Editörler :
22 Şubat 2011 01:11   

SAP Programı?

arkadaşlar bi kaç yerde bu programı sölediler ilerisi için iş imkanın çok olduğunu ve çok ii ücretler alınabileceğini söylediler nette pek ayrıntılı bilgi bulamadım bilen varsa bizleri aydınlatabilirmi şimdiden teşekkür ederim.

22 Şubat 2011 15:40

cananözgür
Aday Memur

kimsenin bu program hakkında bilgisi yok mu yaaa :(((

22 Şubat 2011 17:09

matematik87
Memur

benim az çok var, öyle bir eğitime başlamak üzereydim ama iş bankasından olumlu sonuç aldım ve garanti diye iş bankasını tercih ettim:S her neyse biraz bahsediyim.. sap şirketlere min. maliyetle maksimum kazanç sunmayı amaçlayan bir hizmet, bu hizmeti şirketlere sunan tanıtan aracı olan kişilere de sap danışmanı deniyor.. iyi paralar kazanıldığını biliyorum ama ciddi emekler gerektirdiğini de biliyorum.. iyi bir danışman olursan iyi, sıyrılıp kendini gösteremezsen iyi olucağını düşünmüyorum.. daha ayrıntılı bilgi için ayrı modullerini araştırmanızı tavsiye ederim, ilgi alanınıza uygun modülden işe başlayabilrsiniz.. nette baya bilgiler var aslında.. başarılar..

22 Şubat 2011 20:49

semraa87
Kapalı

arkadaşaım sap muhasebe programıdır. bugün büyük şirketlerin yüzde doksanı bu programı kullanıyor diyebiliriz öğrenmesi zor olmamkla birlikte muhasebe bilgisi isteyen bir programdır. kapsamı oldukça geniş ve sistemlidir.

22 Şubat 2011 23:22

lemarc58
Memur

ERP denilen programların en bilineni ve kullanılanıdır.Çok geniş kapsamlı olmakla beraber birçok büyük şirket bu programı kullanmaktadır.Bilenin işine cidden yarayacak bir koz ama ülkemizde kursunu veren sayılı yerler var ve fiyatları oldukça yüksek bu nedenle işte iken öğrenmek en mantıklısı.

22 Şubat 2011 23:29

jig_saw
Şube Müdürü

arkadasım ben sole solım bır fırmayla gorusmem olmustu. ık cı arkdaslar bana bu programın arkdasında dedıgı gıbı dısarda heryerin vermedıgını ise gırdıgım taktırde 2 haftalık sap programı egıtımım olucagını solemıslerdı. yanı egerkı fırmalarda ozellıkle pazarlma departmanlarına gırersen bu egıtımı verıyolar. oyuzden dısarda para harcayacagn bısı dııl.

22 Kasım 2013 22:29

anbera
Aday Memur

www.sapkursu.com diye adreste programı indirme imkanı veriyor bi bakın yardımcı olabilir

28 Mart 2017 17:25

mmavcu
Aday Memur

www.sapkursu.com diye adreste programı indirme imkanı veriyor bi bakın yardımcı olabilir

anbera, 6 yıl önce - Alıntıya git

Sap eğitimi almak isteyenlere, eğitim aldığımhttp://www.ficosoft.com firmasını tavsiye ederim. Mecidiyeköy merkezde, standart eğitimlere ek olarak istenilen şekilde değişiklikler yaparak size özel program hazırlıyorlar. En güzel yanı da canlı ortamda şirketler üzerinde çalışıyor, kayıtlar atabiliyor, sorgulamalar yapabiliyorsunuz. Eğitim sonrasında da destekleri devam ediyor.

26 Temmuz 2018 13:41

sokereklam
Aday Memur

Sap programı hakkında detaylı bilgi almak isteyenler bu konuya göz atabilirler. Gerçekten güzel bilgilerle sap programına değinmiştir.

Link: https://www.bayilikverenfirmalar.co/sap-programi-nedir-nasil-ogrenilir-ne-ise-yarar/

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?