Editörler : F16 Gökçen

"Darkqueen"
Kapalı
17 Ocak 2011 13:37

__Menüyü CiciLi anLatsın nasıLsa

Küfürde etsen hoş karşıLıyor;)

Siz yazışın biz izLeriz

,,,

..ciciLibiciLi..
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 13:40

Dark'cım,

olmadıgımız seyı neden uzerımize alınalım? hem bahsettiği kadınlar hakkındakı fıkrımı yazdım, antitez olusturdum kanımca.

mummia yada baskası boyle dusunuyor diye afedersin kımse benı onlarla çiş yarısına sokamaz.mummia'nın gorusudur, uzerınde durmaya gerek bıle duymuyorum.

..ciciLibiciLi..
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 13:42

evet dark,

senın de su tutumunu hoş karsılıyorum. ne oldu? farklı mı geldı .

mummia restituito
Müsteşar
17 Ocak 2011 13:43

sayın darquenn grcekten provakatıf yorumlarda bulunuyorsunuz ben kımseyle dost arkadas degılım burda kımseyıde tanımam kımseylede tanısmak falan ıstemıyorum sız bunu gayet ıyı bılıyorsunuz..

cıcılı bıcılı o çis yarısı sıze yakısmadı efendım oysakı sız bır hanımefendısınız kıtleler sızı fıslemısler tavsıyem bulundugum oldugum platforma gelmemenız yoksa sıze olabıldıgınce hakaretler yagdıracaklar..

evet bır tuk kadınından gunluk menusunu beklıyoru..

..ciciLibiciLi..
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 13:46

ıyı de yorumum mummia'nın yorumunu destekleyen bır yorum bıle degılken saldırının nedenını ben de anlamıs degılım.

evet mummia ile arkadaslık ya da dostlugumuz yoktur. küfrü hakedecek ya da hos karsılayacak bır bunyeye de sahıp degılım hadsizliğin nedenini anlamıs degılım.

"Darkqueen"
Kapalı
17 Ocak 2011 13:46

__Menüyü ben açıkLıycam;D

Ciciş sözümü sakınmam bir yanLış görüyorsamda beLirtirim

Sadece taraf oLman tarafımdan hoş karşıLanmadı..Benim hoş

KriterLerime tabi uymak zorunda değiLsin..Seçim senin seçimin

Yok bana farkLı geLmedin farkı bana itiraz ederek farkettirebiLirdin

,,,

..ciciLibiciLi..
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 13:51

ıkımız arasında yazdıklarımı yorumlamada karmasa olmus oyle ıse.

benım tercıhım su kı; Turk kadınlarının boyle oldugunu dusunmuyorum ve bu konuyu tartısmak bıle ıstemıyorum.

yoksa destekler bır tutuma gırmedım.

bu mummia'nın gorusudur burdan yuzlerce sayfa yazsak da bagırsak da kufur de etsek onun için HİÇBİRSEY değişmeyecektir. düşünceler bu şekilde değişmez ki.ee neden saldırayım o halde ona? hosgormek demişsin ama bu onun tutumunu daha kırıcı bır nokta degıl mıdır?

o yuzden bosuna ugrasmıyorum.

PADOLYA
Yasaklı
17 Ocak 2011 13:53

iyi kötü kel kör bir koca bulmuştur artık gerisi hikaye :)

17 Ocak 2011 13:55

ilginç

"Darkqueen"
Kapalı
17 Ocak 2011 13:56

__AnLamıyorsunuz

Ben karşı fikirde hemen saLdıraLım saLdırın demiyorumki

Mummia yı her zaman cesaretinden ötürü takdir etmişimdir

Ama bu benim onun Türk kadınına laf söyLemesine hııı

OlabiLir düşünebiLir dememe sebep değiL...

Farkındaysanız güLme efektLeriyLe yorum yapıyorum

Kavga görmeyi sevmediğim gibi içinde oLmayıda sevmem

,,,

Zıkkımın..Kökü
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 13:57

çünkü evde beslemesi gereken kocaman bir hayvanı vardır ve zamanının çoğu mutfakta geçmektedir. o yüzden kilo alması normal:)

mummia restituito
Müsteşar
17 Ocak 2011 13:59

sayın darquenn cıcılıyı taraf olmamaya davet ederken sızın taraf olmanıza ne dıyeceksın cokca ıronık bu :):):) kelımelrle oynadıgınızı dusunuyorsunuz lakın karsınızda o kelımelerın tanrısı var bunun farkında olun yorumlarınızda bınlerce yanılgıyı ınandıgınız argumanlara uymadıgınız tezatlıgınızı kanıtlıyabılırım verdıgınız menude cokca kaba bır menu...

cıcılı bana kufur et yahut hakaret et oldukca fazla dostun olacaktır...

sayın agrı polısı kadınlara daır tespitlerınızde bu baslıgınızda yavan kalısınız sukut-u hayale ugrattı benı...

ah yıne bır baslıgım kapatılmıs herzaman dedım kendıme ac mummıa soyle populer bır baslık ıcınıde doldur oyle bos bos tumcelerle dostun olsun surda 2-3 tane bırlıkte cay kahve ıcın falan:):)

turk kadını bırbırını cekemez turk reklam sektoru turk kadınına yonelıktır ve buda kılo almasına sebebıyet verır..

bab'ı esrar
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 14:01

provakatör işini yapıyor, hem de başarıyla.

birbirinize girdiniz, farkında mısınız??

..ciciLibiciLi..
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 14:02

mummia,

ben dost edınmek adına fıkırlerımden vazgecmedim bugune kadar. kaldı kı oyle bır arayıs ıcınde dahı olmadım.

bana gosterdıgın yolu kendıne saklayabılırsın,sağol

uykusuzkedi
Yasaklı
17 Ocak 2011 14:05

evli bir çok erkeğin karnı neden 6 aylık hamile gibi büyükse o sebepten ...hadi kadınların gebelik gibi bir bahanesi var.erkeklerin derdi nedir.pisboğazlık başka birşey değil.

mummia restituito
Müsteşar
17 Ocak 2011 14:08

sayın bab-ı esrar oysakı manuel sesle nedenlı guzel dınlenesı vardı ..lakın o guzellıge daır bır guzelık ıcersınde yapmamısınız yorumunuzu kral cıplak dıyorum ve provakator oluyorum ama yınede sevıyorum ben sızı bu provakator sıze gore sevıyor ınsanları evrenı..

cıcılı yol gostermedım tavsıyede bulunmadım sana kelımelerı daha ıyı analız et kufur et dedım hakaret et dedım etmelısın deseydım tavsıye olurdu yol gostermek olurdu yoksa senı tanımam etmem kımse benı sevmek zorunda degıl ama ben dıyorum kı ben zekıyım ve kelımelerın tanrısıyım benı zekasıyla bılgısıyle devırecek yanılgıya suruklıyecek uye arıyorum ...

turk kadını ozellıkle toplu tasıma araclarında kendısını daha cok fark ettırır..

PADOLYA
Yasaklı
17 Ocak 2011 14:10

maymun iştahlı türk erkeğinin tarih boyunca süregelmiş rus nataşa merakına değinseydiniz daha iyi prim yapardı bu konu :)

ağrı.polisi04
Yasaklı
17 Ocak 2011 14:14

hayatın gerçeklerini tüm çıplaklığıyla ele almaya devam edeceğiz :))

..ciciLibiciLi..
Müsteşar Yardımcısı
17 Ocak 2011 14:14

baskalarına yaptıgın gonderme benım uzerımden olunca acıklama geregı duydum hepsi bu. anlamadıgımdan degıl cevaben yazdım.

mummia restituito
Müsteşar
17 Ocak 2011 14:15

aklıma kieve düzenlenen otobüs turunun videosu geldi..

http://www.youtube.com/watch?v=fW61lR9RLlo

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi