Editörler : gubaz
«45678910111213141516
06 Aralık 2020 19:20

yasinçelik
Aday Memur
Günümüz şartlarında bu sistem herkese zarar sakın gitmeyin ben girerken ev fiyatları 150-180 bindi on ay sonra sıra bana gelince ev fiyatları en düşük 300 bin oldu olan benim parama oldu. Günümüzde kurun bu kadar dalgalı olduğu herşeyin fiyatı anlık değiştiğinden sakın girmeyin 100 bine araba alayım dersin sisteme girersin sıra sana gelince senin araba olmuş 130 bin yine araba alamiyorsun anlayacağiz bu sistem 5 yıl önce iyiydi ama günümüzde hiç tavsiye edilmiyor
07 Aralık 2020 01:00

özer45
Şef
Günümüz şartlarında bu sistem herkese zarar sakın gitmeyin ben girerken ev fiyatları 150-180 bindi on ay sonra sıra bana gelince ev fiyatları en düşük 300 bin oldu olan benim parama oldu. Günümüzde kurun bu kadar dalgalı olduğu herşeyin fiyatı anlık değiştiğinden sakın girmeyin 100 bine araba alayım dersin sisteme girersin sıra sana gelince senin araba olmuş 130 bin yine araba alamiyorsun anlayacağiz bu sistem 5 yıl önce iyiydi ama günümüzde hiç tavsiye edilmiyor
yasinçelik, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynen katılıyorum Aynı durumu bende yaşıyorum şuan Kesinlikle girmeyin böyle bir zamanda
07 Aralık 2020 08:31

emissario
Genel Müdür

Valla arkadaşlar konuyu dine, Allah'a bağlayacak olanlara cevap vermiyorum prensip gereği. Burdaki konu faiz haram mı helal mi değil. Ben orda çalışan biri de değilim. Sadece 3 defa araba aldığımız için bildiklerimi söylüyorum. Beğenmeyen almaz bu kadar basit.

07 Aralık 2020 08:32

emissario
Genel Müdür

İyi bir peşinatınız yoksa ev almayın diyorum zaten :)

07 Aralık 2020 13:49

yasinçelik
Aday Memur

İyi bir peşinatınız yoksa ev almayın diyorum zaten :)

emissario, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben yari yarıya peşinat verdim şuan ki dönemde peşinat bile işe yaramıyor ev fiyatlarının araba fiyatlarının haftalık değiştiği bı zamanda bu sisteme sakın dahil olmayın çok pişman olursunuz
07 Aralık 2020 14:51

emissario
Genel Müdür
Ben yari yarıya peşinat verdim şuan ki dönemde peşinat bile işe yaramıyor ev fiyatlarının araba fiyatlarının haftalık değiştiği bı zamanda bu sisteme sakın dahil olmayın çok pişman olursunuz

Haklısınız o başka bir konu şuan piyasa alt üst oldu. Güvenip de bir şey alınmaz. Araba fiyatları 2-3 katına çıktı. Ev fiyatları desen zaten saray mübarek. Eminevimle alakalı bir durum değil, ekonomi berbat.

07 Aralık 2020 21:58

ekonomikk.çöküş
Şef

Bu gidişle 3-5 seneye Suriye gibi iç savaş yaşayacak bir ülkede ev almak dünyadan habersiz yaşayan cahillerin işidir.Yatırın paranızı altına ve dolara, bakın keyfinize.

11 Aralık 2020 16:48

Gydm
Genel Müdür
Her ikisi de saçma
Toplam 308 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesini kabul edecek misiniz?