Editörler : F16 Gökçen

bahadir26
Kapalı
13 Nisan 2011 11:32

olamaz. eğer bir erkek olarak bunu diye biliyorsan, aynı şeyi eşinde yaptığında, kendi adına ondan beklediğin saygı ve sessizliği, kendinde gösterebilirmisin

laçin*
Daire Başkanı
13 Nisan 2011 11:40

yaa bahadır :)gurur duydum seninle :) keşke düşücelerinizide hayatta geçirebilseniz

ağrı__polisi04
Yasaklı
13 Nisan 2011 11:52

erkek aşık olmaz :)) sadece ara sıra değişik tatlar peşinde koşar

bahadir26
Kapalı
13 Nisan 2011 11:57

hayata geçirebilseniz derken. ben zaten düşüncelerimi yaşarım. gerçekleştiriyorum. sıkıtı yok yani. inanmadığım, yaşamadığım şeyleri yazmam.

celfu
Müsteşar Yardımcısı
13 Nisan 2011 12:17

erkek kadın farketmez. belli dönemlerde başkalarına karşı yasak duygular besleyebilir. bir kadın erkeğini kendinden soğutmak için olağan üstü çaba da harcayabilir. hem de bunu kocasını kendine bağlayacağını düşünerek. ama hiç kimsenin aldatmaya hakkı yoktur. hele hele kendine erkek denilen tür bunu asla yapmamalı. benim gözümde bir erkeğin erkekliği erişebildiği ahlak seviyesiyle ölçülür. tabiki aynı şey kadın için de geçerli.

Gaye_78
Genel Müdür
13 Nisan 2011 12:19

Erkek yeni olan herşeye ilgi duyar malesef.. Kendini yetiştirmiş ahlak shaibi insan bunu sorgular ama ilkel olanlar hala güdüleri ile yaşar..

PaLa_Dayı
Müsteşar Yardımcısı
13 Nisan 2011 13:14

Niye aşık olmasın ki.Evlenince aynı zamanda erkeklikten istifa mı ediyor :)) 21. yüzyılda yaşıyoruz :)

13 Nisan 2011 13:14

maymun iştahlı olmalarından olmasın sakın, nefislerine söz geçiremeyen insandan her konuda kork başkasının karısınıda çalar, parasınıda...

Gaye_78
Genel Müdür
13 Nisan 2011 13:22

Pala dayı madem 21 . yy dayız.. Bu horgörünüzü varsa eşinize karşı da gösterebilirmisiniz (Evli iseniz şayet) ??

13 Nisan 2011 13:23

olum bizde kalp taşıyoz ne yapalım

bahadir26
Kapalı
13 Nisan 2011 15:53

Başka bir yorum sayfasında gördüm çok hoşuma gitti. paylaşmak istedi

Beni hiç aldattın mı? fıkranın adı.

Ünlü diş hekimi Sam ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı.

Sam birden eşine bir soru sordu :

-'Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?'

-'O da nerden çıktı?' diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde' dedi. -'İsterim' dedi Sam. 'Lütfen anlat.'

-'Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım diye cevap verdi eşi.

-'Kimlerdi bunlar?' diye sordu Sam.

-'İlki' diye anlatmaya başladı eşi 'hani sen 30 yaşındaydın ve kendi kliniğini kurmak istiyordun da hiçbir banka sana kredi açmıyordu.Sonra bir banka müdürü eve geldi; hiçbir şey sormadan tüm kağıtları imzaladı ve sen en modern aletlerle kliniğini açabildin...'

-'Canım benim. Benim için kendini feda ettin demek. Benim sevgili karıcığım' dedi S am.

-Peki ikincisi?

-Hani 50 yaşında kalp krizi geçirmiştin ya, kritik bir by-pass ameliyatı olman gerekiyordu, hiçbir doktor o cesareti gösteremiyordu. Her an ölebilirdin. Dr. Halery onca yoldan kalktı geldi, ameliyatını yaptı. Sen hayata döndün' dedi eşi.

-'Ah benim sevgili karım. Hayatımı kurtarmak için kendini bir kez daha feda ettin, öyle mi Peki üçüncü aldatışın?

-'Hatırlıyor musun, yıllar önce diş hekimleri odası başkanı olmak istemiştin de 247 oy eksikti...'

- OHAAAAA....!!!

dağlı-adam
Genel Müdür
13 Nisan 2011 16:34

bahadır arkadaş bir tez atmış ortaya herşey zamanında yaşanmalı,herkes zamanında birşeyler yaşasa kimse aldatmaz diye, her zaman söylüyorum bu yaşama kiminle olacak,bunu savunanlar kendi eşlerinin evlenmeden önce birilerine bişeyler yaşatmasını kabul edebilecekmi,yada bunu yaştan kurun ve gönüllüler var diyorlarsa,kendi ailelerinden birinin bu kuruma ve gönüllü gruba katılmalarına razı olacaklarmı,bunu savunanların böyle şeylere hazırlıklı olması lazım,çünkü savundukları tez bunu gerektiriyor.

dağlı-adam
Genel Müdür
13 Nisan 2011 16:41

cepten yazıyorum bazı hareler yanlış olmuş,aksi düşuncede olan varsa saatlerce tartışabilirim.

dağlı-adam
Genel Müdür
13 Nisan 2011 22:01

????

face_scar
Kapalı
14 Nisan 2011 10:15

çapkınlık insanı zinde tutar :)

savaskahraman
Kapalı
14 Nisan 2011 11:15

yavv olur mu öle şeyy sizde..ALLAH ALLAH!..olmayacak şeyleri konuşuyosunuz..

-ağyar-
Kapalı
14 Nisan 2011 11:17

Evli iken bir kadına bir erkek yada bir erkeğe bir kadın aşık olur(!?)? diye bir iddiada bulunan biri aşkı bilmiyordur. Aşk öyle sanıldığı gibi hemen olmaz. Bunu savunan biri de insanlık payesinden nasibini almayarak böyle hafif meşrep bir durumu meşrulaştırma çabasına girmiş bir zavallıdır. Birileri hayvani duygularla insani hissiyatları birbirine karıştırıyor. İşte o birileri ahlaki buhranlığın zirvesinde geziniyor. Aile kurumunu işte böyleleri tarumar ediyor. Sonra kadın kocasını koca karısını aldatmaya başlıyor. Dua edelim.

kafka kafa
Aday Memur
14 Nisan 2011 11:17

Sallandıracaksın birkaç tanesini bak o zaman başkasına âşık olan kalıyor mu?

kudret çabuk
Yasaklı
14 Nisan 2011 11:33

;)

fen0men
Müsteşar Yardımcısı
14 Nisan 2011 11:46

öyle melül bakıyolarki..gelde aşık olma:P

Toplam 274 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler