Editörler : supporters.
«789101112131415161718»

maytalam
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:16

az önce bende onu sordum.galiba makinist olamayanlar tren teşkil memuru olarak çalıştırılacak

bekircakir1
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:18

sizi eledık demesınlerde

fearless2214
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:21

elenirsiniz yedekler geçer yerinize.

deniztoygan
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:22

Herkese hayırlı olsun rapordu evraktı Ankaraya git geldi derken 1000 tl temiz gidecek.Tamam önemli değil bi şekilde bulunurda bu kadar uğraşıp bide mahkeme yada mülakatta giremyenlerin girişimlerinden bide iptal olursa bu alımlar olan bizemi olacak.Bu arada ben izmirden burdan girenlere selam

skysky
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:23

21 inden sonramı başlıyoruz arkadaşlar belge hazırlamaya ?... nasıl yapacaksınız

bekircakir1
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:24

tamam elenırsek yedekler gırer de orada uygun olmadıgı taktırde elenırsınız demıyor kı

skysky
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:25

bende izmir bergama

maytalam
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:27

bence evrakları hazırlayalım 21 şubatta hep beraber teslim edelim işlemler hızlandıralım bir an önce ne olacaksa olsun

sanzgo
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:48

21'i beklemenin bir anlamı yok. evrakları hazırlayın bekleyin derim. Ama evrak teslim işini 21 şubata atmaları çok manidar. daha erken olabilir di...

abnikez
Aday Memur
02 Şubat 2011 12:57

herhangi bir sağlık kuruluşundan alınacak hizmet cetveli sigota hizmet dökümü yoksa sgk dan alınan ayrı bir evrakmı arkadaşlar.

fearless2214
Aday Memur
02 Şubat 2011 13:14

herhangi bir sağlık kuruluşundan alamazsınız.sgk dan alırsınız ve kaşelerler ki resmi belge olsun.başka bir arayışa girmeyin.

mr55
Aday Memur
02 Şubat 2011 13:20

arkadaşlar anladığım kadarıyla hatta buradada yazmıstım sağlık raporunda kusuru olanları alt dallarda işe vericekler sanırım.Bunlarda psikotekniğe girmeden işe başlıcaktır..yedeklerin asil olması için asilin gelmemesi lazım..az bi kusurda eliyeceklerini sanmıyorum...bir önceki alımlarda sağlıktan kalan olmamış..aynı şekilde makinist adı altında alınmış ama yol bekçisi filan yapılmış ilçelere atanmış..+ bizi işçi adı altında alıyorlar..alt birim dallarındada makina-elektronik vs vs gibi branşlar yatıyor..sağlıkta kusuru olanı eliyeceklerini sanmıyorum.depolara verebilirler.sadece fikir beyan ettim.ama genede bu konuyu arastırıp öğrenmeye çalışıcam.

mr55
Aday Memur
02 Şubat 2011 13:27

birde tcdd yeni alımlarda makinist işçisi adı altında raylı sistem mezunu alıyo arkadaşlar..bana kalırsa atıyorum samsundan 28 k"işi makinist işçisi açıklanmış bunun maximum 10 u gider geri kalanını depoya-merkeze işçi olarak dağıtırlar diye düşünüyorum..benim fikrimdir..ama gerekli açıklamaları şubeden öğrenmeye çalışcam..saygılar

fearless2214
Aday Memur
02 Şubat 2011 13:55

memur olarak alsaydı şimdiye kadar başlamıştık

02 Şubat 2011 14:25

Ya arkadaşlar kimse tutarlı sağlamm bir bilgi veremiyor kafadan yorum yapıyorsunuz şunu sağlam öğrenin yahu.

abnikez
Aday Memur
02 Şubat 2011 14:27

ANKARA NUMUNE HASTANESİ SİTESİNDEN ALINMIŞTIR.

Sağlık Kurulu işlemleri 4 Mayıs 2005 tarihli resmi gazetede değişikliği yayınlanarak yürürlüğe giren Yataklı Tedavi Kurumları İşletme Yönetmeliğine göre yapılmaktadır. Müracaatta istenilen belgeler şunlardır ;

*Dilekçe (Memurluk, Öğretmenlik, Sözleşmeli Personel, Huzurevi, Yurt Dışı, Ehliyet, Evlat Edinme, Öğrenci Olur, Yurda Kayıt, Özel Tertibatlı Araç, ÖTV İndirimi, H Sınıfı Ehliyet, Tayine Esas Raporlarda dilekçe ile müracaat gerekmektedir. )

*Kurumlardan Sağlık kurulu için sevk edilmişse sevk evrakı ve resmi yazı.

