Editörler : Pangaea

sosyalist_
Yasaklı
30 Ocak 2011 22:34

güncel

01 Şubat 2011 10:46

www.kpsskitap.net bütün yayınevlerinin kpss dgs ales kpds kitapları % 50 indirimli, internetten kitap siparişi verecek arkadaşların bilgisine...

ysmnozel
Daire Başkanı
01 Şubat 2011 12:33

gncl

niltuba
Aday Memur
07 Şubat 2011 16:53

Çalışmanızı paylaştıgınız için çok tşk ed.arada tekrar tekrar okuyup ders çalışmamı hızlandırmaya çalısıyorum ama hala tam olarak adapte olamadım sizce baska ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirm

niltuba
Aday Memur
07 Şubat 2011 17:38

mrb zurnanın zırt dedigi hocam,GK GY tam olarak nasıl ve ne zaman çalışmaya başladınız hangi kaynaklardan çalıştınız, ayrıntılı olarak yazabilir misiniz :) tşk.

fethingulu
Şef
11 Şubat 2011 22:41

gncll

wikileaksmat
Memur
11 Şubat 2011 23:24

HERSEYİ ÇOK GÜZEL YAZMIŞIN HOCAM İŞİN KÖTÜSÜ ŞUNU ANLADIM BEN SADECE GK DEN 3 NET SENDEN AZ YAPTIM DİYE ATANAMADIM ...

Aşk-ı Şehir
Daire Başkanı
12 Şubat 2011 00:10

bu çalışmaya 90 puan az olmuş:)

16 Şubat 2011 10:22

Arkadaslar subat tatılınde pek ınternete gıremedım kusura bakmayın.Ancak sımdı cevap verebılıyorum.

Niltuba hocam gk-gy ocak ayında matematıkle basladım ama matematıgı cok uzun sureye sınava kadar yaydım hergun soru cozdum matematıkden.kaynak olarak uzman karıyer ve oss fem yayınlarına baktım.

Tarıh ve cografyaya gelınce Yedi iklim kavram haritaları cok ısıme yaradı ama konu olarak uzman karıyere calıstım.Tarıh datayı unutmamamk lazım.

lavinya_87
Yasaklı
16 Şubat 2011 11:10

evet 90 az gelmıs ben sadece ıhtyctan egtm calısrk dersnede gk dınleyerk 77 aldm:) edebıyatcym 24 net yaptm matta tarıh yapamadgm ıcın atanamadm ama hayrlı olsn hocam basarmıssınız..

16 Şubat 2011 11:16

Hocam herkesın kapesıtesı farklıdır benımde kapesıtem bu calısmaya anca bu paunı almaya yettı ne yapalım :D Allah sıze daha fazla puan almayı nasıp etsın.

lavinya_87
Yasaklı
16 Şubat 2011 11:18

SAGOL ZURNA INS BASLADIM CALISMAYA 83 ALSAM DENIZ KENARINA GIDEBILRM O DA YETR ZATEN NERDE OGRTMNSN ANKARA ISTANBUL IZMIR?:)

16 Şubat 2011 11:20

Guney sahılıne ının hocam :D

16 Şubat 2011 11:21

olur mu hocam müthiş bence 2. dönem başlamak ve bu puan işte tv ve internet faktörünün kalkması çok iyi hocam data tarih alayım ben o zaman yargı eğitim modülerim var çek kopar testlerden hangilerini alayım sizce bide anayasayı nasıl hallettiniz? çok sağolun verdiğiniz bilgiler için

lavinya_87
Yasaklı
16 Şubat 2011 11:22

benm anayasama guvenırsen dataa al:) suan tek tuk yanlısım cıkıyor ona calstm gecn sened e 3yanlsm vardı:(ama ıhtyactan calsmstm bence data al.. yargınn ıstesnde 8 lıra kargo da yok..

16 Şubat 2011 11:23

hocam guncel soruları basta yazdıgım gıbı gunluk trt1 tletexini okudum :D.Anayasa ihityac data uzman karıyer karıstırdım :D

16 Şubat 2011 11:27

evet onu zaten okuyorum hergün trtde o zaman data alayım anayasayı dersane hocamda yetersiz biraz ama ben sizin gibi kaynak karıştırırsam iyice kopar olay :) olmaz yani

-lisans
Kapalı
16 Şubat 2011 12:47

Hocam ben ancak başlayanlardanım aramızda bir ay fark var ama ilk defa girecem. Temelim ünide gördüğümüz dersler, iyi anlattılar tarih hariç. Datanın eski basımı var bendei ne kadar değişebilir ki zaten diyorum konular. Maddeler sonuçta aynı. Ama 80 alabilir miyim bilmiyorum matım fena :(

lavinya_87
Yasaklı
16 Şubat 2011 12:52

ANAYASA DEGISTI YENI ALMAK SART.. EN AZ 3YAYIN SORU BANKASI YAPRK TEST VE EN SON AY DENEME ALINMALI..

craven2
Kapalı
16 Şubat 2011 15:32

hocam siz bir ay gk gy ertesi ay eğitim mi çalıştınız? nisana kadar bitirdim dediniz. zira ben öyle çalışıyorum bu ay gk- gy martta inş. eğitim nisanda bitirmeyi düşünüyorum konuların tamamını ve tekrar soru çözümü sınava kadar. bir de tek kaynakla çalışsak olmuyor mu. yanikonu anlatım bir yayın evinin ama sorular değişik yay evlerinden çalışşsak daha iyi olmaz mı?

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi