Editörler : Pangaea

amastrist74
Yasaklı
27 Nisan 2011 00:05

pomem felan yoktur herhalde

u_mutt
Yasaklı
27 Nisan 2011 00:06

annick

evet haklısın 30 yaş üzeri olanlar ölsün gibi bişiydi.keşke çok önce olsaydı.memurlar netin sayfayı çok önemsemedim aslında onunda içeriğini tam okuyunca anlaaşılıyo herşey.tam konuşmayı yazmamaışlar ama.

u_mutt
Yasaklı
27 Nisan 2011 00:21

vala bilemiyorum artık zamanla netleşir galiba

mceliker
Şube Müdürü
27 Nisan 2011 11:38

olsa ne olur. bisürü müjde veriliyor. yaş sınırı kalkıyor, sözleşmeliye kadro vs ama asıl beklediğimiz müjde kadro sayısı. yoksa alım olmadıktan sonra yaş olmuş olmamış ne olacak.

27 Nisan 2011 12:06

kendini kalkındırma ve hak yeme partisinden torpili olup yaşı sorun olanlar için çok güzel haber ama bizim gibi emeğinin hakkı ile bir yerlere girmeye çalışanlar için çk kötü bir haber şimdi önümüze birde yaşı geçmiş olan kişileri çıkaracaklar.

gereksiz tartışma yaratmak için yazmıyorum sevinenlere de siz yandaşsınız torpillisiniz demiyorum sadece biranda seçime girmeden çat diye böyle bir karar alan hükümetin amacını yorumluyorum.

hassreet
Aday Memur
29 Nisan 2011 15:01

...

annick
Aday Memur
02 Mayıs 2011 16:37

Arkadaşlar yaş sınırlamasının kaldırılması gerçekleşirse bu yılki KPSS 2011 içinde geçerli olur mu ?

pepe81
Aday Memur
03 Mayıs 2011 02:08

Ya bu dediklerinden tam anlamadım ben ama bu itfaiye alımlarında fln da kalkacak o zmn yönetmeliklerde değişcek dediğine göre o zmn polislikte de kalkar mantiken. itfaiyede kalkar en azından umarım. Bir arkadaşımız seçimden once alınmış kara falan demiş ama normal bunlar ya böyle kararlar zaten hep seçim öncesi alınır. hangi parti olsa bunu yapardı.

bozkır38
Aday Memur
02 Haziran 2011 20:17

arkadaşlar.benim ağabeyim 10 yıl önce kps sınavını kazandı ve kendisine kayseri ssk da memuriyet kazandığı tebliğ edildi ve 1 ay sonra, 25 gün ile memuriyet yaşını geçirdiği(yani 25 gün büyük)tebliğ edildi.şimdiii, yeni yapılan yaş düzenlemesi ile ,geçmişte kazandığı devlet tarafından kabul edilen sınava istinaden memuriyet hakkı yakalayabilirmi.idari mahkemeye dava açsak birşey tuttura bilirmiyiz.yorumlarınızı ve bilginizi paylaşırsanız çok sevinirim

bozkır38
Aday Memur
02 Haziran 2011 20:19

memuriyet yaşı sınav tarihi itiariyle dikkate alınmış.ikinci tebliğde değil,yanlış anlaşılmasın.

bozkır38
Aday Memur
02 Haziran 2011 20:19

memuriyet yaşı sınav tarihi itiariyle dikkate alınmış.ikinci tebliğde değil,yanlış anlaşılmasın.

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi