Editörler : Pangaea
25 Ocak 2011 18:09

Hocam sızde soyluyorsunuz abuk sabuk ticari amaclı soru dıye ben o tur sorularn yuzune bıle bakmıyordum.Sonucta dogru bir tanedır bir yerde yazan dogru baska yerde yanlıssa o soruda hata vardır.Zaten birden fazla kaynaktan yararlandıgınız zaman yanlıs soruları dırek farkedıyorsunuz.

2. birsey bazı sorular o an soryu yazanın mantıgı ıle dusunmek gerekıyor ve bunu dersanedekı hocalarınızada sorsanız bir gun farklı baska bır gun farkı cevap verebılıyor.Yanı bu tur acık olmayan sorular bence kalıtesız sorular.Osym nın mantıgını kavrayın yeter hocam.

featih04
Şube Müdürü
25 Ocak 2011 19:05

helal be zurnanın zırtt dediği hoca. Bende senin gibi çalıştım. Senle gk gy netlerimiz aynı. Bana eğitimden 5 net takmışsın:))

fethingulu
Şef
25 Ocak 2011 19:27

ağzınıza sağlık yardımlarınız için çok teşkler.

a_e_
Memur
25 Ocak 2011 20:16

zurnanın zırt dediği arkdaşım ya ben şimdi eğitime ihtiyaçtan başladım sende onun yanına yargı mı yokse yediiklim mi alayım? bide gkgyten 2010 yargı var elimden onun yanına ne alayım? valla senin yazını okudum hemen yediiklim ve uzman kariyerin soru bankalarını aldım inşallah iyi puanlar alırız.

atansabaşak
Memur
25 Ocak 2011 22:06

süper bi başlık

25 Ocak 2011 22:34

featih hocam estagfurullah :D ona takmak degılde fazla yapmak dıyelim :D

a-e hocam hocam yargı dan sıkılabılırsınız yedı ıklımı tavsıye ederım.Ama ılk kez hazırlanmıyorsanız ıhıtyac bıraz basıt gelebılır sıze.Ilk kez hazırlanıyorsanız ıhtıyacı okuduktan sonra yedı ıklımne bakın sankı yenıden baslıyormus gıbı hıssedeceksınız.Cunku Ihtıyac daha yuzeysel alıyor.

a_e_
Memur
25 Ocak 2011 23:02

yok hocam ilk defa hazırlanıyorum bende. peki gkgyte yargının yanında ihtiyaç mı ii olur hocam yoksa yediiklim uzman faln mı?

fn_mat
Daire Başkanı
25 Ocak 2011 23:20

Güzel başlık olmuş,teşekkürler...

26 Ocak 2011 00:56

hocam ben gy_gk re uzman kariyerden hazırlandım matematıgı cok zordu ama sınavda matematıgı fulledım.UZman karıyerın konu sonlarındakı testlerı ve bosluk doldurmaları cok hos ,kalıcı oluyor.Ihtıyacın tarih anayasa iyi diye bılıyorum ama benım tercıhım data tarıhden yana oldu vede memnun kaldım.BU arada oss matematıgı ne de calısın faydası oluyor.:D

gofrettt
Daire Başkanı
26 Ocak 2011 09:35

hocam anayasada neyden çalıştınız??*yediiklimmi teotemmi sizce??

sude07
Memur
26 Ocak 2011 11:42

Ya maşallah yikiktabu sana.Bana bi yardımcı olur musun nasıl güveniyosun bu kadar kendine.şU İŞİN SIRRINI Bİ ANLAT YAHU.Ben üniyi 3 yılda bitirdim her derse kpssde çıkacak diye özenle takip ettim.sadece kpss kitaplarından çalışmadım.Önemli yazarların kitaplarından da çalıştım ama 79 alabildim.desaneye sadece gkgy den hızlandırmaya gittim.üni yi derece sayılabilecek bi ortalama ile bitirdim.Ama hala kendime çok güvenemiyorum ya bilmediklerim çıkarsa diye korkuyorum.sen nasıl düşünüyorsun.(bu arada atanamadım sosyalciyim ve mat ii)

26 Ocak 2011 11:49

Güzel bir başlık olmuş, tavsiyeler için teşekkürler.

26 Ocak 2011 11:52

Güzel bir başlık olmuş, tavsiyeler için teşekkürler.

sosyalist_
Yasaklı
26 Ocak 2011 12:58

zurnanın zırt dediği hocam her soru da kötü değil hakkını yemeyelim misal bir konuda bir kaynakta olan şey diğerinde yok yapamadığım bir soruyla karşılaştığımda kaynağa bakıyorum cevap yok hocam maalesef bu durum da var

26 Ocak 2011 22:24

Tesekkurler arkadaslar. Sosyalist hocam o tur sorulardan 1 kitap da ya 4 yada 5 tanedir o tur durumlarda eger dersaneye gıtmıyorsanız yapılacak 2 sey var:

1-(Ki tavsiye etmem) o soruyu gecıp bırdaha bakmamak:D:D

2-(ki ben boyle yapmıstım)Kitabın arkasındakı yazan telefon numarasından yayın evını arayıp bu sorularda hata var dıyeceksınız (aslında yoktur :D)ve soruların sayfa numarsını vs ve sızın tel numaranızı verceksınız.Onlar sızı arıyorlar. Yada internet imkanınız varsa (Benim yoktu)yayın evine bu sorular yanlıs dogru ise acıklarmısnız dıye bır mail atacaksınız :D

huzurlu85
Memur
26 Ocak 2011 23:10

çok güzel bilgiler teşekkürler...ben de kadroya geçmek için bu yıl tekrar çalışmayı düşünüyorum..ama bilgilerim çok da taze sayılmaz..her yıl kpss ye griyordum sırf girmek için çalışmadan ama bu sefer karar verdim çalışcam çok da yoğun çalışıyorum ama elimden geldiğince çalışacğım inş. daha çok yeni başladım..elimde yargı var 2009 ama 15 tatilde ben de yedi iklim soru bankaları testleri bir de uzaman kariyerin aynı şekilde soru bankalarını almayı düşünüyorum...benim de en az kadro için 87 puana ihtiyacım var..ama hayrlısı artık..

26 Ocak 2011 23:34

İnş hocam istediginiz puana kavusursunuz.Sonra da guzel bır yere atanırsınız.

kindergarten01
Kapalı
29 Ocak 2011 10:53

G

Ü

N

C

E

L

kindergarten01
Kapalı
29 Ocak 2011 11:27