Editörler : supporters.
«141516171819202122232425»

Aysacry
Müsteşar
16 Aralık 2021 08:47

bir yanim deniz ateş

bir yanim derin duru

huzur hic bu kadar huzur olmamisti...

https://youtu.be/nuHlRU9Gs0c

Aysacry
Müsteşar
16 Aralık 2021 09:00

dizime kadar kara cizme tabi desenli şık olanindan yine de kara cizme;) ve kurk kabanimla geldim..noluyo noluyo oldular nasil noluyo

kis ayindayiz bu kadar yagmur don yapabilir..eve giderken kar hafif yagabilir....sel olursa dizime kadar korunakliyim...dolu olursa bile islemez.....kıs mevsimindeyiz abartmiyorum üşümeliyim:)) bu arada ufak bi anektod duseyim kurk dediysek yalanci suni imitasyon naylon cakma olanindan gercek degil saldirmayin....evet...

Aysacry
Müsteşar
16 Aralık 2021 15:58

neler oluyor neler affetmek icin bile para veriyorlar..sen git 12bin ver affetmek seminerine katil..bana sor kisaca affetme derim al parani git kebap ye.. mutsuzluklari bile para....

Aysacry
Müsteşar
16 Aralık 2021 16:05

zenginin parasi fakirin ...demisler gideyim de altinlarimi sayayim..onyuzbin olmustur beni kacirip fidye istemeseler bilerek...

Aysacry
Müsteşar
16 Aralık 2021 20:09

dizi arasi cay molasi..sezonlari bitireyim derken uyuyakalmak....uykunun en zevkli ve en rezil hali dizi izlerken,kitap okurken uyumak..

10 dakika sonra uyaniyosun sanki 2 saat uyumus gibi zinde oluyosun.....bilimsel degil deneyseldir.....evet....ne yapacaktim cay...

Aysacry
Müsteşar
16 Aralık 2021 23:40

bisey paylasiyorum adam ta dunyanin obur yasanilir ulkesinden aramis bi sorun mu var diyor...yok dedim oyle hosuma gitti...gecistirdim sen napiyorsun diye nezaketen sordum...

ne yapayim kuzenime soyleyim madride geldim kuzenime soyleyim arkadaslar davet etti kuzenime soyleyim bura hollandadan daha guzel kuzenime soyleyim oyle yani gunu bitiriyoruz mucadeleyle...hay senin kuzenine diyecektim.....boyle mucadele var bilmedigimiz yerler de...benim hatirimi soracakmis...havasini atti....kuzenime soyleyim o sozun 10 katini senin gibilere ithaf ettim...

Aysacry
Müsteşar
18 Aralık 2021 12:05

gunaydin guzel gunesli bir gun kahvemi icip cikayim..bir kac sapigin ceza aldigi adaletin gec olsa da iyi sonuclar verdigi igrenc konular ve onizleme toplantisina katiliyorum...lutfen cocuklara karsi daha temkinli olalim..taciz ve sapiklara goz yummayin..bu psikoloji gercekten cok kotu...cocuklarimiza sahip cikalim...sevgiler...iyi dinlenmeler..

Aysacry
Müsteşar
18 Aralık 2021 12:13

sen bilirsin canin cehenneme demek istemis

https://youtu.be/DfZnVi21upY

Aysacry
Müsteşar
18 Aralık 2021 21:46

bu ne soguk uvvv donüyürük

Aysacry
Müsteşar
19 Aralık 2021 00:19

sakin nezih kafa dinlemelik mekan diye sira gecesine denk gelmek..)aklimdan cik nemrudun kizi yandirdi bizi......

Toplam 5285 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi