Editörler : supporters.
«202122232425262728293031»

Aysacry
Müsteşar
01 Ocak 2022 16:14

bir tatli huzur koklamaya göl kenarina geldim çayim ve ben......herkes mangal yakmis..çayimla orta da kaldim..sagima soluma bakayim da bi tike et versinler...;))

Aysacry
Müsteşar
01 Ocak 2022 16:47

insanlik ölmemis..ekmek arasi et gonderdiler

Allah razi olsun..karsi masada kek var biraz daha oturayim ara ara baksam kesin gonderirler....tatlimi da yiyip eve gideyim..

guzel bir aktiviteymis plansiz ve zevkli...;))

Aysacry
Müsteşar
02 Ocak 2022 23:22

haftasonuna denk gelen resmi tatil gunleri haftasonu sayilmamali..adil olan pazartesi ve sali tatil olmasidir...evet mantik bunu soyluyor...bakalim 5 ocak resmi tatil olacak mi..;)

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 14:29

neyse ki yerli yerinde..çökmüs sandim;)

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 16:00

bi sarki dinleseydim bari..eskiden ne guzel

sirada ki sarki sana gelsin diye istekler vardi...)

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 21:01

Eğer televizyonu kaldıracak olursak

Sonra nelerle oyalayacağız

Sevgili çocuklarımızı? Lütfen açıklayınız?

Yanıt vereceğiz size bir soruyla,

?Eskiden ne yapıyordu insanlar çocuklarıyla Nasıl mutlu oluyorlardı günlerce

Bu canavar keşfedilmeden önce

Unuttunuz mu? Bilmiyor musunuz?

Çok hızlı ve yavaş söylüyoruz:

OKURLARDI? HER ZAMAN OKURLARDI?

DURMADAN..

İnsan ne kadar okursa doyamaz o kadar kitaba

İnsan hayatının yarısı

Hiç düşünmeden kitap okumaya ayrılmalı

? Charlie?nin Çikolata Fabrikası

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 22:06

tek basima limonlu sodanin kapagini acabiliyorum..bu bir basaridir..masanin kenarina koyuyosun elinle bi vur kapak nereye ucarsa...

konserve acmayi da ogrendigimden beri kimseye minnet duymuyorum..sanirim gelisimimi tamamlamisim:))

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 22:35

sinema filmlerinde gotik kral tim burton ustune aykiri bir yonetmen tanimiyorum..hayalleri zorlasa hayal otesi olacak tarzda filmleri var..misal big fish super..bir film..tekrar tekrar

izlenilir..tabi bakis acisi da onemli sadece izlersen film izlersin..dusunerek izlersen kendine cok sey katmis olursun. hele bir de deep varsa filmde...inanilmaz bir şolen diyebilirim pardon hayal;))

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 22:36

Bir kişinin deliligi bir digerinin gerçekligi olabilir....Tim Burton

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 23:41

iki cift lafim kalmisti uykum geldi...

yok oyle degil bizim burda şöyle derler

halinin tozu biter de delinin sözü bitmez..))

Aysacry
Müsteşar
03 Ocak 2022 23:48

olmaktan koktugum yerdeyim..gozlerimi kapatir kapatmaz alarm caliyor....zifiri karanlikta kalkip narin yuzume soguk sular dokecegim..hic adil degil..fanusta falan kalmaliyim..))

Aysacry
Müsteşar
04 Ocak 2022 19:47

Mutlu görünmüyorsun," dedi. "Mutlu olmaya çalış." "Benim için hayatın amacı mutluluk değil," dedim. "O yüzden benim mutlu olmadığımı, hayattan kaçtığımı zannediyorsun... Bana huzur veren başka bir hayatın eşiğindeyim..."

Masumiyet Müzesi, Orhan Pamuk

Aysacry
Müsteşar
04 Ocak 2022 19:50

nazara cok inaniyorum..artik...biraz once kavanozdan mumluk yaptim mumu icine biraktim daha yakmadan cok guzel olmus ben yaptim ben diye kendimi severken nasil elim carpti kirildi anlamadim.....yesil gozlerimin hakkini veriyorum cok sükür..;)

Aysacry
Müsteşar
05 Ocak 2022 00:21

Acıyı kücümsersiniz ama parmagınızı kapiya sıkıştırdıgınız an en yüksek perdeden inlersiniz... bu benim kesin ben...)

Aysacry
Müsteşar
05 Ocak 2022 00:30

film izlerken bi baktim agliyorum bi baktim uyumusum..ayni anda bir kac duyguyu yasayabiliyorum..da filmin sonunu gormedim...saglik olsun icim gecmis napim....bi kahve iceyim belki uykum gelir.....

Aysacry
Müsteşar
05 Ocak 2022 12:24

Adana?mızın düşman işgalinden kurtuluşunun100. yıl dönümünü bu duygu ve düşüncelerle can-ı gönülden kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, istiklal ve istikbal uğruna toprağa düşerek şehadete yürüyen şehitlerimizi rahmetle, gözünü budaktan esirgemeyip ölümü korkutan gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyorum.

Aysacry
Müsteşar
05 Ocak 2022 20:43

tuhaf ve ilginc...sasiriyorum...ama umursamiyorum..hayatin en guzel ogretisi..bir vakit sonra bosvermislik seviyesinin ust merdivenini gorebiliyorsun....hani ziplayan toplar oyunu vardi ya onun gibi..ust level ust merdiven atla kazan...sonra biraktim oyunu bana getirisi olmadi.....insanlar misali.....

Aysacry
Müsteşar
05 Ocak 2022 22:56

ne gundu cok guzel bir gundu.....her guzelligin hakkini veriyor memleket..kutlamalar isiklar..gosteri...3600 metrelik bayrak tasima...neler neler...muhtesem bir gorsel solen ve gazapizm konseri gerci konserde cok kalmadim cok kalabalikti...gerisi daha mesafeli gecti...

velhassil layikiyla kurtarilmis bir memleket...

Toplam 5102 mesaj
«202122232425262728293031»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi