Editörler : supporters.
«181182183184185186187188189190191192»

Aysacry
Müsteşar
10 Nisan 2023 00:42

Keşke bi tencere makarna olsaydi..

Aysacry
Müsteşar
10 Nisan 2023 00:43

Insanlara bisey anlatiyorsun.....anlattigin konuyu da anlatiyorsun...misal saka yapıyorsun şakayı

anlatiyorsun.....cok acı....yildiz anlatiyor da...

Aysacry
Müsteşar
10 Nisan 2023 00:50

Basimin ağrısı güzel gözlerime yansiyor......yazik yormayayim.....en iyisi uyumak...:)

Aysacry
Müsteşar
10 Nisan 2023 01:00

Bir şiir olamadimm...

https://youtu.be/ympXyFSof3U

Aysacry
Müsteşar
11 Nisan 2023 18:41

Allahım bu mübarek ayın hürmetine dualarımızı kabul etsin...çocuklar üzülmesin ağlamasın üşümesin..çocuklara yapılan zulümlere kahroluyorum....o kadar kötü olaylar oluyor ki neden bu aşagılık dünyanın pisliğini çocuklara ödetirler....iğrenç pislik insanlar kurban olun siz çocuklara ....al yine sinirlendim iftar ağzı...

Aysacry
Müsteşar
11 Nisan 2023 18:45

Allahım sen nasip et...umuda koşanlarla birlikte afrikaya gideyim.....inşallah...ne kadar güzel yardımlar...insanlar...çocuklar...gülümsüyorlar...masumca...çok duygusal görüntüler ......gözyaşım pıt..(

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:04

Guzel dualarda bulusmak umidiyle kadir gecemiz mubarek olsun.... insanlık adına amin....

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:06

Yaşadığımız surece ümidimizin olacagi hayallerimize kavuşmak en büyük dileğim

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:36

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:39

Tüm çocuklar eşit doğar ve en iyitedavilere eşit kavuşurlar? ilkesiyle çalışıyor, tamamen parasız tedavi sunuyoruz. Ramazan Bayramıbağışlarınızla da yoğun bakımdan kan ve trombositine, yurtdışıilaçlarından o ilaçları koyacaklarıbuzdolaplarına kadar LösemiliÇocuklarımızın ve ailelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Onların sadece yaşamlarını kurtarmıyor sosyal desteklerimizle de hayata bağlıyoruz. Varlıklı ile yoksulun yardımlaşmasının pekiştirildiği bu ayda parasızlıktan tedavi olamayan

Lösemili Çocuğa veya yoksun kanser hastasına nefes aldırmak ve ailesinin yüzünü güldürmek yapabileceğiniz en güzel ibadettir...

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:40

LÖSEV?e gönüllü üye olarak, lösemili ve kanser hastası çocuklara destekler vermek isteyecek herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bir LÖSEV gönüllüsü olarak küçük-büyük, kadın-erkek, çalışan-emekli herkesin, çocuklarımızı yaşama bağlamak için yapabileceği bir şeyler mutlaka var! LÖSEV? gönüllü üye olmak çok kolaydır. Vakfımıza gelerek elden ya da resmi internet sitemizden bir ?Gönüllü üye formu? doldurmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden gönderilen formlarla ilgili onay mailleri 24 saat içinde gönüllüye ulaştırılmaktadır...

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:42

Önce çocuklar iyileşsin sloganımızla losev gönüllüsü olmak isteyen arkadaşlarıma sesleniyorum.

Ben ne yapabilirim deme... birlikte çok şey başarırız.

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:46

LÖSEV kapı kapı dolaşarak para toplamaz. Bunlar LÖSEV'e bağlı kişiler lösev parayla dergi gazete broşür vs...satmaz..elden para yardimi almaz... ulusal bankalarda sadece LÖSEV diyerek ulaşabileceğiniz hesaplar var. Buradan 1 TL bağış yapsanız bile LÖSEV'e kayıtlı lösemili ve tüm kanser hastalarına umut olabilirsiniz.....

Aysacry
Müsteşar
17 Nisan 2023 23:49

Yoruldum.. çok yoruldum...guzel yoruldum..yorulduguma değdi çok şükür.....bir çocuğun tebessümü....hayata dair en guzel umuttur....iyilikler olsun hayatinizda...ve çocukların işlerine yaramak kadar güzel bir duygu yok......

Aysacry
Müsteşar
18 Nisan 2023 00:06

Biraz kendime de dua edeyim...hakettim bence..:)

Önce iyilik sağlık güzellik sonra yurtdışındann geldigimde yazlik evimde tatil ve minicik bir maseratti teşekkürler ederim...:)...

Aysacry
Müsteşar
18 Nisan 2023 00:09

Dinleyesim geldi.....ne kadan güzel.... geçer.. kimi

teğet geçer ...kimi deler geçer...illa ki geçer...

a bele cigerini deler geçer...diyorlar...

https://youtu.be/q92L5xu-xHw

Aysacry
Müsteşar
18 Nisan 2023 00:13

Satırlarıma burada son verirkene pisti pardon

Sahneyi veya her ne ise bos bırakıyorum...yerlere çöp atmayin.. küfretmeyin kabalaşmayin... ortalığı karıştırıp cekirdek çitleyenlerden uzak durun...kendinize iyi davranın....bays...

Toplam 5102 mesaj
«181182183184185186187188189190191192»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi