Editörler : E.Kayı Han

selin3545
Genel Müdür
22 Mayıs 2011 14:41

ah bu babaanneler:) deden huzurla uyuyordur umarım..

Ay ve Wolverine
Yasaklı
22 Mayıs 2011 14:48

dedem mi...

kesin huzurludur, dile kolay ya... tam 50 yıl babaannemle yanyana, dizdize..ömür geçer mi yav :):)

babaannem anlatıyor, dedem bir keresinde kendisini aldatmış :):) daha doğrusu başka bir kadına aşık olmuş. ama iki çocuk olduğu için babaannemden ayrılmamış..

garibim dedem çapkınmış vakti zamanda :):)

vayy dede vay.... kimler gelip kimler geçiyor..

selin3545
Genel Müdür
22 Mayıs 2011 14:52

ilahi ay ve.. çok hoşsun:) demek deden konusunda ki tecrübelerin de etkili her ekegin aldatması konusundaki düşüncelerin de:) garip deden çapkınmış hee o da ilginç hem garip hem çapkın..ne hikayelr wardır şimdi senin babaannede:)

Ay ve Wolverine
Yasaklı
22 Mayıs 2011 15:03

olmaz mı :):),

benim babam 80li yıllarda solcu :):)

80 darbesi oluyor, işte askerler geliyor köylere vbeldelere..

o vakitler dedemgil köyde.

işte bo vakitler tv yok, radyo ev de yok, gazete yok, koa köyde sadece bir kişide telefon var..

neyse,

askerler bizim alevi köylerine baskın düzenliyorlar, köy ahalisi nebilsin, asker de ilk kez geliyor...

bizim köylü milleti hemen yemek yapıyor, ayran ikram ediyorlar askerlere :)

darbe yapılduığını bilmiyorlawr ki.

babaanneme benim babamı soruyorlar.. uzman çavuş bölgeyi bildiği için hekresin yaptğından haberdar..

babaannem gidiyor babamın yanına, ineklerin yanına, diyor gel seni askere çağırıyorlar galiba.

babam da şaşırarak, gidiyor, askerler köydeki solcu gençleri topluyor..

babam ve köylüler v2 gün hapiste kalıyorlar..

sobnra salıyor, uzman çavuş :):)

* * * *

benim babaannem tam bir tarih dergisi gibi :) murat bardakçı halt etmiş :)

babam

zagord
Yasaklı
22 Mayıs 2011 15:23

delini biri kuyuya tas atmışş

selin3545
Genel Müdür
22 Mayıs 2011 16:08

ay ve wolverine babaannenden 80 leri dinlemek lazım sanırım kitaplarda yazanlardan daha tarafsız olur anlatacakları..

zagord deli oldugunu kabul etmen de ayrı bi güzellik tabi..

catamaran
Yasaklı
22 Mayıs 2011 16:14

başlık sahibi chp dinsiz demiyor

genel başkanınız dinsiz demek istiyor olabilir

baykalı hiç olmazsa cuma namazında görürdük

inanmayan bir insanın inananlara saygı göstermesi imkansız

dicloron
Şube Müdürü
22 Mayıs 2011 16:47

Kılıçtaroğlu kesinlikle kukla başkandır.Önüne ne gelirse onu konuşur, onu açıklar.araştırma yok, bilgi yok, yarın var dediği diğer gün yok oluyor.

Böyle birinden bu tür ifadeleri duymak şaşırtıcı değil.

Cumhuriyetin ilk partisi olan CHP'nin böyle bir başkana sahip olmasından utanıyorum.

selin3545
Genel Müdür
22 Mayıs 2011 17:11

catamaran

gerçek bir müslümansan kimsenin dinine,namazına dil uzatamazsın, kimseyi namaz kılmıyor diye sorgulayamzsın gerçek bir müslümansan sırf namaz kılarak başını örterek müslüman olunamayacagını bilirsin.. haa ben insanların namazına karışırım benim için şekil önemli diyorsan zaten senin gibilere ne denir bilmiyorum, benim lügatımda o kelime yok..beynin de o kadar dar ki, sen inanmayanlara saygı göstermediğin gibi,sanıyorsun ki, inanmayanlarda inanlara saygı duymuyor yazık. zavallı insanlar,,sizin gibi düşünenler oldugu sürecee biz daha çoook yol alırız! Allaha şükür ki chp nin başında allahtan korkan allaha inanan bir insan var.. ha sen şimdi kalkıp diyeceksin ki, allaha inanıyorsa neden şunu şunu yapıyor yada neden şunu şunu yapmıyor..bunları sorgulamadan önce inandıgını düşündüğün insanların yaptıklarına bi bak sonra konuş derim..

zagord
Yasaklı
22 Mayıs 2011 22:40

emekliye zam:))

UZAYYOLU
Kapalı
22 Mayıs 2011 22:42

link var mı acaba???

Toplam 51 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler