Editörler : Pangaea

dimplesu
Aday Memur
12 Haziran 2012 02:34

pegem yargı meridyen arasında kararsızım ankaradayım lütfen yardımcı olun arkadaşlar hangisi iyi..gk-gy-eğitim bilimleri

0706ant.
Aday Memur
12 Haziran 2012 03:19

pek fazla kimsenin dikkatini çekmiyor ama bence ankaranın en iyi kadrosu yörüngede. özellikle tarihte asuman hoca mantak ötesi. kadın uçmuş yeminle...

sapient
Şube Müdürü
12 Haziran 2012 11:59

KESİNLİKLE YARGI DEĞİL!

dimplesu
Aday Memur
14 Haziran 2012 02:56

yargı neden değil şikayetiniz ne sapient

sapient
Şube Müdürü
14 Haziran 2012 11:32

dimplesu,

her dershane elbette ki kar amacı güder. fakat yargı; çalışanları, hocaları ve görünümü itibariyle tam bir ticarethanedir. size eğitim almak isteyen bir şahıs olarak değil, para basan bir makine olarak görürler. çalışanları çok ukala buna karşın boştur. hocalar vasatın altındadır. dershane fiziki bakımdan yeterli değildir öyle ki -kusur bakmayın ama- tuvaletlerinde tuvalet kağıdı bile yoktur, bunun yerine israf edildiği için kaldırıldığını gösteren yazılar mevcuttur. velhasıl yargının sadece adı vardır, gerisi yalandır.

eyelay
Kapalı
03 Temmuz 2012 14:09

yediiklime sakın bulaşmayın dersaneye tövbe ettim bunların yüzünden

dimplesu
Aday Memur
05 Temmuz 2012 02:35

arkadaşlar ankara yargı ya da ihtiyaç a giden var mı hangisi daha iyi lütfen yardım edin

gamze8619
Şef
05 Temmuz 2012 09:50

Garanti akademi ısrarla tarih dersi icin cesur hocayı isteyin derim.hizlandirilmis kursa gittim 2.5 aydan kısa bir sürede tarihten nefret ederken hem sempati duydum hemde gercekten iyi derecede öğrendim.matematik hocasida iyiydi Oben hoca coğrafya türkce pek beğenmedim ama zaten onlarada kedimizin yoğunlaşması gerektiğini düşünüyorum o kadar çık paralar bayılmayın derim ihtiyac falan uçmuştu valla 1500 istedi hizlandirilmisa iyi ki cok istemiş yoksa burayı bulamazdim

dimplesu
Aday Memur
06 Temmuz 2012 02:18

ücreti konusunda bir sıkıntı yok benim için önemli olan iyi eğitim vermeleri.

meld
Aday Memur
06 Temmuz 2012 10:58

x akadmei bence.. ihtiyaçın zümre başkanları kurmuş ve çok süper yayın çıkarmışlar. ihtiyaca gittiğim halde hocalar ayrılınca X ten takviye aldım..

X akademiye gitmeden diğerlerine gitmeyin derim. en azından hakan hoca ile görüşün

stbb
Aday Memur
06 Temmuz 2012 11:19

kesinlikle x dersanesi keşke daha önce tanısaydım hakan dede yi.

istatıstıs
Aday Memur
06 Temmuz 2012 12:16

İstatistikçiyim, 2011'de Yaklaşım ile (istatistik + gy + gk) pazarlığı yapmıştım. pazarlığın sonunda not kağıdına da yazdırdım. kayıt için gittiğimde fahiş bir fiyat dediler ve kesinlikle indirim söz konusu değil dediler. elimde kağıdınız var dedim, inanmadılar. gösterince yüzlerinin halini görmeliydiniz. tabi kayıt olmadım....

Sadece GY için Pegem'e gittim. Tarihçi Selami Hoca'dan Allah razı olsun. Öyle bir kafama kazımış ki bu yıl bile sadece notlarıma göz gezdirerek tüm tarih sorularını yapabiliyorum. Amaaaaa coğrafyacı için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. "arkadaşlar" dedi başka da bir şey demedi. Anayasa için bir bayan geldi memnun kalmadım, diğer hocanın derslerine devam ettim.

Uzun lafın kısası; her yer ticarethane, mühim olan Hoca, sonuçta bizlerin azmine bağlı...

cemer
Aday Memur
06 Temmuz 2012 13:14

Tarihte asuman tokmakoğlu,matematikte sinan bayrak,coğrafyada ahmet küçükparmaksız,türkçede neyzen önder,yurttaşlıkta ahmet aylan hoca. bunlar yörüngenin hocaları. herbiri önemli yayın evlerinin kitap yazarlığı ve hocalık yapmış isimler.

qwerty123456
Memur
05 Eylül 2012 15:05

dün yörüngeye kaydoldum arkadaşlar alandan.umarım pişman olmam. tek güvendiğim hoca kadrosu.sizce iyi yapmışmıyım???????

aahmetcakmak
Yasaklı
05 Eylül 2012 16:25

http://forum.memurlar.net/konu/1613206/

bunların dışında yedi iklime de gittim hocaların dersin ortasında uykulu gelme sorunu olmasa bir de kabadayı gibi yöneticileri olmasa orası da fena değil.

10 Eylül 2012 10:21

ben yaklaşıma gitmiştim hocaları iyi olsa bile popüler old.için çok kalabalık ve dersaneye bilinçli gelen insan çok az dolayısıyla odaklanamıyor insan hedefine,yanınızdaki insanların gayreti de önmeli sonuçta ayrıca yayınları da çok iyi sayılmaz.objektif yorum yapmak gerekirse,genel kültür yetenekte pegem en iyisi gibi görünüyor yayınları da gerçekten çok iyi.tüm dersleri aynı anda vermesi iyi çünkü bir dersi bitirip diğerine geçmek unutturuyor insana.alanda da yükseliş tavsiye ediliyor.

qwerty123456
Memur
11 Eylül 2012 23:47

yörünge akademi hakkında ne düşünüyosunuz ben kaydoldum oraya arkadaşlar

kaydolmamın tek sebebi hocaların kaliteli olması

instgz
Kapalı
12 Eylül 2012 00:04

Ben, geçen sene bu zamanlar netten araştırıp belirlediğim birkaç dershaneye gidip görüştüm ve kriterlerime en uygun olanın Yargı olduğuna karar verip Yargı'ya kaydoldum. İnşaat Müh. olduğum için GY&GK aldım. Bizim gruba denk gelen hocalarımdan oldukça memnundum, hem iyi hocalardı hem de kafa dengi eğlenceli hocalardı. =)

Sormak istediğiniz ve bilgim olan bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım foruma girdikçe...

darthwader
Daire Başkanı
12 Eylül 2012 00:44

Ben kendi salaklığımdan istediğim puanı alamadım ama yargıdan memnun kaldım gerek hocalar, gerekse etüt imkanları, yaptığı denemeler, tekrarlar iyiydi baya

gökhan hoca, ömer hoca, sekan hoca baya faydası oldu bana, ben birçok kişi gibi gy'den kaybettim ama gerçekten yargı iyi, ben öyle kolay beğenen biri değilim, birşey diyosam bir bildiğim vardır, ankardaysanız gönül rahatlığıyla yargıya gidin derim..

12 Eylül 2012 10:49

en iyi dersana kendi evin al bir modüler set bir çözümlü matematik soru bankası ders ders deneme sınavları çözümlü tabiki bol bolda deneme sınavına gir yanlıs yaptıgın sorunların üzerine egil sonuc kötü olursa gel burda beni bul.

ben 91 aldım girdigim yada giremeyip sonradan bulup çözdügüm deneme sınavı 35-40 tı toplam cozdügüm soruda heralde bi 20-30 bin olmustur şansım yaver gitse derece bile yapabilirdim.bence kendiniz calısın evliyim evde calıstım aksam işten eve gidince gece 3 e kadar uyumazdım günlük 4-5 saat uyudum aileme de zaman ayıramadım ama şimdi mutluyuz hepimiz

Toplam 153 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi