FORMASYON BAŞVURUSU KAFKAS ÜNİVERSİTESİ DIŞINDAKİ ÜNİVERSİTELERDEN ASİL VE YEDEK LİSTESİ
BİYOLOJİ
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 AYDAN NUR 79.223 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN - EDEBİYAT BİYOLOJİ Asil
2 KADRİ KILIÇ 76 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ Asil
3 Burhanettin YALÇINKAYA 75.2 Gazi Üniversitesi ÇORUM FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ Asil
4 BİLGE EROL 74.59 NİĞDE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Asil
5 İsmail ADIGÜZEL 74.2 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ Asil
6 zeliha kişi 74.05 ege üniversitesi fen fakültesi biyoloji Yedek
7 ELİZAH BACAKSIZ 74 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Yedek
8 ASLI BAHADIR 73.92 KIRIKKALE FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Yedek
9 CEMİLE GÜLDEREN 73.62 NİĞDE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Yedek
10 Evrim Eda ONGUN 73.4 Mustafa Kemal üniversitesi fen edebiyat fakültesi biyoloji Yedek
COĞRAFYA
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 MUSA ERGÜN 78.3 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Asil
2 Mecit Özatlı 77.83 İstanbul üniversitesi Edebiyat fakültesi Coğrafya Asil
3 Tufan Aktaş 76.1 Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Asil
4 SÜLEYMAN YILDRIM 75.9 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Asil
5 MUSTAFA BAYRAM 75.67 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Asil
6 Nihat ŞEN 75.6 süleyman demirel fen edebiyat coğrafya Yedek
7 Zeliha ÜLGER 75.4 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Yedek
8 AYŞE YILMAZ 75.2 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Yedek
9 SÜLEYMAN KARTAL 75 ANKARA DİL VE TARİH COĞRAFYA COĞRAFYA Yedek
10 yılmaz karakurt 75 süleyman demirel fenedebiyat coğrafya Yedek
ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 Beşir Özalkan 81.33 Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Asil
2 Zeynep Altun 78.06 Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen-Edebiyat Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Asil
3 ebru ütücü 78.03 gazi üniversitesi fen edebiyat fakültesi çağdaş türk lehçeleri ve edebiyatları Asil
4 HANIM TÜTÜNCÜ 76.71 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI Asil
5 HÜSEYİN ÇELİK 76.5 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI Asil
6 ERDIĞAN ÖZKIZMAZ 76.5 gazi FEN-EDEBİYAT ÇAĞDAŞ TÜRK LEH.ve EDEBİYATI Yedek
7 FATİH KURTARAN 76.26 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FEN -EDEBİYAT ÇAĞDAŞ YÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI Yedek
8 YEŞİM ÇIRAK 75.8 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI Yedek
9 Serpil Hazır 75.08 dicle üniversitesi fen edebiyat fakültesi çağdaş türk lehçeleri ve edebiyatları bölümü Yedek
10 Ufuk TÜRKMEN 75.03 Afyon Kocatepe üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Yedek
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 Ahmet Akdağ 98.36 Erzincan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
2 Murat Vanlı 96.5 Erzincan Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
3 ALİ DEMEZ 92.06 ERZİNCAN FEN-EDEBİYAT EDEBİYAT Asil
4 SERAP ARGIN 84.4 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDBİYATI Asil
5 Teslime Zeynep Kızıl 84.1 Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
6 Ayla Solmaz 84 Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
7 Merve TÜREDi 83.5 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
8 FATMANUR AKCAN 83 YAKINDOĞU FEN EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
9 ibrahim UYANIK 82.45 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Asil
10 Sevilcan Kurşun 82.26 Erzincan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
11 ÖZGÜL KÖMET 82 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYATI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
12 AKIN ÖZARPACI 82 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
13 murat KARAKAYA 82 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
14 Müzeyyen Aslan 81.85 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
15 CEMİLE EROĞLU 81.78 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT EDEBİYAT Asil
16 ALİ ALTAY 81.77 LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
17 SERKAN KARABULUT 81.7 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
18 Bahar Çetin 81.65 Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
19 Yunus Emre Özdemir 81.6 Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
20 Cemile Efil 81.33 Gazi Fen Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Asil
21 Mücahit Özdemir 81.1 Dumlupınar Fen-Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
22 Ayşe (ÖZ) SAVCI 81.1 Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
23 yeliz taşlı 81 Dumlupınar Üniversitesi fen edebiyat fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
24 AKIN BİRSEN 81 YAKINDOGU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
25 HÜDAYİ YILMAZ 81 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
26 Harun SAKA 80.7 Sakarya Fen Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
27 HATİCE KÜBRA BAŞBUĞ 80.6 CUMHURİYET FEN-EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
28 naciye özkan 80.6 sakarya ünivarsitesi fen edebiyat fakültesi Türk dili ve edebiyatı bölümü Yedek
29 Selçuk ZEREY 80.6 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
30 MELEK ÖZGÜN 80.6 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI8 Yedek
31 ŞEYMA MISIRLIOĞLU 80.4 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ Yedek
32 Serhat Çınar 80.35 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
33 DURAN BOLAT 80.3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
34 mustafa kayalaroğlu 80.3 cumhuriyet üniversitasi fen edebiyat fakültesi türk dili ve edebiyatı Yedek
35 FATMA DEMİRÇİVİ 80.2 ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ Yedek
36 pınar sevinç 80.1 sakarya fen-edebiyat türk dili ve edebiyatı Yedek
37 Mehmet Erdal SARIKAYA 80 Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
38 ABDULKADİR AKTAŞ 80 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
39 Mehmet Fethi Dağ 80 Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Yedek
40 BURCU KARATAŞ 79.9 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI Yedek
FİZİK
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 NESLİHAN UÇAR 89.73 ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ FİZİK Asil
2 mustafa meşin 78.9 süleyman demirel üniversitesi fenedebiyat fakültesi fizik Asil
3 Nihal KARABACAK 77.7 cumhuriyet üniversitesi fen edebiyat fakültesi fizik Asil
4 ŞEYHMUS ABAK 74 ÇUKUROVA FEN EDEBİYAT FİZİK Asil
5 LATİF MIZRAK 72.78 MERSİN ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FİZİK Asil
6 BETÜL ÖZASLAN 72.3 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ FİZİK Yedek
7 İrfan UĞUN 71.9 Çukurova Üniversitesi Fen-Edebiyat Fizik Yedek
8 GÖKHAN EVREN 71.9 GAZİ OSMAN PAŞA ÜNV FEN EDEBİYAT FİZİK Yedek
9 SEDA BOLOĞUR 71.72 HARRAN FEN EDEBİYAT FİZİK Yedek
10 MEHMET BAYRAKTAR 71 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FİZİK Yedek
KİMYA
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 ZEYNEP ÖZENİR 81.33 MUSTAFA KEMAL FEN-EDEBİYAT KİMYA Asil
2 FATİH ÖZDEMİR 78 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FENB EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA Asil
3 Abdulkadir İBİBİK 76.93 Yüzüncü Yıl Universitesi Fen-Edebiyat fak. Kimya Asil
4 murat taşkın 76 atatürk üniversitesi fen edebiyat kimya Asil
5 emine daş 75.96 mustafa kemal fen edebiyat kimya Asil
6 SEVTAP ORAL 73.3 Çukurova Üniversitesi FEN-EDEBİYAT KİMYA Yedek
7 Funda Can KARAKOÇ 73 Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Yedek
8 İlkan Bozkurt 73 Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Kimya Yedek
9 Muhittin BİŞİ 72.93 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA Yedek
10 merve tokaç 72.93 osmangazi üniversitesi fen edebiyat fak. kimya Yedek
TARİH
1 ERKUT ARSLAN 85.3 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
2 Derya KENDİRCİOĞLU 83.84 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
3 GÜLHAN TETİK 83.5 SAKARYA FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
4 Adem KORUÇ 82.8 Yusuf Balasagun Kırgız Milli ünv. FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
5 yasin dikmen 82.4 sakarya üniversitesi fen edebiyat tarih Asil
6 SELÇUK KIZILKAYA 81.9 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
7 Orhan GÜL 81.33 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH(İ.Ö.) Asil
8 AHMET ERDEM 80.86 ULUDAĞ ÜNİVERİSTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
9 emine güleşçi 80.7 sakarya üniversitesi fen-edebiyat fakültesi tarih Asil
10 Ümit KALAYCI 80.63 K.T.Ü Fen Edebiyat Tarih Asil
11 ELİF ŞİMŞEK 80.16 FIRAT ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT TARİH Asil
12 sümeyya yazıcı 80 sakarya üniversitesi fen edebiyat tarih Asil
13 FATİH TUNÇ 80 BOZOK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
14 GÖKHAN TOKMAK 79.93 ERCİYES YOZGAT FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
15 AYŞE AKSEN 79.4 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
16 EBRU ÜGÜTEN 79.23 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ F.E.F. TARİH Yedek
17 hatice kılıç 79.18 bozok ünv fen edebiyat fakültesi tarih Yedek
18 AHMET YETKİN 79.1 GAZİANTEP FEN-EDEBİYAT TARİH Yedek
19 HASAN KOCARIK 79 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
20 fatih allak 78.9 gazi üniversitesi fen-edebiyat tarih Yedek
21 fatih karakaş 78.86 mersin üniversitesi fen edebiyat tarih Yedek
22 BAKİ AKYÜZ 78.85 DUMLUPINAR FEN EDEBİYAT TARİH Yedek
23 HASAN AYBUGA 78.43 FIRAT ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
24 LEYLA TEYMUR 78.4 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
25 yasin elçi 78.3 kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi fen-edebiyat fak. tarih Yedek
26 muhammet GELEÇ 78.23 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
27 İSA ONUŞ 78.2 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
28 MUZAFFER ERTAN 78.2 kahramanmaraş sütçü imam ünv fen edebiyat fak TARİH Yedek
29 Yunus Emre ÖZTÜRK 78 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Yedek
30 polat umurbek 77.9 sakarya fen edebiyat tarih Yedek
MATEMATİK
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 deniz altuntaş 80.3 süleyman demirel fen edebiyat matematik Asil
2 Nazım ARSLAN 80 Y.Balasagun Kırgız Milli üniversitesi. Fen Edebiyat Matematik Asil
3 Yavuz YAZICI 79.7 MUĞLA ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKULTESİ MATEMATİK Asil
4 Perihan Sarı 78.25 dumlupınar fen edebiyat matematik Asil
5 İsmail yılmaz 78.1 Dumlupınar üniversitesi Fen edebiyat fakültesi Matematik Asil
6 RAHİME KENARLI 78 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK Asil
7 uğur arab 78 çukurova üniversitesi fen-edebiyat matematik Asil
8 Sevinç ÇORAK 78 Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi MATEMATİK Asil
9 MURAT KARATAŞ 77.8 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT MATEMATİK Asil
10 SALİH GÜLBAZ 77.62 YÜZÜNCÜ YIL FEN EDEBİYAT MATEMATİK Asil
11 Muhammed Coşkun KOCA 77.57 Ondokuzmayıs(SAMSUN) Sinop Fen-Edebiyat Matematik Asil
12 Murat Altunbaş 77.4 Ankara Fen Matematik Asil
13 Sema Nur EKİNCİ 77 ULUDAĞ FEN-EDEBİYAT MATEMATİK Asil
14 Ayhan YAMİ 77 Çukurova Fen-Edebiyat Matematik Asil
15 YÜKSEL TOKKAN 76.8 ATATÜRK ÜNİ. FEN EDEBİYAT MATEMATİK Asil
16 çiğdem bozkuş 76.6 ankara üniversitesi fen fakültesi matematik Yedek
17 Memhmet hakkı çelik 76.4 akdeniz üniversitesi fen-edebiyat matematik Yedek
18 SELVİNAZ -ÇIKAR 76.4 ÇUKUROVA FEN EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
19 halil türkan 76.3 dumlupınar üniversitesi fen edebiyat matematik Yedek
20 HEDİYE TURGAN 76 DUMLUPINAR FEN EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
21 emine bingöl 76 sakarya üniversitesi fen edebiyat bölümü matematik Yedek
22 Türkan Günçe Subaşı 76 sakarya üniversitesi fen edebiyat matematik Yedek
23 pirnur yoldaş 76 kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi fen edebiyat fakültesi matematik Yedek
24 ADNAN KAYA 75.96 ULUDAĞ FEN-EDEBİYAT MATAMATİK Yedek
25 Fahri DİNÇOĞLU 75.8 Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Matematik Yedek
26 FATMA ATALAY 75.6 SÜLEYMAN DEMİREL FEN-EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
27 EBUBEKİR SÜRER 75.6 sütçü imam FEN EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
28 Esra temiz 75.55 Dumlupınar üniversitesi fen edebiyat fakültesi matematik Yedek
29 MURAT ERÇORUMLU 75.5 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK Yedek
30 kürşat yiğitel 75.4 dumlupınar fen-edebiyat matematik Yedek
EBELİK-HEMŞİRELİK-SAĞLIK MEMURLUĞU-ÇOCUK GELİŞİMİ
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 LEMAN ÖZER 86 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU SAĞLIK MEMURLUĞU Asıl
2 İNCİ SEYHAN 86 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
3 ÖZLEM YERLİ 84.36 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
4 AYŞE ÖZŞAHİN(KAYA) 84.2 GAZİ ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR SAĞLIK YÜKSEK OKULU HEMŞİRELİK Asıl
5 sevgi güler görgüç 83.7 atatürk üniversitesi erzurum sağlık yüksekokulu ebelik Asıl
6 burcu koçulu 83.53 ege üniversitesi ege üniversitesi hemşirelik yüksek okulu hemşirelik Asıl
7 SEMRA GÜNER 83.2 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK Asıl
8 ÇİĞDEM ÇİFÇİ 83.02 ANKARA ÜNİVERSİTESİ CEBECİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
9 GÜL ÇAHAN 82.26 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM SAĞLIK YÜKSEK OKULU HEMŞİRELİK Asıl
10 DÜRDANE ÖNCÜL 81.3 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
11 Elif Çetiner 78.84 Ege Üniversitesi hemşirelik yüksekokulu hemşirelik Yedek
12 ganime esra yüzden 78.4 ankara üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik Yedek
13 Fatma İlkay Ateşoğlu 78.34 Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Yedek
14 DENİZ KOSTAKOĞLU 78.21 ANKARA ÜNİVERSİTESİ CEBECİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBELİK Yedek
15 FATMA ÇIRAK 78 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Yedek
16 NİHAL BAY 78 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TOKAT SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBELİK Yedek
17 SEHER DEPREM 77.88 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Yedek
18 şenay durmaz sarı 77.6 çanakkale onsekiz mart üniversitesi sağlık yüksekokulu hemşirelik Yedek
19 MACİDE HAKYOL 77.37 FIRAT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKUL SAĞLIK MEMURLUĞU Yedek
20 Filiz GÖNÇ 77 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK Y.O. HEMŞİRELİK Yedek
KONSERVATUVAR (MÜZİK-MÜZİK BİLİMLERİ-HALKOYUNLARI
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 Fatih Mehmet SÜRMELİ 81.9 Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Asil
2 Burcu YILDIRIM 81.67 Fırat Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Asil
3 Ömer Omak 80.8 Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği Asil
4 Sibel ULUTAŞ 79.93 Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Asil
5 ersin sümer 79.23 atatürk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi müzik Asil
6 HUSEYİN DİLDİRİM 79 sakarya üniversitesi DEVLET KONSERVATUVARI TÜRK HALK OYUNLARI Yedek
7 Demet BUDAK 78.9 Sakarya Devlet konservatuvarı Türk Müziği Yedek
8 SADDIK TERZİ 78.6 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TÜRK HALK OYUNLARI Yedek
9 METİN SÜRMELİ 77.36 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GÜZELSANATLAR MÜZİK BİLİMLERİ Yedek
10 Ali Onur Köse 76.8 Dicle Üniversitesi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Yedek
DİĞER BÖLÜMLER
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 TUĞBA HARAÇ 96 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKULTESİ PSİKOLOJİ Asıl
2 Gökan TAŞ 91.36 ATATÜRK GÜZEL SANATLAR HEYKEL Asıl
3 MÜBERRA ÖZTÜRK 90.7 MARMARA İLETİŞİM GAZETECİLİK Asıl
4 YÜCEL ALKANLI 89.26 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR RESİM Asıl
5 MERYEM BOSTANCI 89.26 ATATÜRK GÜZEL SANATLAR GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI Asıl
6 gonca çumralı 88.8 mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi fen edebiyet sosyoloji Asıl
7 Buket SEVİNDİK 87.4 Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Asıl
8 SÜHEYLA KÖYBAŞI 86.93 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI Asıl
9 metin yalçın 86.46 Atatürk Ünüverstesi Güzel Sanatlar fakültesi RESİM bölümü Asıl
10 nurgül özbek 86 baku devlet üniversitesi fen edebiyat sosyoloji Asıl
11 özlem çomak 85.06 atatürk üniversitesi fen edebiyat fakültesi sanat tarihi Yedek
12 Hilal ÖZEK 84.36 Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Yedek
13 Canan Yıldırım 84.17 İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Yedek
14 Ayşe ÇIKRIKCI 84 Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Arap Dili ve Edebiyatı Yedek
15 Banu Kamışçı 83.9 SELÇUK FEN EDEBİYAT SOSYOLOJİ Yedek
16 TUBA ÇÖLLÜ 83.66 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME Yedek
17 Zeynep Omay Koca 83.5 İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Yedek
18 EMİNE HACIOĞLU 83.2 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İİBF İŞLETME Yedek
19 FATİH YILDIZ 82.96 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ Yedek
20 AYŞE UZUN 82.5 SELÇUK İLAHİYAT İLAHİYAT Yedek
FORMASYON BAŞVURUSU KAFKAS ÜNİVERSİTESİ DIŞINDAKİ ÜNİVERSİTELERDEN ASİL VE YEDEK LİSTESİ
BİYOLOJİ
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 AYDAN NUR 79.223 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN - EDEBİYAT BİYOLOJİ Asil
2 KADRİ KILIÇ 76 GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ Asil
3 Burhanettin YALÇINKAYA 75.2 Gazi Üniversitesi ÇORUM FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ Asil
4 BİLGE EROL 74.59 NİĞDE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Asil
5 İsmail ADIGÜZEL 74.2 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİYOLOJİ Asil
6 zeliha kişi 74.05 ege üniversitesi fen fakültesi biyoloji Yedek
7 ELİZAH BACAKSIZ 74 MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Yedek
8 ASLI BAHADIR 73.92 KIRIKKALE FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Yedek
9 CEMİLE GÜLDEREN 73.62 NİĞDE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT BİYOLOJİ Yedek
10 Evrim Eda ONGUN 73.4 Mustafa Kemal üniversitesi fen edebiyat fakültesi biyoloji Yedek
COĞRAFYA
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 MUSA ERGÜN 78.3 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Asil
2 Mecit Özatlı 77.83 İstanbul üniversitesi Edebiyat fakültesi Coğrafya Asil
3 Tufan Aktaş 76.1 Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Asil
4 SÜLEYMAN YILDRIM 75.9 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Asil
5 MUSTAFA BAYRAM 75.67 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Asil
6 Nihat ŞEN 75.6 süleyman demirel fen edebiyat coğrafya Yedek
7 Zeliha ÜLGER 75.4 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Yedek
8 AYŞE YILMAZ 75.2 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Yedek
9 SÜLEYMAN KARTAL 75 ANKARA DİL VE TARİH COĞRAFYA COĞRAFYA Yedek
10 yılmaz karakurt 75 süleyman demirel fenedebiyat coğrafya Yedek
ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 Beşir Özalkan 81.33 Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Asil
2 Zeynep Altun 78.06 Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen-Edebiyat Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Asil
3 ebru ütücü 78.03 gazi üniversitesi fen edebiyat fakültesi çağdaş türk lehçeleri ve edebiyatları Asil
4 HANIM TÜTÜNCÜ 76.71 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI Asil
5 HÜSEYİN ÇELİK 76.5 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI Asil
6 ERDIĞAN ÖZKIZMAZ 76.5 gazi FEN-EDEBİYAT ÇAĞDAŞ TÜRK LEH.ve EDEBİYATI Yedek
7 FATİH KURTARAN 76.26 DİCLE ÜNİVERSİTESİ FEN -EDEBİYAT ÇAĞDAŞ YÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATLARI Yedek
8 YEŞİM ÇIRAK 75.8 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI Yedek
9 Serpil Hazır 75.08 dicle üniversitesi fen edebiyat fakültesi çağdaş türk lehçeleri ve edebiyatları bölümü Yedek
10 Ufuk TÜRKMEN 75.03 Afyon Kocatepe üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Yedek
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 Ahmet Akdağ 98.36 Erzincan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
2 Murat Vanlı 96.5 Erzincan Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
3 ALİ DEMEZ 92.06 ERZİNCAN FEN-EDEBİYAT EDEBİYAT Asil
4 SERAP ARGIN 84.4 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDBİYATI Asil
5 Teslime Zeynep Kızıl 84.1 Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
6 Ayla Solmaz 84 Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
7 Merve TÜREDi 83.5 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
8 FATMANUR AKCAN 83 YAKINDOĞU FEN EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
9 ibrahim UYANIK 82.45 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Asil
10 Sevilcan Kurşun 82.26 Erzincan Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
11 ÖZGÜL KÖMET 82 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYATI TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
12 AKIN ÖZARPACI 82 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
13 murat KARAKAYA 82 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
14 Müzeyyen Aslan 81.85 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
15 CEMİLE EROĞLU 81.78 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT EDEBİYAT Asil
16 ALİ ALTAY 81.77 LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
17 SERKAN KARABULUT 81.7 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Asil
18 Bahar Çetin 81.65 Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
19 Yunus Emre Özdemir 81.6 Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Asil
20 Cemile Efil 81.33 Gazi Fen Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Asil
21 Mücahit Özdemir 81.1 Dumlupınar Fen-Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
22 Ayşe (ÖZ) SAVCI 81.1 Cumhuriyet Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
23 yeliz taşlı 81 Dumlupınar Üniversitesi fen edebiyat fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
24 AKIN BİRSEN 81 YAKINDOGU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
25 HÜDAYİ YILMAZ 81 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
26 Harun SAKA 80.7 Sakarya Fen Edebiyat Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
27 HATİCE KÜBRA BAŞBUĞ 80.6 CUMHURİYET FEN-EDEBİYAT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
28 naciye özkan 80.6 sakarya ünivarsitesi fen edebiyat fakültesi Türk dili ve edebiyatı bölümü Yedek
29 Selçuk ZEREY 80.6 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
30 MELEK ÖZGÜN 80.6 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI8 Yedek
31 ŞEYMA MISIRLIOĞLU 80.4 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ Yedek
32 Serhat Çınar 80.35 Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
33 DURAN BOLAT 80.3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
34 mustafa kayalaroğlu 80.3 cumhuriyet üniversitasi fen edebiyat fakültesi türk dili ve edebiyatı Yedek
35 FATMA DEMİRÇİVİ 80.2 ÇANAKKALE ON SEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ Yedek
36 pınar sevinç 80.1 sakarya fen-edebiyat türk dili ve edebiyatı Yedek
37 Mehmet Erdal SARIKAYA 80 Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Yedek
38 ABDULKADİR AKTAŞ 80 YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI Yedek
39 Mehmet Fethi Dağ 80 Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyat Yedek
40 BURCU KARATAŞ 79.9 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI Yedek
FİZİK
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 NESLİHAN UÇAR 89.73 ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ FİZİK Asil
2 mustafa meşin 78.9 süleyman demirel üniversitesi fenedebiyat fakültesi fizik Asil
3 Nihal KARABACAK 77.7 cumhuriyet üniversitesi fen edebiyat fakültesi fizik Asil
4 ŞEYHMUS ABAK 74 ÇUKUROVA FEN EDEBİYAT FİZİK Asil
5 LATİF MIZRAK 72.78 MERSİN ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FİZİK Asil
6 BETÜL ÖZASLAN 72.3 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ FİZİK Yedek
7 İrfan UĞUN 71.9 Çukurova Üniversitesi Fen-Edebiyat Fizik Yedek
8 GÖKHAN EVREN 71.9 GAZİ OSMAN PAŞA ÜNV FEN EDEBİYAT FİZİK Yedek
9 SEDA BOLOĞUR 71.72 HARRAN FEN EDEBİYAT FİZİK Yedek
10 MEHMET BAYRAKTAR 71 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FİZİK Yedek
KİMYA
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 ZEYNEP ÖZENİR 81.33 MUSTAFA KEMAL FEN-EDEBİYAT KİMYA Asil
2 FATİH ÖZDEMİR 78 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ FENB EDEBİYAT FAKÜLTESİ KİMYA Asil
3 Abdulkadir İBİBİK 76.93 Yüzüncü Yıl Universitesi Fen-Edebiyat fak. Kimya Asil
4 murat taşkın 76 atatürk üniversitesi fen edebiyat kimya Asil
5 emine daş 75.96 mustafa kemal fen edebiyat kimya Asil
6 SEVTAP ORAL 73.3 Çukurova Üniversitesi FEN-EDEBİYAT KİMYA Yedek
7 Funda Can KARAKOÇ 73 Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Yedek
8 İlkan Bozkurt 73 Afyon Kocatepe Üniversitesi Fen Edebiyat Kimya Yedek
9 Muhittin BİŞİ 72.93 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA Yedek
10 merve tokaç 72.93 osmangazi üniversitesi fen edebiyat fak. kimya Yedek
TARİH
1 ERKUT ARSLAN 85.3 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
2 Derya KENDİRCİOĞLU 83.84 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
3 GÜLHAN TETİK 83.5 SAKARYA FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
4 Adem KORUÇ 82.8 Yusuf Balasagun Kırgız Milli ünv. FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
5 yasin dikmen 82.4 sakarya üniversitesi fen edebiyat tarih Asil
6 SELÇUK KIZILKAYA 81.9 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
7 Orhan GÜL 81.33 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH(İ.Ö.) Asil
8 AHMET ERDEM 80.86 ULUDAĞ ÜNİVERİSTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
9 emine güleşçi 80.7 sakarya üniversitesi fen-edebiyat fakültesi tarih Asil
10 Ümit KALAYCI 80.63 K.T.Ü Fen Edebiyat Tarih Asil
11 ELİF ŞİMŞEK 80.16 FIRAT ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT TARİH Asil
12 sümeyya yazıcı 80 sakarya üniversitesi fen edebiyat tarih Asil
13 FATİH TUNÇ 80 BOZOK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
14 GÖKHAN TOKMAK 79.93 ERCİYES YOZGAT FEN-EDEBİYAT TARİH Asil
15 AYŞE AKSEN 79.4 SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Asil
16 EBRU ÜGÜTEN 79.23 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ F.E.F. TARİH Yedek
17 hatice kılıç 79.18 bozok ünv fen edebiyat fakültesi tarih Yedek
18 AHMET YETKİN 79.1 GAZİANTEP FEN-EDEBİYAT TARİH Yedek
19 HASAN KOCARIK 79 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
20 fatih allak 78.9 gazi üniversitesi fen-edebiyat tarih Yedek
21 fatih karakaş 78.86 mersin üniversitesi fen edebiyat tarih Yedek
22 BAKİ AKYÜZ 78.85 DUMLUPINAR FEN EDEBİYAT TARİH Yedek
23 HASAN AYBUGA 78.43 FIRAT ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
24 LEYLA TEYMUR 78.4 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ YOZGAT FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
25 yasin elçi 78.3 kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi fen-edebiyat fak. tarih Yedek
26 muhammet GELEÇ 78.23 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
27 İSA ONUŞ 78.2 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH Yedek
28 MUZAFFER ERTAN 78.2 kahramanmaraş sütçü imam ünv fen edebiyat fak TARİH Yedek
29 Yunus Emre ÖZTÜRK 78 Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Yedek
30 polat umurbek 77.9 sakarya fen edebiyat tarih Yedek
MATEMATİK
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 deniz altuntaş 80.3 süleyman demirel fen edebiyat matematik Asil
2 Nazım ARSLAN 80 Y.Balasagun Kırgız Milli üniversitesi. Fen Edebiyat Matematik Asil
3 Yavuz YAZICI 79.7 MUĞLA ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKULTESİ MATEMATİK Asil
4 Perihan Sarı 78.25 dumlupınar fen edebiyat matematik Asil
5 İsmail yılmaz 78.1 Dumlupınar üniversitesi Fen edebiyat fakültesi Matematik Asil
6 RAHİME KENARLI 78 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK Asil
7 uğur arab 78 çukurova üniversitesi fen-edebiyat matematik Asil
8 Sevinç ÇORAK 78 Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi MATEMATİK Asil
9 MURAT KARATAŞ 77.8 KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT MATEMATİK Asil
10 SALİH GÜLBAZ 77.62 YÜZÜNCÜ YIL FEN EDEBİYAT MATEMATİK Asil
11 Muhammed Coşkun KOCA 77.57 Ondokuzmayıs(SAMSUN) Sinop Fen-Edebiyat Matematik Asil
12 Murat Altunbaş 77.4 Ankara Fen Matematik Asil
13 Sema Nur EKİNCİ 77 ULUDAĞ FEN-EDEBİYAT MATEMATİK Asil
14 Ayhan YAMİ 77 Çukurova Fen-Edebiyat Matematik Asil
15 YÜKSEL TOKKAN 76.8 ATATÜRK ÜNİ. FEN EDEBİYAT MATEMATİK Asil
16 çiğdem bozkuş 76.6 ankara üniversitesi fen fakültesi matematik Yedek
17 Memhmet hakkı çelik 76.4 akdeniz üniversitesi fen-edebiyat matematik Yedek
18 SELVİNAZ -ÇIKAR 76.4 ÇUKUROVA FEN EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
19 halil türkan 76.3 dumlupınar üniversitesi fen edebiyat matematik Yedek
20 HEDİYE TURGAN 76 DUMLUPINAR FEN EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
21 emine bingöl 76 sakarya üniversitesi fen edebiyat bölümü matematik Yedek
22 Türkan Günçe Subaşı 76 sakarya üniversitesi fen edebiyat matematik Yedek
23 pirnur yoldaş 76 kahramanmaraş sütçü imam üniversitesi fen edebiyat fakültesi matematik Yedek
24 ADNAN KAYA 75.96 ULUDAĞ FEN-EDEBİYAT MATAMATİK Yedek
25 Fahri DİNÇOĞLU 75.8 Gazi Üniversitesi Fen-Edebiyat Matematik Yedek
26 FATMA ATALAY 75.6 SÜLEYMAN DEMİREL FEN-EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
27 EBUBEKİR SÜRER 75.6 sütçü imam FEN EDEBİYAT MATEMATİK Yedek
28 Esra temiz 75.55 Dumlupınar üniversitesi fen edebiyat fakültesi matematik Yedek
29 MURAT ERÇORUMLU 75.5 GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK Yedek
30 kürşat yiğitel 75.4 dumlupınar fen-edebiyat matematik Yedek
EBELİK-HEMŞİRELİK-SAĞLIK MEMURLUĞU-ÇOCUK GELİŞİMİ
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 LEMAN ÖZER 86 MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU SAĞLIK MEMURLUĞU Asıl
2 İNCİ SEYHAN 86 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
3 ÖZLEM YERLİ 84.36 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
4 AYŞE ÖZŞAHİN(KAYA) 84.2 GAZİ ÜNİVERSİTESİ KIRŞEHİR SAĞLIK YÜKSEK OKULU HEMŞİRELİK Asıl
5 sevgi güler görgüç 83.7 atatürk üniversitesi erzurum sağlık yüksekokulu ebelik Asıl
6 burcu koçulu 83.53 ege üniversitesi ege üniversitesi hemşirelik yüksek okulu hemşirelik Asıl
7 SEMRA GÜNER 83.2 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK Asıl
8 ÇİĞDEM ÇİFÇİ 83.02 ANKARA ÜNİVERSİTESİ CEBECİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
9 GÜL ÇAHAN 82.26 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ERZURUM SAĞLIK YÜKSEK OKULU HEMŞİRELİK Asıl
10 DÜRDANE ÖNCÜL 81.3 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Asıl
11 Elif Çetiner 78.84 Ege Üniversitesi hemşirelik yüksekokulu hemşirelik Yedek
12 ganime esra yüzden 78.4 ankara üniversitesi sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik Yedek
13 Fatma İlkay Ateşoğlu 78.34 Adnan Menderes Üniversitesi Aydın Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Yedek
14 DENİZ KOSTAKOĞLU 78.21 ANKARA ÜNİVERSİTESİ CEBECİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBELİK Yedek
15 FATMA ÇIRAK 78 AKDENİZ ÜNİVERSİTESİİ HEMŞİRELİK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Yedek
16 NİHAL BAY 78 GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ TOKAT SAĞLIK YÜKSEKOKULU EBELİK Yedek
17 SEHER DEPREM 77.88 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK Yedek
18 şenay durmaz sarı 77.6 çanakkale onsekiz mart üniversitesi sağlık yüksekokulu hemşirelik Yedek
19 MACİDE HAKYOL 77.37 FIRAT ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKUL SAĞLIK MEMURLUĞU Yedek
20 Filiz GÖNÇ 77 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK Y.O. HEMŞİRELİK Yedek
KONSERVATUVAR (MÜZİK-MÜZİK BİLİMLERİ-HALKOYUNLARI
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 Fatih Mehmet SÜRMELİ 81.9 Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Asil
2 Burcu YILDIRIM 81.67 Fırat Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Asil
3 Ömer Omak 80.8 Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği Asil
4 Sibel ULUTAŞ 79.93 Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri Asil
5 ersin sümer 79.23 atatürk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi müzik Asil
6 HUSEYİN DİLDİRİM 79 sakarya üniversitesi DEVLET KONSERVATUVARI TÜRK HALK OYUNLARI Yedek
7 Demet BUDAK 78.9 Sakarya Devlet konservatuvarı Türk Müziği Yedek
8 SADDIK TERZİ 78.6 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI TÜRK HALK OYUNLARI Yedek
9 METİN SÜRMELİ 77.36 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GÜZELSANATLAR MÜZİK BİLİMLERİ Yedek
10 Ali Onur Köse 76.8 Dicle Üniversitesi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Yedek
DİĞER BÖLÜMLER
Sıra No Ad-Soyad Diploma Notu Üniversite Fakülte Bölüm Sonuç
1 TUĞBA HARAÇ 96 YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKULTESİ PSİKOLOJİ Asıl
2 Gökan TAŞ 91.36 ATATÜRK GÜZEL SANATLAR HEYKEL Asıl
3 MÜBERRA ÖZTÜRK 90.7 MARMARA İLETİŞİM GAZETECİLİK Asıl
4 YÜCEL ALKANLI 89.26 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR RESİM Asıl
5 MERYEM BOSTANCI 89.26 ATATÜRK GÜZEL SANATLAR GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI Asıl
6 gonca çumralı 88.8 mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi fen edebiyet sosyoloji Asıl
7 Buket SEVİNDİK 87.4 Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Asıl
8 SÜHEYLA KÖYBAŞI 86.93 ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARI Asıl
9 metin yalçın 86.46 Atatürk Ünüverstesi Güzel Sanatlar fakültesi RESİM bölümü Asıl
10 nurgül özbek 86 baku devlet üniversitesi fen edebiyat sosyoloji Asıl
11 özlem çomak 85.06 atatürk üniversitesi fen edebiyat fakültesi sanat tarihi Yedek
12 Hilal ÖZEK 84.36 Trakya Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Yedek
13 Canan Yıldırım 84.17 İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Yedek
14 Ayşe ÇIKRIKCI 84 Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Arap Dili ve Edebiyatı Yedek
15 Banu Kamışçı 83.9 SELÇUK FEN EDEBİYAT SOSYOLOJİ Yedek
16 TUBA ÇÖLLÜ 83.66 SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME Yedek
17 Zeynep Omay Koca 83.5 İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Yedek
18 EMİNE HACIOĞLU 83.2 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ İİBF İŞLETME Yedek
19 FATİH YILDIZ 82.96 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ Yedek
20 AYŞE UZUN 82.5 SELÇUK İLAHİYAT İLAHİYAT Yedek