Editörler : Lanet
08 Nisan 2011 14:11

Buzlukta Bekleyen Hayatlar...

Sanki çoktandır hayatım buzluktaymış gibi...şimdi aşkla ısıtıp bahar mevsiminde sıyrılıyor sanki üstündeki buzlardan..

Evlilik aşkı öldürdü mü bilmem ama aşksızlık hayatı öldürüyor...

Kaç bahar geçti böyle güzel bir sabah görmedim çoktan....

Ya siz ...Sizde çıkarın buzlukta bekleyen hayatınızı..

islabonita
Aday Memur
08 Nisan 2011 17:30

Belki bir buzul altında süren bir hayattır.Doğal ortama bağlı bazı hayatların sürmesi.

togeder
Müsteşar Yardımcısı
09 Nisan 2011 13:14

sevsen acı cekiyosun sevmesen de acı sekiyosun buzlukta olmak mı iyi dışarı cıkmak mı

mutlu aşk yoktur derler doğru söylemişler

togeder
Müsteşar Yardımcısı
15 Nisan 2011 16:33

kalbimi dondurmak buzluğa bırakmak istiyorum bende diğer insalr gibi kalpsiz olmak istiyorum acımı dondurmak istiyorum

wildily
Aday Memur
18 Nisan 2011 22:01

sevgili santa cruz ben de senin hissettiklerinin aynısını hissediyorum malesef.Oysa ki bir çocuk bekliyoruz eşimle.7 yıl aradan sonra.ama kendimi o kadar boşlukta hissediyorum ki

galiba heycan yok hayatta.çocuk dışında

umut sarıkaya
Yasaklı
18 Nisan 2011 23:25

hocam aşk dediiniz olay belli bi yaşa kadar sanırım ya :) ben hala 10 yıl önceki platonik aşklarıma gizli mesajlar falan atıyorum heyecan yapıyorum :)

_neden_
Müsteşar Yardımcısı
01 Aralık 2012 00:01

Bazen, bazen, bazen...

"Bazenler çoğalıyor bazen..."

Bazen bir yanardağ oluyor sıradan yürekler: Sönmüş yanardağ... Zararsız, kimsesiz... Her bir yeri yara bere içinde, bir savaşın bütün izleri yüreğinde...

Hiç bir şeye elverişli değil, adı fiziki coğrafyada anılsa bile...

Mesela bağrından bir demet dağ çiçeği deremezsin... Filizinin serin gölgesine eremezsin... Geçerken üstündeki bir kayada dinlemezsin, islenirsin... Kıraçtır; süremezsin, tomurcuğa duracak bir fidan dikemezsin...

Bir yanardağ; içi, için için bir volkan... Dışı soğusa da, derinden kaynar durur... Onu görenler, sükunetine vurulur...

Bir volkan... Sönmüş bir volkan...

romell_952
Şef
23 Aralık 2012 18:05

aslında ne yaparsak yapalım bizim planlarımızla hayatın kendi planları bazen çakışıyor . bu durumda da kaybeden biz oluyoruz. bence en iyisi hayatımızı buzluktan çıkarmak. sonuçta çözülmesi baya bir zaman alacak değil mi ve insanında kaybedeceği zamanı hatta bir anı bile yok.

_neden_
Müsteşar Yardımcısı
26 Mart 2017 01:20

Buzluta bekleyen hayatlar da hayat bulur mu?.. Ya da hayat bulduğunda, hayatında olması gerekenler olur mu?..

Paiute
Yasaklı
25 Mayıs 2017 01:16

Ne garip geçip giden yılları uğurlamak,

Ne garip yanında yoldaş olmayı dilerken yolunda bir taş olmak

Hayat yeterince zor birde kötü enerjisiyle içimdeki son kalan çocuk heveslerini vuranlar

Ne garip düşündüklerimi gerçekleştirmeye korkarken

Hayatın yonlendirdiklerine kör kuyuya atlamak..

Paiute
Yasaklı
28 Mayıs 2017 15:28

Kimbilir kaç hayat dondu o buzluklarda..

Şans buz gibi donduran insanların değil, sevgiyle isitanlarin yanında olmak..

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi