Editörler : F16 Gökçen
18 Şubat 2011 18:05

ankara onparmak kursu cahit mercan

arkadaşlar bu kurs hakkında bilgisi olan var mı yardımcı olabilir mi

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
18 Şubat 2011 18:15

güncell

tabu*
Yasaklı
18 Şubat 2011 19:09

güncel

18 Şubat 2011 19:10

Bilgisayarınıza onparmak klavye programı yükleyin ve her dersi öğreninceye kadar çalışın, gerek yok kursa mursa

tabu*
Yasaklı
18 Şubat 2011 19:16

...

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
19 Şubat 2011 16:55

tek başına olmuyor ankarada olanlar önereceğiniz kurs var mı

19 Şubat 2011 17:21

Benim kardeşim tek başına öğrendi, sonra katiplik sınavına girdi 3 dk.da 165 kelime yazdı, sınavı kazandı.

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
19 Şubat 2011 17:25

bende @dan çalıştım bir ay kendim sınavı geçtim mülakatta elendim şimdi fde onparmak öğrenmek istiyorum o yüzden kursa gitmek istiyorum

19 Şubat 2011 18:17

Kardeşimde önceden q kullanıyordu, baktım sınavı geçemeyecek f'e geçmesini söledim, pcsine f klavye on parmak programı indirdik, onunla çalıştı, f te 165 yazdı. q da geçemiyordu. Ben q kullanıyorum ama yırtınsamda f kadar hızlı yazamıyorum, ister istemez elleri yoruyor q klavye, f'e geçmekle doğru karar vermişsiniz ama ben de katibim ama sınavı q yla kazandım, halen q kullanıyorum.

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
19 Şubat 2011 18:23

evet q çok zor onparmak yazmak ben ilk defa girdim ama olmadı haziranda yine olacak deniliyor o yüzden çalışcam kurs daha iyi olur toplu çalışmak tuş sesine alışmak çok önemli kursa gidecem kazanmak istiyorum kpssm 80 önlisans başka şansım yok katiplik dışında zor bir emselk olduğu söyleniyor sizce nasıl?

19 Şubat 2011 18:26

Zor değil zor ötesi ama insanı yıpratan zorluğu değil... Ben kurum değiştirmeye çalışıyorum açıkcası. İşe ilk başladığımda çok seviyordum ama zamanla nefret ettirdiler. İyi insanlarla çalıştığınız sürece problem yok, yükselme şansınızda var. Diğer memurluklar gibi değil kesinlikle, adliyeler yoğun yerlerdir.

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
19 Şubat 2011 18:30

evet herkes öyle diyor bende istemem ama çaresizlik iş yok olmasını çok istiyorum umarım haziranda olur tekrar peki sözleşmelinin tayin durumu ve yükselme şansı var mı

19 Şubat 2011 18:32

Yükselmesini tam bilmiyorum, ama adalet meslek yüksekokulunu okursanız icra müdürlüğü sınavına girebiliyorsunuz bunu biliyorum. Tayin konusunda da eş nedeniyle tayin olabiliyorsunuz.

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
20 Şubat 2011 13:00

anladım teşekkür ederim sağolun hayırlsı olsun umarım haziranda alım olur

..eda..
Aday Memur
29 Mart 2011 10:19

nesli merhaba canım. ben cahit hocanın öğrencisiyim. bazı arkadaşların dediği gibi evde otur çalış falan olmuyo. kursun yarısı bu yüzden senelerce biryere giremeyen arkadaşlarımızla dolu. profesyonel bir kişiden destek almak şart. en uygun yer diyebilirim bunun için. reklam falan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama ben bundan bir ay öncesine kadar f de harflerin yerlerini bile bilmiyordum. parmaklarımı hangi tuşlara koyacağımı bile bilemezken şu an 5. haftanın başı ve 3 dakikada 90ı çok rahatlıkla geçiyorum. ama az; daha hedefimiz 120 =)

cahit hoca seviyene göre seni yönlendiriyo zaten. daha sınava zaman olduğu için biz geniş geniş acele etmeden hazırlanıyoruz ve çok rahatım hiç bir gerginlik korku falan yok =) manevi desteği çook fazla çünkü hocanın eee bu kadar yılın tecrübesi ve bu kadar memur olan mezunlar bi tesadüf değil sanırım... umarım yardımcı olmuşumdur. iyi günleerrrr

29 Mart 2011 20:53

Ben de yeni kazananlardanım, şükürler olsun ki kendim gecemi gündüzüme kattım, yaz kış demedim güneşin altında, ağaca yaslanıp o sıcaklarda bile çalıştım, şehir dışına bile giderken klavyem demirbaş eşyammış gibi yanımda taşıdım şükürle olsun ki kazandım kısmetse nisan ayı içerisinde başlayacağız sanırım.

Cahit Mercan ı duydum ve ona gidip çook memnun olan, kazanan arkadaşlarım oldu hatta kimin hangi şehirde gireceği konusunda bile seviyesine göre yönlendiriyor.

emek veren herkese başarılar...

dandiniae
Kapalı
29 Mart 2011 21:15

ben de kendi kendime çalışıp kazandım atama telefonu bekliyorum çok şükür isteyen herkes kazansın inşallah

m.kaya06
Aday Memur
15 Nisan 2013 16:47

m.kaya06
Aday Memur
15 Nisan 2013 16:55

15 Nisan 2013 20:07

Kendi kendinize yapılamayacak birşey değil. Bilgisayarınızın klavyesini f'e çevirip on parmak progra

15 Nisan 2013 20:10

Kendi kendinize yapılamayacak birşey değil. Bilgisayarınızın klavyesini f'e çevirip on parmak programını yüklediğiniz takdirde ve her gün bir ders çalıştığınız takdirde en fazla 20-25 günde istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. Ben bu şekilde yaparak şu an dakikada 75-80 kelime yazabiliyorum. Arkadaş şu an kursta olduğunu ve 3 dk. 90 kelime yazabildiğini söylüyor, hedefimiz 120 diyor. Ben kendi kendime çalışarak bu seviyeye gelebildim. Belirlediğiniz programın dışına çıkmadığınız ve her gün disiplinle evde bir dersi çalıştığınız takdirde dakikada 70 kelime yazmanız mümkün..

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi