrak tarafından hazırlatılan ve o dönemde Spordan Sorumlu Devlet Bakanı olan Mehmet Ali Şahin'e tanıtımı yapılan Akyazı Projesi'nin aradan geçen 5 yılda sadece tabelası dikilebildi. Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilen dolgu ve tahkimat ihalesini 36 milyon 950 bin liraya alan Öztaş-Sistem iş ortaklığı adlı firmaya yer tahsisi yapıldı. Bunun üzerine dolgu çalışmalarına başlayan firma 660 dönümlük deniz dolgusunu 540 gün içerisinde tamamlamayı amaçlıyor.

PROJE İÇERİSİNDE 40 BİN KİŞİLİK STAT YAPILACAK

Galatasaray'a Türk Telekom Arena Stadı'nı yapan TOKİ'den ihaleyi alan şirketin dolgu için iş makineleri ile Maçka İlçesi'nden denize dolgu malzemesi taşıyacağı belirtildi. Proje kapsamında; 40 bin kişilik stadın yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, 3 bin seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, 1 adet doğal, 1 adet sentetik yüzeyli çim futbol sahası, 6 adet açık tenis kortu, 1 adet 3 bin seyircili centerkort (izleyici alanları bulunan tenis kortu), kamp eğitim merkezi binası ile çevresinde 3 adet doğal çim yüzeyli futbol sahası, 1 adet açık basketbol, voleybol ve tenis sahası ile sporla ilgili diğer sosyal donatı alanlarının yer alacağı spor kompleksi yapılacak.

ŞENER: "TRABZON'UN VİZYONU DEĞİŞECEKTİR"

Başkan Sadri Şener, Akyazı Projesi'nin artık bir hayal olmadığını belirterek, "Bu proje tamamlandığında Trabzon'un vizyonu değişecektir. Bizde modern bir stadımız ve tesisimiz olsun istiyoruz. Bu yapıldığında da gerçekleştirenlere her türlü teşekkürü yapacağız. Akyazı Projesi tamamlandığında Trabzon'da bir bayram havasının yaşanacağını düşünüyoruz. Deniz doldurularak yapılacak olan projenin içerisinde stadın yanı sıra yapılacak olan spor komplekslerine de Trabzon'un fazlasıyla ihtiyacı var" dedi. Milliyet

21 Ocak 2011 09:46

.Ekonomist
Şube Müdürü

SPK, Trabzonspor Sportif?in genel kurul toplantısını henüz gerçekleştirmemesi nedeniyle dava açacağını bildirdi...

21 Ocak 2011 21:16

cilara
Aday Memur

size bir önerim var galatasaray paranız varsa alınnn kağıt bir iki ay içerisinde 650/750 olacak benden demesi arkadaşlar sonra beni çok ararsınız sölimmmm sonra bu adam kim kim diye peşime düşmeyin

25 Ağustos 2011 14:33

.Ekonomist
Şube Müdürü

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesiyle Trabzonspor Şampiyonlar Ligi'ne katılmaya hak kazand

25 Ağustos 2011 17:52

' ÇOTANAK '
Başbakan Müsteşarı

61 lotum var, hadi hayırlısı :DD

17 Aralık 2011 20:48

42k40h
Şube Müdürü

çok dipte gırıle bılır mı yoksa beklenır mı

Toplam 9 mesaj
ANKET
Arabalarda, cam filmi yasağı olmalı mı?