Editörler :
12345678910111213»
10 Eylül 2011 00:21

_bruce_16
Yasaklı

Dediğin gibi relax olacaksın, ezeceksin insanları...

10 Eylül 2011 18:53

Çare*
Kapalı

ezmeyelim:)

sevelim insanları

ama İNSANLARI SEVELİM yani ...

hani insana benzeyenleri değil

11 Eylül 2011 17:06

iiiiiiiii
Aday Memur

sevgidir ama sevginin tarifini unttum

12 Eylül 2011 09:51

muhasebe0421
Kapalı

Bu zamanda karşı cins insanla mutlu olmak çok zor ya :(:(:( yakalayabilene helal olsun

12 Eylül 2011 09:57

Erdem Adalet
Şef

mutluluğun sırrı sahip olduklarımızın ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamıyor olmasıyla ilgili... ama aşırı kanaat da iyi değil.. huzursuzluk verir zamanla.. az da olsa hırslı olmak lazım.. mutluluk icraattır.. herşeyde icraat. çünkü çalışmak (genelde) haz verir.

12 Eylül 2011 10:46

çingiş_pembe
Aday Memur

mutluluk zor zanaat:(

12 Eylül 2011 17:27

meltemfelsefeci
Şef

mutluluk diye bişeyin var olduğuna inanıyorsanız acıyorum sizlere bir insan hiç bir zaman mutlu olamaz çünkü böyle bir kavramın için boş yani sadece yanılsama mutluluğun sonu yoktur ya da mutluyum dediğimizde de aslında o durmnun içinde halimizden memnunuzdur. yoksa mutluluğunun peşinden koş vs çok şaçma laflar geliyor bana

13 Eylül 2011 09:34

Erdem Adalet
Şef

meltem sen bi kere felsefecisin. mutluluk nedir hayatın boyunca bilemeyecekzsin de mutlu olamayacaksın da. önce mutluluğu anlayıp hazmetmen gerekiyo. felsefecilerde de hazmetme sorunu var. hep sorgula hep sorgula. mutluluğu yaşamaya fırsatınız yok ki!!! tabi mutluk diye bir şeyin olmadığını zannedeceksin bence. sevgilerimle...

13 Eylül 2011 11:03

EGELİ MÜHENDİS
Kapalı

mutluluk kafada başlar kafada biter

polyanacılık oynayarakta mutlu olabilirsin

istediğin herşeyi elde edip mutsuz da olabilirsin

bardağın neresine baktığındır önemli olan

13 Eylül 2011 11:35

nogayhan66
Kapalı

sadece para ve aşk dıorum...

13 Eylül 2011 15:00

**sude**
Editor

Sır adı üstünde, herkes duyamaz, bilemez. Bu sırrı çözen varsa ne mutlu o kişiye..

13 Eylül 2011 15:06

......mavi deniz....
Aday Memur

Mutlu insanlar; Herşeyin en iyisine sahip olanlar değil,Sahip olduklarını kaybetmeyecek kadar çok sevenlerdir..sır deil.:)

13 Eylül 2011 16:01

Erdem Adalet
Şef

mutluluk ne menem bişi ki herkes başka tanımlıyor.... ve aslında özelliği de budur mutluluğun, mutluluk izaafiidir.. herkesin mutluluğu ayrıdır. kişi kendisi için neyin mutluluk vesilesi olacağını keşfedip mutlu olması gerekiyor... para bazılarını mutlu eder bazılarını mutsuz.. güzellik bazıları için mutsuzluk da olabilir..

13 Eylül 2011 16:29

meltemfelsefeci
Şef

erdem ve adalet hocam benim durumuma çok güzel açıklık getirdin teşekkür ederim. düşünüyorum da hayatımda çoğu kişinin sahip olmak istediği şeyler var ama benim kafamda hala soru işaretleri mevcut ve bu da beni sürekli rahatsız ediyor hiç bir sey tam anlamıyla doyum vermiyor her defasında bişey eksikk ev bu eksiklik hiç bir zaman tamamlanmayacak çünkü doğaya aykırı ve ben hiç bir zaman tam anlamıyla mutluyum diyemicem o yuzden inanmıyorum mutluluğa

02 Ekim 2011 21:42

kuzmet
Aday Memur

TEK SIRRI VAR KENDINI MUTLU HISDETTIGIN AN MUTLUSUN

22 Ekim 2011 09:33

_bruce_16
Yasaklı

kanada...

22 Ekim 2011 22:24

pirayen
Aday Memur

mutluluk ınsanların ıcınde saklıdır yasam trzında ıcınde bulundugu ruh halınde severek yaptıgı ısınde meslegınde saklıdır ve kısmeyı kendıne gore degıstırmeye calısmadan herkesı oldugu gıbı kbul etmekte saklıdır mutluluk samımı ve ıcten bır gulumsemede sakldıır belkıde ınsanların yuzundekı cızgılerde vede bakıslarında saklıdır mutluluk mutluluk sadece saklıdır cunku gunumuzde hıcbır saglık sorunu olmyn ısı olan hayatını kazanan hergun nefes alan ayakları uzerınde duran bırcok ınsanvar ama akılları okadar mesgulkı mutlu oldukları anın bıle farkında olmadan yasayn kosusturrk hayata yetısmee calsıan ınsanlar var ama okadar mesgullerkı mutlu olduklarının farkında bıle degıller :)):mutlulukla kalınız

23 Ekim 2011 00:22

tarihci09-82
Yasaklı

Bir sana birde bana...

,

Bulutların üstünden

Bıraktım ben kendimi

Sonunu düşünmeden

Duygular sarınca beni

Gizlice tuttum elini

Yüzüne baktım usulca

Gözlerin fısıldadı ah

Mutluluğu yavaşça

Çiçeklerin kokusu

Dalgaların şarkısı

Rüzgarın fısıltısı

Bir sana bir de bana

Bahçede hanımeli

Gökyüzünde yıldızlar

Yağmurun narin sesi

Şimdi bir anlamı var

Aşk nasıl da kırılgan

Sus dedim ama olmadı

Kalbimden ismin geçti ah

Kimseler duymadı

Çiçeklerin kokusu

Dalgaların şarkısı

Rüzgarın fısıltısı

Bir sana bir de bana

http://www.youtube.com/watch?v=IkzEoWEftNw&feature=youtu.be

23 Ekim 2011 00:41

tarihci09-82
Yasaklı

Baba zula-Ben bir martı olsam

,

Ben bir bülbül olsam

Ötsem bahçelerde

Her türkümde yaksam

Adını üzerine

Her sabah şakırım gülüm

Gülüm nina nina nay

Ben bir martı olsam

Uçsam denizlere

Rüzgarlara açsam

Giderim sehere

Her kanadımın çarpışla

Gülüm nina nina nay

http://www.youtube.com/watch?v=-_hMopotNDk&feature=related

23 Ekim 2011 12:48

tarihci09-82
Yasaklı

Baba Zula - Biz Size Aşık Olduk

http://www.youtube.com/watch?v=qDqmiNDj4Rs&feature=related

Toplam 376 mesaj
12345678910111213»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?