Editörler : gubaz
«567891011121314151617
24 Kasım 2014 10:11

murat_62
Şube Müdürü

Kardeş allah aşkına çıkma ortaya.Sen milletin kafasını karıştırmakdan başka birşeye yaramıyorsun.İlk önce sınavla unvan aldım dedin.Sonra son bir ayda mahkemeyle unvan aldım dedin.(13 kişi ile birlikte) Sonra biz yalanını yakalayınca belgeleri ortaya koyunca, şimdide hem sınavla hem mahkemeyle unvan aldım diyorsun.Ayıp be kardeşim.Hayatın üfürmekle geçiyor.Biraz dik dur.Kocaman adamsın.Hiç yakışıyormu.Ben sadece senden kimlik fotokopisini istedim.Gönderebildinmi.Hayır.Yazdıklarına sen inanıyormusun ki, bize inandırmaya çalışıyorsun.Hala şunu bunu gönderecem diyorsun.Yanınada bir yandaş almışsın.Az bekle nasıl olsa D:P:Başkanlığının cevabı yakında gelir.Ozaman konuşuruz.

24 Kasım 2014 19:13

harammy36
Şef

arkadaşlar dostlar evraklar gözlem hanımda bitmiş dava hakları ödenmiş dava personel paşkanlığı hikaye her hakkı ödenmiş dava yarın buradan yayınlayacak şimdi bunca yalanı düzerek sizi kandırarark her hakkınızı almanıza mani olan bu adam yarın size bunca yalanı için ne diyecek ünvan alamayan davası dönen arkadaşlar gözlemi arayın evraklar onda görün bakın ben anlatamadım haklı olan taraf biziz bir sürü arkadaşa bu belgeleri verdik doğru mahkemeyi araştırdık telekomda devlet personelde kurumlarımızda tıpış tıpış ünvanı verdiler arayın evrakları gönderelim sonrada murat denen arkadaşı arayın bunca yıl sizi nasıl uyuttu size anlatsın kim haklı kim haksız görün

24 Kasım 2014 19:15

harammy36
Şef

d.p. denen kurumun yazısı bende sana ne yazısı gönderecek anlamadım bu ülkede 2 tanemi var sana ayrı bana ayrı çalışıyor

25 Kasım 2014 09:31

murat_62
Şube Müdürü

Sevgili Arkadaşlar.

Memurlar netin en sevdiğim yanından biride arşivi silmemesi.Yani yıllar önce kim ne demiş onu hala görebiliyoruz.allah aşkına bir şu Umut taciri arkadaşın yazdıklarına bir bakın, bir benim yazdıklarıma bir bakın, bir tuncay beyin yazdıklarına bir bakın.Umut taciri arkadaşımış bolca üfürmüş.Ben şuyum ben buyum.Ben hayatta kaybetmem gibi.Peki demişmi arkadaşlar işin doğrusu bu.Ben bunu yapıyorum.Sizde bunu yapın.Böyle bir bilgi vermişmi hayır.Şimdide yanlış davalar açtınız,Telekom avukatlarıyla beraber çalıştınız gibi ipe sapa gelmeyen laflar ediyor.Yanlış dava açmadık Meslek lisesi mezunu olduğumuz için teknisyenlik istedik.Hepsi bu.Dikkat ederseniz ben hiç para meselesini ortaya koymuyorum.O ayrı bir konu.Bizim amacımız unvan almak.Para olursa elbette güzel olur.Olmazsa çok önemli değil.

Daha önce yazdım Telekomda bana 4700 Tl ödeme yaptı.

Tekrar günümüze dönecek olursak hani pazartesi (dün) saat 10 da evraklar yayınlanıyordu.Ne o yoksa elektriklermi kesildide yayınlanmadı. :)

Eğer bu arkadaş şu mahkeme ile unvan alanların isimlerini bana mail atarsa çok sevinirim.Size araştırıp doğrumu yanlışmı 1 günde söylerim.Bende büyük harflerle ÖZÜR dilerim.Demekki alan olmuş derim.

D.P.B elbette 2 tane değil.Ben orada açık açık sordum.Mahkeme ile unvan alan varmı diye.Umarım vardır der.Çünkü bu cevap bir arkadaşın unvan almasını sağlar.

25 Kasım 2014 09:34

murat_62
Şube Müdürü

bir yazmışım birçok arkadaşın olacaktı.

25 Kasım 2014 09:52

gözlem2015
Aday Memur

TUNCAY ÜLKER VE MURAT. 62. haramyden ve benden özur dılemelısınız..özellıkle harammı arkadsımızdan özur dılemelısınız. ettıgınız ıftıra hakaret ve sahtekar sözleı yuzunden kendınızden utanmalısınız. zıra evraklar bende. bız sımdıye kadar kımseye yalan soylemedık.6 yıldır gözlem ısmıme layık oldum. olmayada devam edecegım.

25 Kasım 2014 10:11

gözlem2015
Aday Memur

elimdeki evraklar.

1. 5 sayfalık mahkeme kararı..faksla geldı.arkdsımız tarafından yazılmadı yani.

2.genel mud. bakanlık makamına yazılmıs yazısı.

3.telekomun ıl mud unvan verılmesı hakkındakı yazısı

4.genek mud. teknısyen yar ıkenkı derece ıle teknısyen olduktan sonrakı verdıgı kazanılmıs hak aylıgı lısteso

5 bolge hukuk ıslerının telekom mudurlıgune unvan verılmesı gerektıgıne daır resmı yazısı.

25 Kasım 2014 10:13

gözlem2015
Aday Memur

veee. yenı yazılmıs teknısyen unvanlı maas nakıl ılmuhaberı. TESEKKURLER HARARMYY ARKADSIM ELINE SAGLIK.MUCADELEN ICIN. ONURLU VE DIK DURUŞUN ICIN..

25 Kasım 2014 10:51

tuncay ülker
Şube Müdürü

Sayın sevda hanım artık sana şaşırmıyorum.Ağır sözlerinede şaşırmıyorum.Ortada delili olmayan bir şeyin aslının olmadığının iddiasında bulunduk ve delil olmadığı müddetce Elinde şu evrak var bu evrak var diyerek nara atıp tutuyorsun.Harammy62 kardeş sevda hanım olmadan sen evrak paylaşamıyormusun ki telefon açarak bana fax göndereceğini söylemiştin şimdi ne oldu da bu gün göndermedin bak kardeşim hep gönderecem diyorusun ama ortada birşey yok kardeş artık yeter var olan bir şeyi gönderilir olmayan bir şey gönderilmez.Sevda hanım senden hiç bir şey istemiyorum.

25 Kasım 2014 11:10

murat_62
Şube Müdürü

Ya ben anlatamıyorum, ya siz anlamıyorsunuz, yada anlamak işinize gelmiyor.

Ben neden Yalancı, Sahtekar, Haşere dedim.Bütün bunları haksız yeremi dedim.Ben durup dururken insanlara hakaret eden birimiyim.Benim nasıl olduğumu yıllardır görüyorsunuz.

Tekrar ediyorum arkadaşlar.Bişe şu var bu var demeyin.Bir daha söylüyorum.Elimizde şu ervak var bu evrak var.Şu gün, Şu saatte yollayacağız gibi laflar etmeyin.Bunlar boş laflar.Bana siz İDARE MAHKEMESİNİN verdiği karar ve DANIŞTAY ONAYI ile Teknisyen Yardımcısıyken TEKNİSYEN olan varmı.Varsa hangi İlde, Varsa bu arkadaşların isimleri ne? İstediğim sadece bu.Başka evrak vs.İ-S-T-E-M-İ-Y-O-R-U-M-M-M-M-M-M-M-M. Eğer Mahkeme kararı ile unvan alan varsa burada Hem Harrmy hem Gözlemden binlerce kez özür dileyecemmmmm.

Arkadaşlar yazdıklarım anlaşılmıyormu.????

25 Kasım 2014 11:25

tuncay ülker
Şube Müdürü

Sözünün arkasında daima duran değeri murat62 kardeşim yazdıkların gayet iyi anlaşılıyor.Net yazışmaların için teşekkür ve tebrik ediyorum.

25 Kasım 2014 11:25

murat_62
Şube Müdürü

Gözlem sen nasıl birisin anlayamıyorum.Adam sınavla unvan aldım diyor.Sen hala adamı övüyorsun.Adam yıllarca attı tuttu.Alabildimi unvan.Avukatlara tonla para yedirdi.Ankaraya geldi gitti.Hepsinden havasını aldın.Sonunda kurumunun açtığı sınavla bu beladan kurtuldu.Sen hala ona dik durdun,şöylesin böylesin diyorsun.Adam sahtekar ve yalancı.Senide alet ediyor.Dürüst adam çıkar ortaya.BEN MÜCADELEM İLE BİR ŞEY ALAMADIM.SINAVLA ALDIM DER.Bak yüz kere istediğim halde kimlik fotokopisini gönderemedi.Biliyor arayacağım yerleri.Yalanı ortaya çıkacak diye korkuyor.Neyse uzatmaya gerek yok.D.P.B yazısı gelsin ozaman konuşuruz.Kim eğri, kim doğru ortaya çıkar.

Unvan alanlara HAYIRLI UĞURLU OLSUN.ALAMAYANLARADA ALLAH ACİLEN UNVANINI NASİP ETSİN. Kimseyi kıskanmıyoruz.Kimsenin unvanında gözümüz yok.Sadece GERÇEĞİN peşindeyiz.

25 Kasım 2014 11:47

murat_62
Şube Müdürü

1-MAHKEME KARARI İLE UNVAN ALANLAR KİMLER??

2-İSİMLERİNİ VE ŞEHİRLERİNİ RİCA EDİYORUM.

(2005 den sonra ve başka kurumlara giden)

Şuan Telekomda çalışan ve unvan alanlardan bahsetmiyorum.

mail veya faks ile rica ediyorum.Faks numaram ve Mail adresim sitede mevcut.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

25 Kasım 2014 12:14

gözlem2015
Aday Memur

ya allah askına hala evrak derdındesınız. sız ilk önce hakaretlerınızı bılın.özur dıleyın.evragı ole ısteyın. evragı ıkınıze gondermeme kararı aldık.

25 Kasım 2014 12:41

tuncay ülker
Şube Müdürü

Sen benden bana ait olan tüm evraklarımı istedin ve tüm evraklarımı gönderdim pişmanda değilim sizlerle hiç bir zaman oyun oynamadık fakat sizler oyun oynuyorsunuz.Karar almışsın evrak göndermeyecekmişsiniz.Olmayan bir şey için ve ispat edilmeyen bir şeyin karar almanın hiç bir anlamı yok.Sevda hanım Allah aşkına sen her hangi birşey gönderme ben istemiyor.Olmayan hiç birşeyi gönderemez sin.Harammy36 sana gelince dün aradın beni faxla gönderecem demedin mi işte kardeşim sözünüzde durmuyorsunuz.Bir insanın özür dilemesi için kanıtı sunması gerekmez mi.Teknisyen yardımcısı arkadaşlar ben artık bu sayfadan çekiliyorum.Sevd hanım ve fatih bey artın sizlerin bizleri oyaladığınız için delileri sunamdığınız için sizlerin bizlerden özür dilemesi gerekir.the end.

25 Kasım 2014 13:54

murat_62
Şube Müdürü

Gözlem hanım,daha önce size demiştim.Anlama özürlüsün diye.Yine aynı şeyi söylüyorum.Gerçekten anlama özürlüsün.Yahu biz sizden evrak istemiyoruz.1000 keremi yazacağız.Bize Mahkeme kararı ile Unvan alanların ismi lazım.şehri lazım.Herhalde bunun evrak olmadığını ilk okul mezunu biri bile bilir.Okuyanlar bizi benim boşuna sahtekar,yalancı demediğimi anlamışlardır.

Olmayan bir şey nasıl gönderilsin.Ama üfrmeye gelince her şey var.Yok pazartesi yok saat 10.

Şıracının dostu Bozacıdır.

Tuncay kardeşim geri çekilmek yok.Bildiğimizi paylaşacağız.Sahtekarlar, yalancılar geri çekilsin.Sen niye çekiliyorsun.Hem ne dedim ben.D.P.B. evrak gelsin.Bunların yalanı ortaya çıksın, buradan temizleyecem diye.Memurlar netin dürüst,doğru,paylaşımcı insanlara ihtiyacı var.

Gitmesi gereken biri varsa o sen değilsin.

25 Kasım 2014 14:12

tuncay ülker
Şube Müdürü

Evet doğru söylersin sözünün arkasında daima dik duran murat62 kardeşim doğru haklısın bu sitenin sözüne sadık insanlar ihtiyacı var.Evet arkadaşlar şu zaman kadar teknisyenlik unvanımı alamadık İnşaallah bir gün muradımıza ereriz.Şayet unvanımızı aldığımız zaman gönderiyorum gönderecem diye yazmıyacağım.Mail adersi olanlara gönderdim diyeceğim.

25 Kasım 2014 14:32

murat_62
Şube Müdürü

Tuncay kardeşim ben inanıyorum mutlaka unvan işi olacak. Yalnız şunuda söyleyim bu iş mahkemelerle ASLA olmaz.Mutlaka sınav olacak.Benimde Ankaradan yapabileceğim bir şey olursa seve seve yaparım.

Senden ricam UMUT TACİRLERİNDEN uzak durman.Onlar kafa karışıklığı yapıp kıs kıs gülen samimiyetsiz insanlar.

HER ŞEY GÜZEL OLACAK...

25 Kasım 2014 14:50

tuncay ülker
Şube Müdürü

Evet murat62 kardeşim harammy36 ve gözlem ne sözünde durdular ne de iddialrını ispatlayabildiler.Artık onlardan uzak durup işim olmaz.Evet kardeşim 2 yıl sonra kurumumuzda unvan sınavları olacak 11 yıl bekledik 2 yıl daha bekleriz ömrümüz olursa hayırlısı diyelim İnşaallah.Değerli musfa kardeşim yardım ve iyi dileklerin için çok teşekkür ediyorum.

25 Kasım 2014 15:02

murat_62
Şube Müdürü

Tuncay yanlış hatırlamıyorsam doloyoba rumuzlu bir arkadaş vardı.En son olarak 9 yıldır bir şey almadığını yazmıştı.Siteye giriyormu bilmiyorum.

Şu bizim meşhur UMUT TACİRLERİMİZ mademki bize o evraklarını göndermiyorlar.Doloyoba rumuzlu arkadaşa gönderselerde o arkadaş yararlansa :)) Bak o arkadaş hiç hakarette bulunmadı.Yalancısınız demedi.Seve Seve yollarlar.

Doloyoba eğer okuyorsan mail adresini verirmisin.Sana çokkkk değerli evraklar gelecek,Mahkeme ile unvan alanların isim listesi gelecek.Sakın bu önemli fırsatı kaçırma.Acil mail adresini yaz.

Toplam 338 mesaj
«567891011121314151617
 
ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?