*TC. Kimlik Numarası bulunan Kimlik Belgesi

*İki adet Resim, (Son 6 ay içinde çekilmiş olacak)

ÜCRET;

2022 maluliyet tesbiti ve Özürlü raporların ücreti ilgili sosyal güvenlik kurumundan, kurumlarından Sağlık kurulu muayenesi için gönderilenler; yazılarında aykırı bir not olmadıkça ( ücreti şahıs tarafından ödenecektir gibi ) ücreti kendi kurumlarından tahsil edilmektedir. 6 ana branşın muayenesi gereken rapor için ilave tetkik yoksa 95 TL dir. Film ve kan tahlili gibi tetkiklerin ücreti, ayrıca ilave edilmektedir.

İŞLEYİŞ ŞEKLİ

Dilekçelerin veya rapor istemi ile ilgili yazılarının havalesi üzerine Sağlık kurulu kaleminde kayıtları yapılır. Muayene formu hazırlanıp üstüne resim yapıştırılıp ilgili polikliniklerde muayenesi yapılmak üzere hazırlanan bu form kendilerine teslim edilir. Polikliniklerde muayenesi yapılıp muayene bulguları bu forma ve corttex bilgi işlem sistemine işlenmesi sonucunda şahıs tekrar sağlık kuruluna gelir ve hakkında karar verilmek üzere kurulda görüşülerek sonuca bağlanır. Bu esnada kurul gerekli görürse şahısları yeniden sorgular ve muayene edip kendileri ile ilgili son kararı vererek Sağlık Kurulu raporu tanzim eder. Bu raporun yazılımı sonu ve imzaları ve başhekimlik tasdiki yapıldıktan sonra bir sonraki gün geri verilmesi sağlanır.

VERİLEN SAĞLIK KURULU RAPOR ÇEŞİTLERİ;

1-Tam Teşekküllü Raporlar

- Memurluk

- Sözleşmeli Personel

- Öğretmenlik

- Öğrenci olur

- Yurt Kayıt

- Polislik

- Yurt Dışı İşçi

- Evlat Edinme

- Huzur Evine Giriş

- Özel Güvenlik

- Silahlı Özel Güvenlik

- Ateşleyici ve Patlayıcı Madde İşi

- Ehliyet

- Silah Ruhsatı

* Özürlü Raporları

- 2022 Malul Maaşı

- Vergi Muafiyeti

- ÖTV İndirimi

- Durum bildirir Rapor

-Özel Özürlü Eğitim için

- Özel Tertibatlı Araç

- Özürlü Kimlik Kartı

- H Sınıfı Ehliyet

-Sakat iş için

-Tayine Esas Rapor

- Vasi Tayini Raporu

2- Yurt Dışı Tedavilerin Teyit Raporları

3-Hakem Hastane Sıfatıyla Tetkik Edilen Raporlar

Hastanemiz Sağlık Kurulu hafta içi hergün toplanmaktadır.

İlaç raporları ilgili bölümlerce tek hekim tarafından düzenlenmektedir.

02 Şubat 2011 14:30

-"Grup tespiti yapılan sağlık raporunuzun, Sağlık Dairesi Başkanlığımızca

tasdik edilerek psikoteknik muayenesine gönderilmeniz için, aynı gün sabah saat 8.30da

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Sağlık Dairesi Başkanlığı Gar/ANKARA adresinde

bulunmanız gerekmektedir."

YAHU BU NEDEMEK OLUYOR ANLAMADIM BEN BASMADI KAFAM BİRİ AÇIKLASIN ALLAH AŞKINA AYNI GÜNDE NE OLUYOR DURDU KAFAM DURDUU

mr55
Aday Memur
02 Şubat 2011 14:33

alican en sağlıklı bilgiyi şubeye gittiğinde alırsın şimdi burda ne desek yalan olur...

02 Şubat 2011 14:34

Bizim ki beyler Tam teşekküllü raporlardan hangisine giriyor Memurluk mu Sözleşmeli Personel mi ?

maytalam
Aday Memur
02 Şubat 2011 14:35

21.02.2011 den sonra evraklarını teslim edecek.teslim ettiğin bölge müdürlüklerinin sağlık daireleri var orada doktorlar görev yapmakta.onlardan oluşan heyet senin raporu inceleyip uygun kararı verirse piskoteknişk için ankaradan sana randevu alacak sana bildirecek o gün sabah 8 de orda olman iteniyor olay bu.

Toplam 956 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi