Editörler : oto-danisman-expert
12345678910111213»
23 Mayıs 2011 15:50

@olimpiyat26

bundada vardır bir hayır. sen söylemezsen kimse düşünmüyor hastanede. rapor isterken rapor hakkında bilgi vermedimi tersane. şu tahliller olacak,raporda şöyle yazılacak diye ?

recepdilek17
Aday Memur
23 Mayıs 2011 18:31

bugün il emniyetle görüştüm dosyam ile gelmiş fakat henüz ilçeye gönderilmemiş görevli memur en geç 1,1,5 ayiçinde sorusturmanızın cevabı kurumunuza gönderilir şeklinde konustu bilginize

recepdilek17
Aday Memur
23 Mayıs 2011 18:36

evet tahlil eksikleri varmis bilgim oldu arkadasalar tahlil sonuları aldığınız hastanenin internet sitesinde hala duruyordur benim eksik yokmus simdilik belkide çıkar bunlara belli olmaz yani sadece labratuvar sonucuysa eksik hastanenin sitesinde duruyor bilginize

necmettin ateş
Aday Memur
23 Mayıs 2011 18:37

bütün herkesten tahlil istiyorlar bugün beni emniyetten aradığını söyleyen biri aradı bir kaç soru sorup hayırlı olsun deyip kapattı..tahlilleri tamamlayıp beklemeye devam....

recepdilek17
Aday Memur
23 Mayıs 2011 18:43

necmettin ates sizin hangi ilçe ikamet

23 Mayıs 2011 21:44

sivil işci..

gerekli olacak tüm tahlilleri ordaki doktora 2 sefer sordum. hocam eksik bişey olmasın diye.. oda yok yok senin işin tamamdır dedi raporu elime verip gönderdi. kagıtda bi dünya ilkdefa gördüm testler vardı. ben nerden bilebilişrim neyin ne oldugunu. adamlar 6 sene bunları okuyor. o bilmeyecekte ben mi bilecem..hatta daHİLİYECİ 4 testi eksik yaptırmısdı. onuda biz tesadüfen gördük.ben bilememki neyin ne oldugunu dimii..

23 Mayıs 2011 21:46

tahliilleri eksik olan arkadaslar...hangi hastaneden aldınız raporu..

ben göztepeden aldım.

wanted214114
Aday Memur
23 Mayıs 2011 22:48

ben yarın tersaneye gideceğim ne istiyolar diye bir arkadaşa sordum o gitmiş ekstra testler istiyolarmış sanırım yani bize verdikleri evrakta yazmayan başka testler oda 2 günde çıkan testlermiş

gökhan67
Aday Memur
23 Mayıs 2011 23:11

arkadaşlar sanırım herkesten tekrar tahlil istediler benden istedikleri CRP ALT AST AKŞ GGT SEDİM herkese kolay gelsin.

yaseminsevgi
Aday Memur
24 Mayıs 2011 12:10

mülakattan sonra eve gelen tebligatta ne yazıyor hangi evrakları istiyorlar. bende gecen hafta mülakatı kazandım. yardımcı olabilirmisiniz kağıdım hala ulaşmadı da.

24 Mayıs 2011 13:59

yasemin hangi kurumu kazandın. pendik tersanesi mi ?? ona göre yrd oluyum

yaseminsevgi
Aday Memur
24 Mayıs 2011 14:33

ewet pendik tersanesi

recepdilek17
Aday Memur
24 Mayıs 2011 18:20

yasemin kardes bize eve gelmedi biz gittik ordan verdiler işte sağlık raporu ve daha epey belge peki siz neden geç kaldınız bu kadar yedekmi çağırdılar

yaseminsevgi
Aday Memur
24 Mayıs 2011 18:25

tekrar alım yapıldı sizden sonra bende ona başvurmuştum.sağlık raporu çıkarmanız kaç günü buldu ve tüm evrakları hazırlamanız ne kadar zaman aldı.

24 Mayıs 2011 21:42

yasemin...

1 24 adet ön cepheden çekilmiş arka fon kırmızı (iki kulak görlcek) gözlüksüz, saçlar normal uzunlukta, ceketli, kravatlı, 3,5x5 ebadında vesikalık foto

2 KPSS sonuç belgesinin aslı.

3 tahsil durumunu gösteren belgenin (diploma veya tastikname) aslı veya noter onaylı sureti

4 sınavdan muaf olanlar için muafiyetle ilgili evraklarının aslı veya iş kurumu onaylı işten ayrılma bildirgesi sureti.

5 muhtardan alınacak 4 adet resimli nüfus hüviyet cüzdanı sureti

6 muhtardan alınacak ikametgah belgesi

7 kan grubunu gösteren kart veya belgenin aslı

8 cumhuriyet savcılığından alınacak sabıka kaydı belgesi

9 nüfus müdürlüklerinden alınacak tüm aileyi kapsayan (kendisi, babası, annesi, kardeşleri ve evli ise eşi ile çocuklarını kapsayan) vukuatlı nüfus kayıt örneğinin aslı ve 4 adet fotokopisi

10 askerlik işlemleri yönünden işe girmesinde bir sakınca olmadığına dair askerlik şubesinden alınacak belge

wanted214114

11 askerlik cüzdanının muazzaflık kısmının veya terhis belgesinin 4 adet fotokopisi ( bunu askerlik şubesindeki komutana sordum yürürlükten kalktı dedi bana)

12 tam teşekküllü eğitim ve araştırma hastaneleri ile eşdeğer devlet hastanelerinden (GATA ve GATA haydarpaşa eğitim hastaneleri hariç diğer asker hastanelerinden de alınabilecektir) alınacak işe giriş sağlık raporunun aslı

13 akraba ve eski işverenler olmamak kaydıyla tanıdığınız 3 kişiye ait ikametgah ve iş adreslerinin yazılı olduğu belge (boş kağıda yazılacak)

14 işe girişteki ücret derecesinin tespit edilmesinde işe alınacağı meslek kolunda daha önceki çalışma hayatı dikkate alınacağından, varsa işe alınacağı meslek kolunda önceki çalışmalarını gösterir çalışma belgesinin aslı veya noter onaylı sureti ile bu çalışması karşılığında sigorta primi yatırıldığını ispatlayan sigorta prim günü dökümünü

işçi adayları 12. maddede belirtilen "sağlık kurulu raporunu" EK-B de gönderilen yazıda belirtildiği şekilde alacak ve YAPILAN TETKİKLERİN SONUÇLARINIDA SAĞLIK KURULU RAPORUNA EKLEYEREK TESLİM EDECEKLERDİR. (hastaneye müracatta EK-B yazı ile gidilecek

BELGELER. BUNLARDIR.. SAGLIK RAPORU EN AZ 3 GÜN SÜRER..HATTA DAHA SONRA GENE SÜRECEK. BİZDE OLDUGU GİBİ..

yaseminsevgi
Aday Memur
25 Mayıs 2011 08:55

tşk. ederim. bilgilendirdiğiniz için.14. belgeyi nasıl ve nerden aldınız. iş yerlerine mi gidip aldınız yoksa sgk dan mı aldınız. bu arada siz hangi bölümü kazandınız.

25 Mayıs 2011 10:13

yasemin..

suan calısmıslıgın varsa veya eskiden calısıyorsan en az 4 senelik olmak kaydıyla mesleginde calısma belgesiyle ve bunu ispatlayacak sigorta dökümü..bu belgeyi eski işyerinden veya suanki işyerinden alabilirsin..ben elektrik bölümündeyim..

bu arada kacgünde hazırlarım demişin bu belgeleri. saglık raporu hariç diğerlerini 1 günde cıkarırsın. saglık raporununda senin kabiliyetine kalmış.2 günde sürer 15 günde sürer. ben hala urasıyorum tahlillerle..))

25 Mayıs 2011 10:24

bu rada arkadaslar dün aksam DKK.ından bilgilerin tehidi için aramıslar. sorusturmalar baslıyor herhalde. hayırlı olsun..

yaseminsevgi
Aday Memur
25 Mayıs 2011 10:25

yaa benim çalıştığım iş yerlerinden biri iflastan dolayı kapanmıştı. diğer yerde de 2 yıllık sigortam var. sgk dan alsam olmaz mı ki. maaşlar hakkında bi bilgin var mı peki

25 Mayıs 2011 13:04

malesef olmuyor. bende ssk pirmleri ve iş sözlesmeleri götürdüm. kabul etmediler..diğer bilgiler sitenin içinde var. biraz arastır istersen hep hazıra konma diimii..))

Toplam 2482 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi